DominoHouse.pl Andrzej Pierzakowski
Ogłoszenia.trojmiasto.pl – Nieruchomości
OGŁOSZENIA: Nieruchomości
Od 01.04.2026!!! M przy GUM'ed i Politechniki PG! 3 300 złOGŁOSZENIA: Nieruchomości
Wynajmę Miejsce w Hali. Gdańsk centrum szafarnia 300 złO nas
Lubię pracę z ludźmi, ceniąc otwartość i naturalność.
Traktuje każdego indywidualnie.
Nie boję się nowych wyzwań.
Specjalizuje się w lokalizacjach: GDAŃSK POŁUDNIE
O DOMino House
DOMino House
Biuro Nieruchomości DOMino House - założone przez licencjonowanego Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami - Andrzeja Pierzakowskiego będącego również właścicielem.
Do wykonywania usług pośrednictwa uprawnia licencja nr 23154 nadana przez PFRN.pl
Udzielam klientom informacji potrzebnych do realizacji bezpiecznych i korzystnych transakcji.
Polisa od odpowiedzialności cywilnej zawodowej PZU - numer 1016991476
Wyższe, techniczne i handlowe wykształcenie właściciela firmy, przyczyniają się do profesjonalnej obsługi nieruchomości będących pod opieką biura Domino House.
Doświadczenie handlowe powiązane z licencją nadaną przez PFRN.pl, stanowią gwarancję bezpiecznej i trafnej transakcji.
Oceny (5)
Chciałbym podziękować firmie Domino, Panu Andrzejowi za bardzo sprawnie przeprowadzoną sprzedaż - była trudna i nie trwała krótko, ale sprawnie!
Agencje nieruchomości i pośrednictwo
Chciałbym wyrazić szczere podziękowanie Panu Andrzejowi za pomoc w przeprowadzeniu transakcji. Przeprowadzałem się z Krakowa do Gdańska i Pan Andrzej na każdym etapie okazał nieocenioną pomoc i profesjonalizm. Począwszy od oglądania mieszkania, a skończywszy na podpisaniu umowy. Proces przeprowadzki był dla mnie bardzo stresujący, ponieważ jestem obcokrajowcem i znam język polski jedynie powierzchownie, ale Pan Andrzej był właśnie tą osobą, której mogłem w pełni zaufać. Wynik naszej współpracy przekroczył wszelkie oczekiwania. Profesjonalizm, etyka, umiejętność budowania relacji międzyludzkich - nigdy wcześniej nie widziałem tak dużego zaangażowania w pracę. Panie Andrzeju, jeśli Pan to czyta, ogromnie dziękuję. Najmniej, co mogę zrobić, to polecić Pana usługi innym. 10 gwiazdek!
Agencje nieruchomości i pośrednictwo
Odpowiedź obiektu:
Ufff. Bardzo miło.
Baaardzo dziękuję.
Nie wiem co napisać - bardzo dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego w Polsce Gdańsku i Krakowie :)
Z Panem Andrzejem miałam przyjemność dokonać transakcji kupna-sprzedaży mieszkania zarówno jako kupująca jak i sprzedająca. Przeprowadził mnie przez obie transakcje bardzo pewnie, przez cały proces kontakt z nim był bardzo dobry i zaowocował szybkim zamknięciem sprzedaży mieszkania. Polecam!
Agencje nieruchomości i pośrednictwo
Polecam współpracę z Andrzejem
Agencje nieruchomości i pośrednictwo
Jestem bardzo wdzięczna Panu za pomoc w wynajęciu mieszkania. Chciałam sprzedać mieszkanie, a przy zaangażowaniu Pana Andrzeja podjęłam że lepiej wynajać a sprzedaż zrobię z Pana udziałem nieco później. Baaardzo polecam
Agencje nieruchomości i pośrednictwo
4
3
2