DOMO Nieruchomości

DOMO Nieruchomości

Wybierz numer

795-600-333
b...@domonieruchomosci.com pokaż
  • Zdjęcie 1/8 - DOMO Nieruchomości Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - DOMO Nieruchomości Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - DOMO Nieruchomości Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - DOMO Nieruchomości Gdańsk +5 1
 

TV Filmy

42

Kup nieruchomość z DOMOTEKĄ!

Artykuły o nas

O nas

Szukasz rzetelnego, godnego zaufania i doświadczonego biura nieruchomości?
Poznaj DOMO Nieruchomości!
Pomagamy, inspirujemy i doradzamy z zakresu nieruchomości w Trójmieście.
DOMO to wyjątkowe biuro nieruchomości o butikowym charakterze. 
Wyróżnia nas kompleksowość, najwyższa jakość obsługi i innowacyjny model współpracy.

Jako Sprzedający wydobędziesz z Nami pełen potencjał swojej nieruchomości. A może szukasz swojego wymarzonego miejsca? Kupując z DOMO masz gwarancję znalezienia najciekawszej oferty na rynku.

DOMO to zestawienie świeżego spojrzenia na rynek nieruchomości z obietnicą najwyższych standardów obsługi naszych Klientów. 

Umów się na spotkanie z naszym Doradcą i stań się częścią DOMO!

Oceny (81)

D. Kowalski
Termin usługi: maj 2024

Dzięki pomocy Pana Marcela szybko udało sie znależć odpowiadające mieszkanie :) Uważnie wysłuchał naszych wymagań i już tego samego dnia ogladaliśmy pierwszą ofertę. Zawsze punktualny, schludnie ubrany, zaangażowany i w stałym konktakcie. Niezmiernie doceniamy także cierpliwość do klienta przy niespodziwanych zmianach. Dziękujemy!! :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

4.6
Martyna i Michał
Termin usługi: maj 2024

Bardzo polecamy biuro nieruchomości Domo, a w szczególności współpracę z panią Mają. Pani Maja jest osobą zaangażowaną, profesjonalną, życzliwą i przede wszystkim etyczną. Pani Maja pomaga również w wielu innych kwestiach - nie tylko tych związanych z wynajmem czy sprzedażą mieszkania. Zawsze służy radą i pomocą. Na pewno będziemy korzystać z usług tego biura nieruchomości w przyszłości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.9
Iza
Termin usługi: maj 2024

Super agencja nieruchomości. Wszczególności polecam współpracę z Panią Mają która odznacza się wysokimi kompetencjami i empatią.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Małgorzata
Termin usługi: maj 2024

Wszystko załatwione bardzo szybko , Pani Maja -osoba na właściwym miejscu , polecam w 100% ,

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Radek
Termin usługi: kwiecień 2024

Życzę wszystkim aby znaleźć tak solidną i świetnie działającą firmę jak Domo. Mieszkanie zostało sprzedane w dosłownie kilka tygodni od pierwszego spotkania. Oczywiście miałem szczęście, że znalazł się kupiec ale przebieg całego procesu był wręcz idealny. Mój wkład pracy jako osoba sprzedająca nieruchomość została ograniczona do minimum i biuro nieruchomości wzięło na siebie 100 procent całego procesu. Wszystkie sprawy dotyczące zagadnień prawnych, organizacyjnych, kontaktu z kupującym, spraw notarialnych były zorganizowane przez Domo a ja byłem na bieżąco informowany o przebiegu procesu sprzedaży. Kontakt z osobą prowadzącą był bez zastrzeżeń. Dla kogoś, kto nie orientuje się w zawiłościach prawnych takiego przedsięwzięcia bardzo ważne było znalezienie firmy, której można zaufać. Pani Maja Paczkowska zadbała o każdy detal i serdecznie jej za to dziękuję.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Asia Łubowicz
Termin usługi: kwiecień 2024

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem nieruchomości Domo a w szczególności z Mają Paczkowska jest profesjonalistką w każdym calu . Kontakt na najwyższym poziomie i do tego mega skuteczność ( sprzedaliśmy swoje mieszkanie w zaledwie kilka dni od pojawienia się ogłoszenia :) ) Pani Maja jest osobą dyspozycyjną, osobiste zaangażowanie wykracza poza jej obowiązki . Współpraca z takim ludźmi to czysta przyjemność. Z czystym sumieniem serdecznie polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Adam Tadeusz Polanowscy
Termin usługi: marzec 2024

"Niektórzy ludzie czynią świat łatwiejszy, wyjątkowy tylko dlatego że są" Ta sentencja pasuje do pani Mai i jej agencji "Domo-Nieruchomości" Jej profesjonalizm, empatia do pracy w klientem jest nie do przecenienia.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Sylwia
Termin usługi: marzec 2024

Świetna agencja! Przy pomocy w sprzedaży mieszkania sprawę od początku do końca prowadził Pan Marcel. Polecam bardzo Jego usługi. Miło, szybko, konkretnie.

Odpowiedź obiektu:

W imieniu Pana Marcela bardzo dziękujemy i polecamy się w przyszłości :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agnieszka Wermińska
Termin usługi: marzec 2024

Pani Maja to w każdym detalu pełna entuzjazmu profesjonalistka.Jej szeroka znajomość rynku nieruchomości, wiedza i doświadczenie w zakresie prawa oraz ogromne zaanagażowanie i troskliwość dały rewelacyjne efekty.Pani Maja posiada ogromną wiedzę o aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości, cenach, trendach i lokalizacjach oraz łączy ją z potrzebami klienta. Podpowiada szereg rozwiązań po czym efektywnie dąży do celu. Nie wyobrażam sobie kogoś lepszego na jej miejscu. Wsparcie Pani Mai w procesie zawiłej transakcji było niezwykle cenne. Doceniam , że w każdej chwili Pani Maja wyrażała gotowość do podejmowania wysiłku i dodatkowych działań. Jednym słowem ta Pani to pasjonatka , a ja podziwiam,z jakim entuzjazmem wykonuje swój zawód. Cieszę się , że trafiłam pod skrzydła Domo Nieruchomości jeśli coś kiedyś to tylko u Was! Agnieszka Wermińska

Odpowiedź obiektu:

Pani Agnieszko, dziękujemy za owocną współpracę i polecamy naszą Majeczkę na przyszłość :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Rafał
Termin usługi: marzec 2024

Polecam bardzo agencję Domo, a w szczególności Pana Marcela, który zna się na rzeczy, jest bardzo pomocny, nawet poza godzinami pracy. Miła obsługa na bardzo wysokim poziomie.

Odpowiedź obiektu:

Panie Rafale, dziękujemy za owocną współpracę :) Polecamy DOMO i pana Marcela w przyszłości!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Bożena i Ania
Termin usługi: luty 2024

Gorąco polecam DOMO Nieruchomości zarówno w sprzedaży mieszkania jak i znalezieniu oraz kupnie nowego. Serdeczne podziękowania dla Pani Mai Bańkowskiej dzięki której na każdym etapie czułyśmy się otoczone opieką i doinformowane w każdym calu. Pani Maja to właściwa osoba na właściwym miejscu, profesjonalna, serdeczna i zawsze pomocna.

Odpowiedź obiektu:

W imieniu Pani Mai dziękujemy za opinię i polecamy się w przyszłości :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marcin Mozołowski
Termin usługi: marzec 2024

Całym sercem polecam biuro nieruchomości Domo. Sprzedaż nieruchomości wymagała skoordynowania wielu elementów prawnych i urzędowych. Wielu dokumentów, zaświadczeń i pełnomocnictw. Z Polski i zagranicy. Podpisów kilku osób, także tych, które nie mogą dotrzeć na miejsce podpisania umowy. W takim wypadku wielką pomocą jest osoba, która potrafi ujrzeć w rozproszonych elementach całość. I spiąć je w jeden organizm. Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność dla Pani Mai z biura nieruchomości Domo za okazaną pomoc i dobrą wolę na każdym etapie. Od pierwszego kontaktu do ostatniego podpisu. Niniejszym wpisem chciałbym także wyrazić mój podziw dla ogromu wiedzy, umiejętności i kompetencji jaki reprezentuje, pozostając przy tym osobą o wyjątkowo przyjaznym usposobieniu. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Odpowiedź obiektu:

Panie Marcinie, niezmiernie nam miło za tak pozytywny odbiór naszej agencji i przede wszystkim naszej Mai. Dziękujemy i polecamy się na przyszłość!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agnieszka
Termin usługi: marzec 2024

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją Domo, zwłaszcza z Panem Marcelem. Dzięki nim udało mi się sprzedać nieruchomość na korzystnych warunkach. Pomoc Pana Marcela w wielu sytuacjach była wręcz nieoceniona!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy w imieniu Pana Marcela za owocną współpracę i polecamy się w przyszłości :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.9
Wojciech
Termin usługi: luty 2024

Profesjonalizm, miła atmosfera, brak żadnych niespodzianek przy procesie kupna mieszkania. Serdecznie polecam współpracę z Panią Mają:)

Odpowiedź obiektu:

Panie Wojciechu, dziękujemy za współpracę i polecamy się na przyszłość :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.3
Marcin
Termin usługi: luty 2024

Z przyjemnością dzielę się swoją opinią na temat współpracy z Hubertem jako moim doradcą do spraw sprzedaży nieruchomości. Jego profesjonalizm, zaangażowanie oraz wysoka jakość świadczonych usług zdecydowanie zasługują na pozytywną recenzję. Pan Hubert wykazał się nie tylko doskonałą znajomością rynku nieruchomości, ale również umiejętnością skutecznego doradztwa, co znacznie ułatwiło mi proces sprzedaży. Jego podejście do klienta jest profesjonalne i pełne zrozumienia, co zdecydowanie wpływa na komfort współpracy. Najbardziej wartościowym aspektem współpracy z Panem Hubertem jest jego niezwykła dostępność i rzetelność. Zawsze odbiera telefon, szybko reaguje na wiadomości, a jego gotowość do pomocy jest nieoceniona. Nawet w sytuacjach wyjątkowych, takich jak choroba, Pan Hubert pozostaje dyspozycyjny, wykonując swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem. Jego umiejętność słuchania klienta oraz skuteczne wykonywanie powierzonych zadań zdecydowanie wyróżniają Pana Huberta. Zaufanie, jakim obdarzyłem go w trakcie naszej współpracy, zostało w pełni spełnione, co potwierdza jego profesjonalizm i skuteczność. Z przyjemnością polecam Pana Huberta jako doskonałego doradcę... Marcin Kowalik

Odpowiedź obiektu:

W imieniu Pana Huberta dziękujemy za współpracę i polecamy się w przyszłości! :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Paulina Czechowska
Termin usługi: styczeń 2024

Jestem bardzo zadowolona z usług biura pośrednictwa nieruchomościami DOMO w Gdańsku. Cały proces sprzedaży mojego mieszkania przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie, a zespół pracowników był zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości. Przede wszystkim chciałabym pochwalić agenta, który się mną zajmował - pana Marcela, który wykazywał się ogromną wiedzą na temat rynku nieruchomości. Dzięki jego zaangażowaniu udało się sprzedać moje mieszkanie po bardzo atrakcyjnej cenie. Ponieważ też nie jestem z Trójmiasta, pan Marcel był zawsze dostępny, odpowiadał na moje wiadomości i dbał o to, aby cały proces przebiegał jak najbardziej bezproblemowo z moim minimalnym zaangażowaniem, informując mnie na bieżąco o wszystkich czynnościach. Dodatkowo, biuro zapewniło mi także profesjonalne wsparcie administracyjne, co bardzo ułatwiło mi cały proces. Dokumentacja była starannie przygotowana, a wszelkie formalności załatwiane były szybko i sprawnie. Ogólnie rzecz biorąc, mogę z czystym sumieniem polecić biuro pośrednictwa nieruchomościami DOMO każdemu, kto poszukuje profesjonalnej obsługi i skutecznego wsparcia przy sprzedaży l

Odpowiedź obiektu:

Pani Paulino, dziękujemy za owocną współpracę i polecamy się na przyszłość.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marzena
Termin usługi: styczeń 2024

Miałam przyjemność współpracować z Panią Mają z Domoteki przy sprzedaży mojego mieszkania. Wszelkie etapy sprzedaży mieszkanie od pierwszego dnia były skrupulatnie monitorowane przez Panią Maję, która zawsze służyła profesjonalną pomocą. Bylo to dla mnie tym bardziej ważne, ze z uwagi na wyjazd nie mogłam uczestniczyć we wszystkich etapach sprzedaźy. Profesjonalna wiedza i ogromne zaangażowanie to jest to co szczególnie należy podkreślić we współpracy z Panią Mają. Polecam współpracę z tym biurem a zwłaszcza z Panią Mają.

Odpowiedź obiektu:

Pani Marzeno, w imieniu Pani Mai dziękujemy za owocną współpracę i polecamy się na przyszłość!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Angelika J.
Termin usługi: styczeń 2024

Gorąco polecam DOMO Nieruchomości. Jako kupujący mieszkanie czuliśmy się zaopiekowani od momentu prezentacji mieszkania, aż do dnia przekazania kluczy. Pani Maja Bańkowska to osoba niezwykle profesjonalna, pomocna, sympatyczna i przede wszystkim otwarta na potrzeby klientów :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy w imieniu Pani Mai za owocną współpracę i polecamy się na przyszłość!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Hubert
Termin usługi: sierpień 2023

Sprzedałem mieszkanie z pomocą Pana Jakuba. Pełen profesjonalizm, polecam gorąco, to na pewno nie ostatnie mieszkanie, które sprzedałem przy pomocy tego biura nieruchomości.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2023

Satysfakcja z całego przebiegu zakupu mieszkania była ponad moje oczekiwania. Szczególne podziękowania dla pana Wojtka za pomoc. Zakup pierwszego mieszkania będę wspominać dzięki domotece jako fajny i miły czas.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0