Domum Nieruchomości

Domum Nieruchomości

Wybierz numer

516-064-279
d...@domumnieruchomosci.pl pokaż
 

O nas

Domum Nieruchomości to nowoczesna agencja oferująca kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami, doradztwa prawnego i kredytowego.
Pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Rzetelność działań oraz transparentność transakcji zapewnią Państwu poczucie bezpieczeństwa i kontroli podczas całego procesu kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz elastycznemu podejściu na bieżąco dostosowujemy nasze działania do zmian i wymagań współczesnego rynku.
Profesjonalizm oraz wytrwałość w dążeniu do celu to cechy, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów - co stanowi dla nas powód do dumy.

Oceny (19)

Ania L
Termin usługi: kwiecień 2024

Szczerze polecam Pana Daniela z Domum Nieruchomości . Niedawno zostały zakończone transakcje sprzedaży dwóch moich mieszkań. Ponieważ nie mieszkam w Polsce Pan Daniel zajął się perfekcyjnie od początku do końca wszelkimi formalnościami związanymi ze sprzedażą. Mogłam Mu w stu procentach zaufać. Na bieżąco informował mnie o postępach transakcji , nie musiałam się o nic martwić. Było to dla mnie bardzo komfortowe , że można było wszystko załatwić na odległość . Bardzo skrupulatny , zaangażowany , miły i profesjonalny . Bardzo polecam wszystkim Pana Daniela , a w szczególności tym mieszkającym za granicą.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ewa
Termin usługi: październik 2023

Pan Daniel to profesjonalny doradca. Doprowadził do transakcji pomimo że sprawa była nie była łatwa i wymagała dużego zaangażowania i cierpliwości. To już druga zrealizowana sprzedaż nieruchomości z tym biurem i z Panem Danielem. Dziękuję bardzo. Szczerze polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ewa
Termin usługi: październik 2022

Polecam wybór biura nieruchomości DOMUM a w szczególności Pana Daniela, ze względu na szybkie i profesjonalne działanie w zakresie sprzedaży nieruchomości. Podczas rozmów z nabywcami ,przygotowanie dokumentacji do umowy notarialnej oraz przekazania sprzedanej nieruchomości jest cały czas nadzorowane i kontrolowane. Pełny profesjonalizm i punktualność Pana Daniela sprawia, że każdy czuje się bezpiecznie od początku do końca zawierania transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości. Szczerze polecam usługi agencji DOMUM i oczywiście Pana Daniela.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Adam Prabucki
Termin usługi: grudzień 2022

Solidny pośrenik, rzeczowo informował o sytuacji sprzedaży mieszkania, pełna pomoc i obsługa ( oferta, posrednictwo w sprzedaży, notariusz, przepisanie liczników, etc.) Polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Rafał
Termin usługi: czerwiec 2022

Szczerze polecam usługi pana Daniela. Jego pomoc na każdym etapie zakupu domu była faktycznie bardzo profesjonalna. Informacje merytoryczne, przygotowanie niezbędnych dokumentów oraz porady na temat wymaganych formalności bardzo nam pomogły.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Olga
Termin usługi: maj 2021

Polecam tą agencje. Pan Daniel jest prawdziwy profesjonalistą. Pomagał mi na każdym kroku przy kupnie mieszkania, umawiał się i negocjował w moim imieniu, przeprowadził mnie przez całą dokumentację i wspierał na każdym kroku. Zawsze był pod telefonem gdy miałam jakieś wątpliwości lub pytania. Zakup mieszkania przebiegł szybko i sprawnie. Naprawdę mogę z całego serca polecić tą agencje i Pana Daniela.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Michalina
Termin usługi: marzec 2021

Serdecznie dziękujemy p. Danielowi za pomoc w wyszukaniu odpowiedniej dla nas nieruchomości, wstrzelił się w nasze potrzeby a potem sprawnie i profesionalnie przeprowadził nas przez cały proces zakupu . Zawsze precyzyjnie odpowiadał na nsze pytania,był bardzo dyspozycyjny czasowo- co dla nas było niezmiernie ważne. Polecam w 100%

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marcin K.
Termin usługi: luty 2021

Szczególne podziękowanie dla p. Daniela za doradztwo oraz pomoc w przeprowadzeniu transakcji. Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego od gdyńskiego dewelopera przebiegł w sposób wzorowy. Kontakt i przepływ informacji zwrotnych bez zastrzeżeń, dodatkowo pomoc w negocjacjach z dewelopera oraz obecność na podpisaniu aktu notarialnego - podsumowując od początku do końca transakcji pomoc i opieka doradcy. Na pewno w przyszłości będę korzystał z usług Domum Nieruchomości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Wiesława
Termin usługi: luty 2021

Domum- Nieruchomości wybrałam z polecenia. To był strzał w dziesiątkę. Szybko , sprawnie i solidnie....tak w skrócie można ocenić działalność biura a co za tym idzie jego przedstawiciela pana Daniela Waga. Miałam świadomość, że sprzedać moje mieszkanie nie będzie łatwo i tylko dzięki umiejętnościom negocjacyjnym i urokowi osobistemu pana Daniela to się udało zaskakująco szybko. Polecam temu panu pracę w dyplomacji. Dzięki niemu kupiłam też nowe mieszkanie , gdzie w negocjacjach wykazał się niesamowitym taktem , biorąc pod uwagę moje skromne finanse, Brawo!!!!. Nadmieniam , że jako emerytka byłam trochę marudna i pomoc pana Daniela była dla mnie bezcenna.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Hania
Termin usługi: marzec 2021

Pan Daniel bardzo profesjonalnie pomógł mi w zakupie pięknego apartamentu za co bardzo dziękuje. Cała operacja przebiegła bez problemów, polecam gorąco usługi Domum Nieruchomosci, profesjonalnie, szybko i bezproblemowo.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marek aus Belgien
Termin usługi: marzec 2021

Pan Daniel jest 100 % korrekte Makler gdzie monza liczyc i do konca ufac. Polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marek
Termin usługi: styczeń 2021

Bardzo pozytywne wrażenia z obsługi i przeprowadzonej transakcji. Sprzedaż mieszkania o dużym metrażu, wprawdzie w dobrej lokalizacji... jednak nie była prostą i szybką operacją. Profesjonalizm pośrednika podczas wizyt potencjalnych kupców, kultura i dobry humor - to wszystko na medal. Polecamy wybór biura Domum Nieruchomości oraz Pana Daniela ze względu na bezproblemową obsługę, szybkie działanie i brak jakichkolwiek potknięć.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jadwiga i Zdzisław
Termin usługi: wrzesień 2020

Nie widzimy lepszego sposobu (jak dzieląc się swoją opinią na tym forum) by podziękować panu Danielowi z biura Domum Nieruchomości za pomoc w sprzedaży domu i zakupie nowego mieszkania. Byliśmy mile zaskoczeni, gdy po wysłuchaniu naszych pytań dotyczących wyceny, terminów i lokalizacji - stwierdził iż od tej pory przejmuje sprawę, a my mamy się o nic nie martwić. Wszystkie nasze kontakty z potencjalnymi nabywcami były ograniczone do minimum. Podczas rozmów z nabywcami, załatwiania dokumentów i przygotowania umowy notarialnej czuliśmy opiekę i olbrzymie wsparcie ze strony pana Daniela. Sugestie pana Daniela były zawsze rzeczowe i przydatne. Punktualność, spokój w załatwianiu spraw i zawsze pogoda ducha - jednym słowem profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy. Jeszcze raz Serdecznie dziękujemy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marzena
Termin usługi: lipiec 2020

Polecam biuro Domum Nieruchomości a w szczególności Pana Daniela. Mieszkanie zostało sprzedane w trzy dni! Pan Daniel nadzorował cały proces od momentu podpisania umowy pośrednictwa aż do wizyty u notariusza. Pojawiające się na różnych etapach pytania czy wątpliwości zostały rzeczowo wytłumaczone. Profesjonalizm w każdym calu, żadnych niedomówień czy niespodzianek, wszystko absolutnie klarowne i przejrzyste, Współpraca z Panem Danielem to czysta przyjemność. Bardzo dziękuję za pomoc.

Claudia
Termin usługi: lipiec 2020

Dzięki pomocy Pana Daniela znaleźliśmy wymarzone mieszkanie w zaledwie kilka dni! Pomoc Pana Daniela w każdym zakresie jest nieoceniona. Zarówno w kwestiach związanych z rozmowami jak i wypełnianiu dokumentów (zwracanie uwagi na każdy szczegół). Polecam usługi Pana Daniela z całego serca!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Grzegorz
Termin usługi: marzec 2020

Chciałbym bardzo podziękować Panu Danielowi za pomoc przy sprzedaży mieszkania. Dzięki jego poradom i sugestiom sprzedałem mieszkanie za wyższą kwotę niż oczekiwałem. Zajął się kompleksowo wszystkimi sprawami związanymi ze sprzedażą mieszkania. Prowadził transakcję sprawnie i szybko, jak przystało na profesjonalistę. Z racji tego, że wcześniej nie miałem żadnego doświadczenia w tym temacie, zdałem się całkowicie na niego i nie żałuję. Wyjaśnił mi cały proces i opisał wszystkie etapy i czynności, które będziemy musieli wykonać. Pośredniczył aktywnie na każdym etapie sprzedaży, począwszy od wystawienia ogłoszenia, poprzez cały proces zbierania dokumentów, umowy notarialne (przedwstępna i właściwa), skończywszy na załatwieniu wszystkich spraw związanych z zakończeniem transakcji (rozliczenie hipoteki, wydanie mieszkania). Wykazał się inwencją w kontaktach z kupującym i pomógł mi przedłużyć termin wydania mieszkania. Szczerze polecam każdemu Pana Daniela, jeśli chce szybko i bezproblemowo sprzedać mieszkanie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Krzysztof
Termin usługi: kwiecień 2020

Transakcja kupna mieszkania zostala przeprowadzona bardzo sprawnie , profesjonalnie bez zadnych problemow.Polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Slawek
Termin usługi: marzec 2020

Bardzo sprawnie przeprowadzona sprzedaż domu, profesjonalnie przeprowadzony cały proces od wystawienia ogłoszenia do podpisania umowy końcowej. Polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jacek
Termin usługi: marzec 2020

Kupowaliśmy dom, którym zajmował się Pan Daniel. Bardzo miła i fachowa współpraca, szybkie załatwianie wszelkich spraw. Serdecznie polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0