Najlepsze kredyty i pożyczki Gdańsk

Oceny (22)

Ewa
Termin usługi: marzec 2024

Polecam Panią Anię ;) Super podejście do klienta i pełen profesjonalizm.

Doradztwo finansowe

6.0
Tomek
Termin usługi: kwiecień 2023 

Pani Anna zdziera ogromne prowizje i spamuje gdzie się da ze swoimi "ofertami"

Kredyty i pożyczki

2.5
Anna
Termin usługi: grudzień 2022 

Panią Anię poleciła mi przyjaciółka i ja również bardzo polecam! Pani Ania mówi w sposób zrozumiały, wszystko było dla mnie przejrzyste. Uzyskałam pomoc w wyborze najlepszej oferty kredytu, Pani Ania wszystko załatwiła i pozostawała ze mną w ciągłym kontakcie. Bardzo polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Krzysiek R.
Termin usługi: czerwiec 2022 

Poszukiwałem najkorzystniejszego kredytu gotówkowego, ale nie miałem czasu sam porównywać ofert bankowych. Znajomy polecił mi Panią Anie i muszę przyznać, że jetem pod sporym wrażeniem wiedzy oraz rozeznania w temacie kredytów. Pani Ania dobrała dla mnie najtańszy kredyt i dzisiaj mogę się cieszyć z niskiej raty. Dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym.

Kredyty i pożyczki

6.0
Tadeusz
Termin usługi: luty 2022 

Współpraca na najwyższym poziomie! Pani Ania przemiła osoba z dużym doświadczeniem. Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu dla mojej firmy. Dziękuję i polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Karina L.
Termin usługi: lipiec 2021 

Współpraca wzorowa, wszystko wyjaśnione, ekspresowo załatwiane wszelkie niezbędne formalności. Duża wiedza i swobodne poruszanie się w branży finansowej. Polecam z czystym sumieniem.

Kredyty i pożyczki

6.0
Rafał
Termin usługi: grudzień 2020 

Miałem pewne trudności z uzyskaniem kredytu w banku, pan Ania znalazła jednak takie rozwiązanie, że dostałem odpowiedź pozytywną. Czasem korzystniej jest udać się po pomoc do specjalisty. Pozdrawiam serdecznie,

Kredyty i pożyczki

6.0
M.L
Termin usługi: wrzesień 2020 

P.Aniu dziękuję za pomoc! Uratowała Pani moją firmę! :) Pozdrawiam

Kredyty i pożyczki

6.0
Marek
Termin usługi: wrzesień 2019 

Polecam Panią w 100%. Doskonała znajomość ofert, profesjonalna pomoc i szybka wypłata kredytu.

Kredyty i pożyczki

6.0
Bartłomiej Kania
Termin usługi: październik 2019 

Pani Ania pomagała mi przy kredycie gotówkowym. Jest to osoba bardzo rzetelna, konkretna, dokładna,kontaktowa . Zawsze dostępna pod telefonem. Jest świetnym ekspertem. Polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
Ania
Termin usługi: wrzesień 2019 

Przede wszystkim P.Ania odpowiada bardzo szybko i profesjonalnie na maile, odbiera telefon i krok po kroku wyjaśnia całą procedurę kredytową. Dziękuję za pomoc, na pewno będę Panią polecać!

Kredyty i pożyczki

6.0
Mieszko
Termin usługi: styczeń 2019 

Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Ani przy kredycie gotówkowym. Miałem duży problem z jego uzyskaniem. Polecam i Pozdrawiam.

Kredyty i pożyczki

6.0
E.K
Termin usługi: luty 2018 

Na Panią Anię trafiłem z polecenia. Dziękuję za fachową pomoc przy konsolidacji. Polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Andrzej
Termin usługi: październik 2017 

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Anię jako profesjonalistkę w każdym calu. Doradcy kredytowego szukałem sam. Trafiłem na Sprawdzonego Doradcę i poczytałem opinię o pani Ani i byłem pewny, że to odpowiednia osoba do pomocy przy załatwieniu kredytu. Ilość rekomendacji mówi sama za siebie. Szybko i bezproblemowo pomogła nam załatwić kredyt. Jeszcze raz serdecznie polecam! :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Łukasz
Termin usługi: wrzesień 2017 

Gorąco polecam Panią Anię. Spokojna, opanowana i życzliwa,a przede wszystkim mająca dużą wiedzę odnośnie kredytów. Potrafi odpowiedzieć na każde nurtujące mnie pytanie w sposób jasny i zrozumiały. Jeśli ktoś szuka świetnego doradcy,to polecam Panią Anię :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Alina
Termin usługi: czerwiec 2017

Wszystko ok, warunki przystępne, profesjonalna obsługa, szybka decyzja kredytowa, wszelkie formalności załatwione zgodnie z moimi oczekiwaniami. Alina B.

Doradztwo finansowe

6.0
Patrycja
Termin usługi: czerwiec 2017 

Takiego Doradcy z tak wysoką kulturą osobistą że świecą szukać ;) Pani Ania odbiera każdy telefon i zawsze odpisuje na wiadomości. Pomogła mi przy kredycie firmowym, a dość długo szukałam i nikt nie potrafił mi pomóc. Dziękuję i polecam! Patrycja

Kredyty i pożyczki

6.0
Danuta W.
Termin usługi: styczeń 2017 

Z pomocą Pani Anny,uzyskałam 4 kredyty na przełomie 1,5 roku,co znacznie poprawiło kondycję mojej firmy. Dzięki jej pomocy,nie musiałam zamykać swojej działalności. Serdecznie dziękuję za pomoc i polecam wszystkim,którzy szukają fachowej pomocy. Danuta W.

Kredyty i pożyczki

6.0
Andrzej
Termin usługi: listopad 2016 

Mimo,że moja sprawa była dość trudna,Pani Anna pomogła mi w uzyskaniu kredytu firmowego. Dzięki temu moja firma mogła dalej funkcjonować. Dziękuję.

Kredyty i pożyczki

6.0
Marta
Termin usługi: listopad 2016 

Pani Ania poraz kolejny pomogła mi w uzyskaniu kredytu firmowego. Co bezpośrednio w banku było niemożliwe z racji za niskich dochodów. Szybko i profesjonalnie! Jeszcze raz dziękuję i na pewno do Pani wrócę ;) M.Ś.

Kredyty i pożyczki

6.0