Doradca Podatkowy Wojciech Kliś z Gdyni to doświadczony specjalista w dziedzinie prawa podatkowego. Oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie PIT, CIT, VAT, kontroli podatkowych i postępowań podatkowych. Specjalizuje się w sprawach związanych z kontrolą celno-skarbową, kontrolą bez ryzyka, zwrotem VAT i US. Wojciech Kliś zapewnia profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów podatkowych i optymalizacji podatkowej.

Tekst wygenerowany automatycznie

Najlepsze doradztwo podatkowe Gdynia

Oceny (12)

WP
Termin usługi: maj 2023

Polecam, rzetelny doradca - dłuższy czas oczekiwania.

Doradztwo podatkowe

6.0
Rafał Gajewski
Termin usługi: styczeń 2023

Solidna firma, pomoc terminowa i rzetelna.

Doradztwo podatkowe

6.0
Deweloper
Termin usługi: wrzesień 2022

Serdecznie polecam każdej firmie usługi Pana Wojciecha. Pomógł nam doprowadzić do pozytywnego finiszu postępowanie przed urzędem w sprawie zwrotu vat dzięki czemu udało nam się uniknąć znacznym kosztów i kar. Doradzał nam także w kilku sprawach dotyczących rozliczenia inwestycji budowlanej oraz rozliczeń z zagranicznymi kontrahentami. Praca z Panem Wojciechem to czysta przyjemność, wszelki prace wykonuje terminowo. Nie było też problemu z kontaktem. Sprawy skomplikowane objaśnia w sposób przystępny dla każdego. Na pewno będziemy nie raz korzystać z jego usług. Ceny jak na branże i realia 3city biorąc pod uwagę ich jakość przystępne.

Doradztwo podatkowe

6.0
PK
Termin usługi: lipiec 2022

Współpracowałam z doradcą Klisiem i było to niecodzienne doświadczenie. Jest to osoba zaangażowana nie tylko w pomoc klientom, ale i kolegom z branży (na co aktualnie trudno liczyć u innych). Udzielił porady bez zbędnego koloryzowania, same rzeczowe informacje. Dobry człowiek, który poważnie traktuje rozterki innych osób.

Doradztwo podatkowe

6.0
Wdzięczny klient
Termin usługi: lipiec 2022

Superdoradca podatkowy, dzięki panu Mecenasowi zaoszczędziłem bardzo dużo pieniędzy, które zainwestuję w moją firmę! Dodatkowo pan Wojciech pomógł mojej Cioci w zgłoszeniu dekoracji Sd-z2 w urzędzie skarbowym. Każdemu polecam!

Doradztwo podatkowe

6.0
MC
Termin usługi: sierpień 2022

Pełen profesjonalizm, rzetelne podejście do sprawy, polecam

Doradztwo podatkowe

6.0
Piotr Walcz
Termin usługi: lipiec 2022

Polecam, profesjonalna obsługa i rzetelne podejście do sprawy mojej interpretacji.

Doradztwo podatkowe

6.0
Anita Kreft
Termin usługi: czerwiec 2022

Polecam - pełen profesjonalizm. Dziękuję za pomoc!

Doradztwo podatkowe

6.0
Michał Wilk
Termin usługi: czerwiec 2022

Szczerze i autentycznie polecam. Z moim problemem byłem u innego doradcy, potem radcy prawnego - każdy z tych "specjalistów" mówił wiele rzeczy, z których niewiele wynikało. Do mecenasa Klisia trafiłem z polecenia i nie żałuje - wszystko jasno i przystępnie wyjaśnione, plus rady wynikające z jego doświadczeń praktycznych. Takiego specjalisty to teraz ze świecą szukać.

Doradztwo podatkowe

6.0
M. W.
Termin usługi: marzec 2022

Pan Wojciech jest wybitnym profesjonalistą dzięki któremu zaoszczędziłem dużo czasu i pieniędzy. Poprzedni doradca nie był w stanie rozwiązać mojego problemu. Serdecznie polecam Pana Wojciecha.

Doradztwo podatkowe

6.0
Waldemar Białas
Termin usługi: maj 2022

Pan Wojciech prowadził dla mnie sprawę zwrotu VAT na kwotę ponad 60 000 zł - w ciągu miesiąca środki były na koncie. Bardzo zaangażowany w kontakt z urzędem. Serdecznie polecam!

Doradztwo podatkowe

5.8
Michał Wojciechowski
Termin usługi: maj 2022

Generalnie polecam - pozytywna interpretacja indywidualna, realnie bardzo profesjonalna i jasna współpraca. Model wynagrodzenia podstawa + sucess fee za pozytyw, więc uczciwie.

Doradztwo podatkowe

5.4