Ranking III miejsce

Doradca kredytowy Ewa Krośnicka

Doradca kredytowy

Wybierz numer

516-405-099
e...@sprawdzonyekspert.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Doradca kredytowy Gdańsk 4
 

O nas

Zapraszamy Państwa do skorzystania usług profesjonalnego i doświadczonego doradcy kredytowego.
Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz leasing.
Jestem wykwalifikowanym pośrednikiem kredytowym, posiadającym szeroka wiedzę z zakresu finansów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doradzaniu klientom doskonale orientuje się w aktualnych ofertach banków i w sposób przystępny przedstawię wszelkie zagadnienia związane z ofertą kredytową, a także odpowiem na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości z nią związane.
Działam na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, całego Trójmiasta, jednak oferta kierowana jest do Klientów  z całego kraju i poza jego granicami.

Pomogę dobrać idealne rozwiązanie, dostosowane do twoich potrzeb i możliwości. Jako niezależny ekspert nie działam na rzecz konkretnej instytucji – szukam rozwiązania dającego maksimum korzyści wnioskodawcy.

Mój profesjonalizm doceniło już wielu klientów, których zadowolenie i rekomendacje są dla mnie największym dowodem uznania. Zobowiązania finansowe to poważna sprawa. Warto podejść do niej rozsądnie.

Moim obowiązkiem jest zadbać o Twoje interesy.

Oceny (32)

Monika
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2024 

Pani Ewa, pomogła mi w bardzo trudnej sytuacji w której znalazłam się przez developera. Nie mogła być oficjalnie moim doradcą bo developer wymusił na mnie firmę expander i Pana który od początku nie wykazywał chęci pomocy. Pani Ewa doradzała co zrobić, jakie mam mieć dokumenty. W ostatni dzień grudnia gdzie mogłam składać papiery pomogła umówić mi spotkanie w banku. Kredyt dostałam tylko dzięki niej bo u doradcy od developera zostałam odrzucona. Pani Ewa zrobiła to żeby mi pomóc a nie osiągnęła z tego żadnych korzyści materialnych. Jej wielka wiedza i empatia pozwoliły mi w kwietniu zamieszkać w wymarzonym mieszkaniu. Polecam każdemu takiego doradcę o wielkim sercu co zna się na swojej profesji. Znajdzie wyjście z każdej najtrudniejszej sytuacji a oprócz kredytów obsługuje klientów kompleksowo i oferuje jeszcze ubezpieczenie życia lub mieszkania które banki wymagają przy hipotece.

Odpowiedź obiektu:

Pani Moniko, dziękuję za pozytywną opinię. Moim celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego stawiam na najwyższe standardy. Cieszę się, że mogłam pomóc kredycie hipotecznym. Pozdrawim serdecznie.

Kredyty i pożyczki

6.0
klientka
Termin usługi: lipiec 2024

Z opinii wybrałam Panią z Gdańska doradcę hipotecznego. Osoba pełna empatii, zrozumienia, ciepła, uśmiechnięta. Zna się na rzeczy, została sprawdzona moją zdolność na kredyt, dostałam wytyczne co robić po kolei. Zmalałam mieszkanie, wróciłam do pani Ewy, przeanalizowaliśmy banki i złożyliśmy do 2 banków dla zabezpieczenia transakcji sprzedażowej. Nieoceniona pomoc, cały czas w kontakcie. Wszystko tłumaczone na bierrząc bo dla laika do jakaś magia. Cieszę się , że trafiłam do takiego rzetelnego doradcy. Polecam wszystkim, i dziękuję bardzo za pomoc!

Doradztwo finansowe

6.0
Mariusz
Termin usługi: lipiec 2024

Skorzystaliśmy z usług doradcy, mimo że w naszym banku potwierdzili zdolność na zakup mieszkania. Dzięki temu otrzymaliśmy oferty różnych marz bankowych, i znacznie lepszych niż w naszym banku. Pani Ewa wyjaśniła wszystkie koszty, złożyła wnioski do dwóch banków konkurencyjnych. Wszystko się udało. Mamy mieszkanie i mimo wszytko fajny kredyt:) Bardzo dziękujemy i polecam korzystać z usług.

Doradztwo finansowe

6.0
Ola
Termin usługi: lipiec 2024

Mam swoje mieszkanie, dzięki pani Ewie. Sama byłam najpierw w swoim banku ale ilość papierów do zebrania i warunki dostania takiego kredytu oprócz problemów z mieszkaniem bo nie wiadomo czy jest księga , jeśli tak czy wszystko jest w porządku. Wyszłam przerażona, aż mi się odechciało wszystkiego. Znalazłam Panią Ewę doradcę kredytowego, po opiniach stwierdziłam, że spróbuje. Umówiłam się na spotkanie. Pani Ewa przemiła osoba, wszystko wyjaśniła i powiedziała na czym mam się skupić, całą resztą zajmie się sama. Zdolność sprawdzona we wszystkich bankach, koszty wraz z notariuszem zostały mi wyliczone. Cały kredyt trwał nie cały miesiąc. Teraz siedzę w swoim salonie i łzy mi lecą ze szczęścia. dziękuję pani ewo!!!

Doradztwo finansowe

6.0
Artur
Termin usługi: lipiec 2024

Z opinii na portalu Trójmiasto wybrałem Panią Ewę Doradcę z Gdańska, i nie zawiodłem się. Osoba pełna empati, w stałym kontakcie, były momenty, że pomyślałem o procesie kredytowym i już Pani Ewa dzwoniła XD, jak by wiedziała, że czekam na informacje, więc byłem na bieżąco informowany o postępach. Bardzo dziekuję za pomoc polecam na 100%

Doradztwo finansowe

6.0
Przemysław
Termin usługi: marzec 2024

Skorzystałem z usług doradcy kredytowego z Gdańska , ponieważ pozytywne opinie na temat Pani Ewy mnie zaciekawiły. Stwierdzam, że to był bardzo dobry, wybór. Pani Ewa wszystko wyjaśniła, wytłumaczyła co robić po kolei , na co zwrócić uwagę. Cały czas w stałym kontakcie. Poleca wszystkim chcącym kupić mieszkanie. Świetny doradca hipoteczny.

Doradztwo finansowe

6.0
Klient
Termin usługi: marzec 2024

Polecem pomoc przy zakupie mieszkan na kredyt.

Doradztwo finansowe

6.0
Patryk
Termin usługi: wrzesień 2023 

Zdecydowanie polecam! Pomoc w uzyskaniu kredytu ogromna, dostałem odpowiedz na każde moje pytanie. Daje zasłużone 5 gwiazdek.

Kredyty i pożyczki

6.0
Elena
Termin usługi: listopad 2023

Cieszę się, że udałam się po poradę akurat do Pani Ewy. Nie mogłam lepiej trafić, pomogła mi ona w podjęciu trudnej decyzji finansowej, wykazując się wiedzą i pełnym profesjonalizmem. Polecam

Doradztwo finansowe

5.9
Klient
Termin usługi: listopad 2023

Od znajomych dowiedziałam się o Pani Ewie. Pierwszy raz brałam kredyt, miałam wiele obaw przed podejściem do kredytu i dokumentami z tym związanymi, szukaniem ofert w bankach. Pomoc Pani Ewy doradcy finansowego sprawiło, że wszystko przebiegło sprawnie. Wszystko zostało mi wyjaśnione. Pani Ewa , miła i serdeczna osoba. Dziękuję i Polecam pomoc przy uzyskaniu kredytu.

Doradztwo finansowe

6.0
Dominik
Termin usługi: listopad 2023 

Pomoc w uzyskaniu kredytu na mieszkanie niezastąpiona, sam pośród tylu różnych ofert kredytowych nie dałbym rady. Za dużo drobiazgów i szczegółów, które ciężko było czasem zrozumieć. I w każdym banku inne dokumenty chcieli. Skorzystałem z usług Pani Ewy doradcy kredytowego. Wszytko zostało mi wytłumaczone, Pani Ewa zajęła się papierkową robotą. Czekałam tylko na telefon z informacją o przyznanym kredycie. Było tak jak Pani Ewa zapewniała, wszytko się zgadzało. Dziękuję za Pomoc

Kredyty i pożyczki

6.0
Maciej
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo chcieliśmy podziękować Pani Ewie za pomoc przy otrzymaniu kredytu hipotecznego. Przemiła osoba, cierpliwość niesamowita, każdy telefon był odbierany, jak nie ode mnie to od żony. Tłumaczone zasady parę razy. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Kredycik mamy jaki chcieliśmy mieć, i nawet lepszy niż pani w banku naszym nam przedstawiła, bo dzięki Pani Ewie zaoszczędziliśmy parę tysięcy na starcie. Dziękujemy i polecamy!!!

Doradztwo finansowe

6.0
Klient
Termin usługi: listopad 2023

Mimo dobrych zarobków, postanowiłem skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Pani Ewa z Gdańska pomogłam mi w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Otrzymałem parę ofert w różnych bankach. Po określeniu kosztów zdecydowałem się na 3 banki.Za pośrednictwem Pani Ewy złożone zostały dokumenty. Po otrzymaniu decyzji, zdecydowałem się na bank,który po przekalkulowaniu kosztów wyszedł korzystniej. Ciesz się że skorzystałem z usług, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo polecam doradcę finansowego Panią Ewę.

Doradztwo finansowe

6.0
Klient
Termin usługi: listopad 2023

Z całego serca polecam Panią Ewę doradcę kredytowego z Gdyni. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Wyjaśnione zostały wszystkie drobne kruczki i zasady oraz jak ominąć niepotrzebne koszty. Cały czas w kontakcie, Oferta kredytowa najlepsza z pośród wszystkich banków. Bardzo Dziękuję za pomoc.

Doradztwo finansowe

5.9
Dominik
Termin usługi: listopad 2023 

Trafiłem do Pani Ewy z polecenia. Doradca krok po kroku wyjaśnił nam na co należy zwrócić uwagę, jak przygotować się do kredytu, jakie są koszty z tym związane. Podczas kredytu Pani Ewa na każdym etapie informowała o kolejnych działaniach weryfikacyjnych przez bank. Cały proces był przyjemnością dziś mamy swoje mieszkanie bardzo dziękujemy.

Kredyty i pożyczki

6.0
Jacek
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo skuteczny doradca i konkretna osoba, kredyt został szybko załatwiony , z ominięciem wielu kosztów, o których inny doradca w ogóle nie poinformował. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam wszystkim współprace z panią Ewą.

Doradztwo finansowe

6.0
Tomek
Termin usługi: listopad 2023 

Doradca kredytowy godny polecenia i zaufania to Pani Ewa. Bardzo pozytywne nastawienie, duża wiedza i doświadczenie to cecha, której poszukiwałem. Otrzymałem kredyt na moje pierwsze mieszkanie. Obsługa i pomoc w całym przygotowaniu przy kredycie wraz z biurokracją z deweloperem niezastąpiona. Dziękuję

Kredyty i pożyczki

6.0
Monika i Arek
Termin usługi: listopad 2023

Mieliśmy przyjemność procesować nasz kredyt hipoteczny za pośrednictwem Pani Ewy doradcy kredytowego. Proces przebiegł bardzo szybko, bez większych problemów mimo aktualnej sytuacji na rynku mieszkaniowym. Pani Ewa cały czas w stałym kontakcie telefonicznym. Informowała na bieżąco o działaniach oraz jak ominąć koszty wstępne. Dało się odczuć, że Pani Ewie zależy na nas, i na minimalizowaniu kosztów, o których niemielibyśmy pojęcia gdyby nas o tym nie poinformowała. Polecamy Doradcę Ewę krośnicką z Gdańska.

Doradztwo finansowe

6.0
Karol
Termin usługi: lipiec 2023

Pani Ewa najlepszy doradca kredytowy, nie miałem pojęcia od czego zacząć, czas gonił, ceny mieszkań wciąż w górę szły. Pani Ewa wszystko wyjaśniła, po kolei każdy krok jaki należy postąpić. Odpowiadała na wszystkie pytania wyjaśniając zawiłe koszty kredytowe przy kredycie na mieszkanie. Cały czas dbała o nasz interes, odbierała telefon i odpowiadała na pytania w trakcie procesu. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm. Polecam z całego serca

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się bardzo, że mogłam pomóc.
Pozdrawiam serdecznie.

Doradztwo finansowe

6.0
Marcin
Termin usługi: kwiecień 2023 

Najwyższe noty za profesjonalizm i skuteczność. Szczerze polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za zaufanie.

Kredyty i pożyczki

6.0