Doradca kredytowy Ewa Krośnicka

Doradca kredytowy

Wybierz numer

516-405-099
e...@sprawdzonyekspert.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Doradca kredytowy Gdańsk 4
 

O nas

Zapraszamy Państwa do skorzystania usług profesjonalnego i doświadczonego doradcy kredytowego.
Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz leasing.
Jestem wykwalifikowanym pośrednikiem kredytowym, posiadającym szeroka wiedzę z zakresu finansów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doradzaniu klientom doskonale orientuje się w aktualnych ofertach banków i w sposób przystępny przedstawię wszelkie zagadnienia związane z ofertą kredytową, a także odpowiem na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości z nią związane.
Działam na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, całego Trójmiasta, jednak oferta kierowana jest do Klientów  z całego kraju i poza jego granicami.

Pomogę dobrać idealne rozwiązanie, dostosowane do twoich potrzeb i możliwości. Jako niezależny ekspert nie działam na rzecz konkretnej instytucji – szukam rozwiązania dającego maksimum korzyści wnioskodawcy.

Mój profesjonalizm doceniło już wielu klientów, których zadowolenie i rekomendacje są dla mnie największym dowodem uznania. Zobowiązania finansowe to poważna sprawa. Warto podejść do niej rozsądnie.

Moim obowiązkiem jest zadbać o Twoje interesy.

Oceny (25)

Patryk
Termin usługi: wrzesień 2023 

Zdecydowanie polecam! Pomoc w uzyskaniu kredytu ogromna, dostałem odpowiedz na każde moje pytanie. Daje zasłużone 5 gwiazdek.

Kredyty i pożyczki

6.0
Elena
Termin usługi: listopad 2023

Cieszę się, że udałam się po poradę akurat do Pani Ewy. Nie mogłam lepiej trafić, pomogła mi ona w podjęciu trudnej decyzji finansowej, wykazując się wiedzą i pełnym profesjonalizmem. Polecam

Doradztwo finansowe

5.9
Klient
Termin usługi: listopad 2023

Od znajomych dowiedziałam się o Pani Ewie. Pierwszy raz brałam kredyt, miałam wiele obaw przed podejściem do kredytu i dokumentami z tym związanymi, szukaniem ofert w bankach. Pomoc Pani Ewy doradcy finansowego sprawiło, że wszystko przebiegło sprawnie. Wszystko zostało mi wyjaśnione. Pani Ewa , miła i serdeczna osoba. Dziękuję i Polecam pomoc przy uzyskaniu kredytu.

Doradztwo finansowe

6.0
Dominik
Termin usługi: listopad 2023 

Pomoc w uzyskaniu kredytu na mieszkanie niezastąpiona, sam pośród tylu różnych ofert kredytowych nie dałbym rady. Za dużo drobiazgów i szczegółów, które ciężko było czasem zrozumieć. I w każdym banku inne dokumenty chcieli. Skorzystałem z usług Pani Ewy doradcy kredytowego. Wszytko zostało mi wytłumaczone, Pani Ewa zajęła się papierkową robotą. Czekałam tylko na telefon z informacją o przyznanym kredycie. Było tak jak Pani Ewa zapewniała, wszytko się zgadzało. Dziękuję za Pomoc

Kredyty i pożyczki

6.0
Maciej
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo chcieliśmy podziękować Pani Ewie za pomoc przy otrzymaniu kredytu hipotecznego. Przemiła osoba, cierpliwość niesamowita, każdy telefon był odbierany, jak nie ode mnie to od żony. Tłumaczone zasady parę razy. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Kredycik mamy jaki chcieliśmy mieć, i nawet lepszy niż pani w banku naszym nam przedstawiła, bo dzięki Pani Ewie zaoszczędziliśmy parę tysięcy na starcie. Dziękujemy i polecamy!!!

Doradztwo finansowe

6.0
Klient
Termin usługi: listopad 2023

Mimo dobrych zarobków, postanowiłem skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Pani Ewa z Gdańska pomogłam mi w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Otrzymałem parę ofert w różnych bankach. Po określeniu kosztów zdecydowałem się na 3 banki.Za pośrednictwem Pani Ewy złożone zostały dokumenty. Po otrzymaniu decyzji, zdecydowałem się na bank,który po przekalkulowaniu kosztów wyszedł korzystniej. Ciesz się że skorzystałem z usług, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo polecam doradcę finansowego Panią Ewę.

Doradztwo finansowe

6.0
Klient
Termin usługi: listopad 2023

Z całego serca polecam Panią Ewę doradcę kredytowego z Gdyni. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Wyjaśnione zostały wszystkie drobne kruczki i zasady oraz jak ominąć niepotrzebne koszty. Cały czas w kontakcie, Oferta kredytowa najlepsza z pośród wszystkich banków. Bardzo Dziękuję za pomoc.

Doradztwo finansowe

5.9
Dominik
Termin usługi: listopad 2023 

Trafiłem do Pani Ewy z polecenia. Doradca krok po kroku wyjaśnił nam na co należy zwrócić uwagę, jak przygotować się do kredytu, jakie są koszty z tym związane. Podczas kredytu Pani Ewa na każdym etapie informowała o kolejnych działaniach weryfikacyjnych przez bank. Cały proces był przyjemnością dziś mamy swoje mieszkanie bardzo dziękujemy.

Kredyty i pożyczki

6.0
Jacek
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo skuteczny doradca i konkretna osoba, kredyt został szybko załatwiony , z ominięciem wielu kosztów, o których inny doradca w ogóle nie poinformował. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam wszystkim współprace z panią Ewą.

Doradztwo finansowe

6.0
Tomek
Termin usługi: listopad 2023 

Doradca kredytowy godny polecenia i zaufania to Pani Ewa. Bardzo pozytywne nastawienie, duża wiedza i doświadczenie to cecha, której poszukiwałem. Otrzymałem kredyt na moje pierwsze mieszkanie. Obsługa i pomoc w całym przygotowaniu przy kredycie wraz z biurokracją z deweloperem niezastąpiona. Dziękuję

Kredyty i pożyczki

6.0
Monika i Arek
Termin usługi: listopad 2023

Mieliśmy przyjemność procesować nasz kredyt hipoteczny za pośrednictwem Pani Ewy doradcy kredytowego. Proces przebiegł bardzo szybko, bez większych problemów mimo aktualnej sytuacji na rynku mieszkaniowym. Pani Ewa cały czas w stałym kontakcie telefonicznym. Informowała na bieżąco o działaniach oraz jak ominąć koszty wstępne. Dało się odczuć, że Pani Ewie zależy na nas, i na minimalizowaniu kosztów, o których niemielibyśmy pojęcia gdyby nas o tym nie poinformowała. Polecamy Doradcę Ewę krośnicką z Gdańska.

Doradztwo finansowe

6.0
Karol
Termin usługi: lipiec 2023

Pani Ewa najlepszy doradca kredytowy, nie miałem pojęcia od czego zacząć, czas gonił, ceny mieszkań wciąż w górę szły. Pani Ewa wszystko wyjaśniła, po kolei każdy krok jaki należy postąpić. Odpowiadała na wszystkie pytania wyjaśniając zawiłe koszty kredytowe przy kredycie na mieszkanie. Cały czas dbała o nasz interes, odbierała telefon i odpowiadała na pytania w trakcie procesu. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm. Polecam z całego serca

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się bardzo, że mogłam pomóc.
Pozdrawiam serdecznie.

Doradztwo finansowe

6.0
Marcin
Termin usługi: kwiecień 2023 

Najwyższe noty za profesjonalizm i skuteczność. Szczerze polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za zaufanie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Klientka
Termin usługi: styczeń 2023

Wraz z mężem bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią Ewę. Przeprowadziła nas krok po kroku przez całą procedurę kredytową, odpowiadała na każde pytania, kontakt był bezproblemowy i szybki. Pani Ewa to specjalistka nie tylko z ogromną wiedzą odnośnie finansów ale i wielką pasją do swojej pracy. Jest osobą profesjonalną, a jednocześnie czuliśmy przy niej bardzo swobodnie. Działa niezwykle sprawnie, więc jeśli kogoś goni czas-nie można trafić lepiej. Sprawa tak stresująca jak kredyt na mieszkanie w obecnych czasach, stała się po prostu dobrze przemyślaną, rozsądną decyzją. Z całego serca polecamy ️

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo za miłe słowa, cieszę się, że mogłam pomóc.

Doradztwo finansowe

6.0
Adam
Termin usługi: marzec 2023 

Zainteresowałem się zakupem mieszkania, oferta w moim banku była dobra ale postanowiłam sprawdzić inne, mimo że moje dochody są wysokie i nie martwiłem się problemem przy kredycie. Natrafiłem na Panią Ewę doradcę finansowego z Gdańska, po przeczytaniu opinii zdecydowałem się na konsultację. Pani Ewa przedstawiała i wyjaśniła mi oferty w innych bankach, omówiliśmy koszty i możliwości zaoszczędzenia mimo wysokich stóp procentowych. Za pośrednictwem pani Ewy złożyliśmy wnioski do innych banków jak i róniez do mojego. Wybrałem inny bank z lepszą ofertą , dzięki Pani Ewie zaoszczędziłem sporą sumkę. Bardzo dziękuję za pomoc, cieszę się że podjąłem taką decyzję. polecam Panią Ewę Krośnicką z całego serca, bardzo miła otwarta osoba, z niesamowitą cierpliwością wyjaśniała parę razy zawiłe tematy kredytowe.

Kredyty i pożyczki

6.0
Klient
Termin usługi: styczeń 2023

Z żoną postanowiliśmy kupić mieszkanie w Gdańsku. Postanowiliśmy skorzystać z porady profesjonalnego Doradcy kredytowego w Gdański. Trafiliśmy na Panią Ewę. Niesamowita osoba, bardzo szczegółowo wyjaśniła wszystkie zawiłe sprawy związane z kredytem hipotecznym, cały czas w stałym kontakcie. Przedstawiła oferty w bankach i poradziła jak obejść pewne koszty, dzięki czemu w perspektywie całego kredytu to parę tysięcy złotych. Bardzo polecam Panią Ewę doradcę kredytowego z Gdańska, jeszcze raz dziękujemy za pomoc. Tomaszewski

Doradztwo finansowe

6.0
Karolina
Termin usługi: lipiec 2021 

Do Pani Ewy trafiliśmy po przeglądaniu ofert wielu doradców kredytowych w internecie, zdecydowaliśmy się na współpracę po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, które i u Nas się potwierdziły. Pani Ewa przeprowadziła nas przez cały proces kredytu hipotecznego od pierwszego spotkania była profesjonalna, zaangażowana oraz dostarczyła niezbędnej wiedzy w tematyce nam obcej. Szybki i stały kontakt. W chwilach Naszego zwątpienia ze stoickim spokojem zapewniała Nas że będzie dobrze i miała rację. Serdecznie pozdrawiamy, polecamy i dziękujemy, Karolina i Mateusz.

Kredyty i pożyczki

6.0
Dorota i Sławek
Termin usługi: luty 2021 

Polecam Panią Ewę z czystym sumieniem. Bardzo szybkim czasie udało się uzyskać kredyt dzięki pomocy Pani Ewy. Dużo nam wyjaśniała, pomagała. Szuka najlepszych rozwiązań. Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Zawsze miła i przyjazna. Szczerze polecamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję, życzę dużo szczęścia w nowym domu :)
Pozdrawiam

Kredyty i pożyczki

6.0
Adrian i Karolina
Termin usługi: maj 2020

Super ! Jesteśmy z żona mega szczęśliwi ze trafiliśmy na panią Ewę ! Szukaliśmy po opiniach i muszę przyznać ze opinie i oceny nie kłamią ;) Przed pierwszym spotkaniem trochę się stresowałem bo moje pojęcie o kredytach jest zerowe ! Pani Ewa wszystko tłumaczyła, podpowiadała i doradzała, warto docenić cierpliwość z jaką pani Ewa podchodzi do klientów. Tyle razy dzwoniłem z pytaniami ze czasem było mi trochę wstyd ;) Jako człowiek mega pozytywna, uśmiechnięta ! Dziękujemy za wszystko oraz polecamy !

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się, że mogłam Państwu pomóc. Dziękuję bardzo za miłe słowa.

Doradztwo finansowe

6.0
Oleh Z.
Termin usługi: maj 2020

Pani Ewa załatwiła mój problem w jeden tydzień (problem polegał na uzyskaniu promesy o udzielenie kredytu hipotecznego). Poprzedni trzy doradcy finansowe zawiodły. Tak że (moim skromnym zdaniem) Pani Ewa posiada 1 miejsce na liście zaufania doradców kredytowych Trójmiasta.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za zaufanie.

Doradztwo finansowe

6.0