Dr med. Krzysztof Marek. Specjalista Chorób Dzieci. Gastroenterolog.

Dr med. Krzysztof Marek.

Wybierz numer

600-336-920
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Specjalista Chorób Dzieci. Gastroenterolog. Gabinet USG.

Zapraszam na specjalistyczne konsultacje w zakresie:
- gastroenterologii
- kardiologii dziecięcej
- EKG, Echo oraz USG dla dzieci i dorosłych

Oceny (31)

D.
Termin usługi: kwiecień 2022

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora ! Doświadczenie i podejście do dziecka na 5 ! Każdy lekarz powinien z takim podejściem podchodzić do pacjenta.

Gastrolodzy

6.0
Krzysztof
Termin usługi: grudzień 2016

Widać pasję do medycyny i doświadczenie, które przedkładają się na sporą wiedzę. Po kilku nietrafionych lekarzach w końcu ulga bo Pan Krzysztof wyprowadził córeczkę na prostą ;) namiary miałem z polecenia od kolegi, który ma 3 synków tak więc jest więcej osób zadowolonych z wizyt :)

Gastrolodzy

5.2
zosia
Termin usługi: listopad 2016

Super lekarz z podejściem do dzieci. Wizyta zajmuhe tyle ile potrzeba. Wszystko dokladnie tlymaczy. Zawsze ozemy liczyc na dr Marka. Jedyny lejarz ktory wyprowadzil nasza corke na prostą. Polecam rodzicom.

Gastrolodzy

5.8
Liliana
Termin usługi: Bardzo szybki

Polecam w 100% nie musiałam zbyt długo czekać z synkiem bardzo nam pomógł wszystko wytłumaczył nic dodać nic ująć oby więcej było takich lekarzy

Gastrolodzy

6.0
MalaMi
Termin usługi: marzec 2016

Polecam zdecydowanie Pana Dr. Trafiłam do Dr kierując się opiniami w sieci i nie zawiodłam się! Z 2 miesięcznym dzieckiem, po 3 pobytach w szpitalu redłowie, bez diagnozy stawiłam się u Dr Marka. Kilka badań, dwie wizyty w ciągu tygodnia i udało się postawić diagnozę, dobrać leczenie. Polecam bardzo, bo Dr szuka przyczyny, zbiera dokładny wywiad, mówi o koniecznych badaniach. Wizyta trwa tyle ile pacjent potrzebuje a nie wg zegarka. Wynagrodzenie jak u każdego specjalisty przy wizycie prywatnej i na pewno są to dobrze wydane pieniadze.

Pediatrzy

5.8
Magda
Termin usługi: czerwiec 2015

U dr Marka byłam na konsultacji z nastolatkiem. Fantastyczne podejście do pacjenta, duża wiedza i szukanie przyczyn choroby a nie tylko leczenie objawów - polecam.

Gastrolodzy

5.8
Daria
Termin usługi: styczeń - kwiecień

lekarz o miłej aparycji i z podejściem do dzieci. zleca szereg badań zanim przystąpi do szprycowania chemią. ciepłe podejście do dzieci. znajomość wielu chorób i zapewne doświadczenie w pracy w szpitalu sprawia że nie myśli wąskotorowo i szuka przyczyny choroby a nie leczy objawy, komunikacja po wizycie dobra (sms)

Pediatrzy

4.8
Ann
Termin usługi: grudzień 2014

Bardzo nam pomógł, skierował leczenie na dobry tor. Mówiąć krótko - lekarz z intuicją. Polecam serdecznie jako gastroenterologa

Gastrolodzy

6.0
marta marek
Termin usługi: 2014

nasza córcia uwielbia doktora. jestesmy bardzo zadowoleni z jego podejscia, wiedzy i sposobu leczenia naszego dziecka

Pediatrzy

6.0
mama
Termin usługi: jesień

Lekarz z odpowiednim podejściem do małego pacjenta i dużą wiedzą, polecam.

Pediatrzy

5.2
Klaudia
Termin usługi: Luty

Lekarz z powołania, mój synek go uwielbia:) Dr Marek jest najlepszym pediatrą u jakiego byliśmy.

Pediatrzy

6.0
mama
Termin usługi: 2013

Cudowny człowiek, kompetentny lekarz z powołania, nigdy nie odmawia pomocy.

Pediatrzy

6.0
k78
Termin usługi: 06,2013

rewelacyjny lekarz i człowiek,uśmiechnięty, kompetentny, nasz synek Go lubi a to bardzo ważne, każda wizyta upewnia nas w przekonaniu, że trafiliśmy w dobre ręce, polecam wszystkim, którzy chcą mieć dobrego, zaufanego pediatrę a przy tym dobrego człowieka

Pediatrzy

6.0
A
Termin usługi: luty-maj 2012

Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Dziękujemy za pomoc!

Pediatrzy

6.0
Nadia
Termin usługi: listopad 2011

Dr Marek to bardzo kompetentny pediatra. Jest w trakcie specjalizacji z gastroenterologii, zajmuje się też celiakią u dzieci. Ma świetne podejście do małych pacjentów, b. dużo czasu poświęca na zebranie wywiadu i rozmowę. Zawsze miły, pomocny; lekarz z powołania i cudowny człowiek.

Pediatrzy

6.0
kp
Termin usługi: listopad 2011

Wspaniały lekarz, który nie oszczędza czasu dla małego pacjenta, sympatyczny i bardzo komunikatywny; skrupulatnie przeprowadza wywiad z rodzicami zanim przystąpi do badania malucha; patrzy na dziecko całościowo, a nie tylko pod kątem danej dolegliwości, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie, że niczego nie przeoczy; lekarz z powołania

Pediatrzy

5.4
mama Mai D.
Termin usługi: 22/23 grudnia 2010 r.

Brak słów którymi można byłoby określić wysoki profesjonalizm i wspaniałe podejście do dzieci jakimi niewątpliwie cechuje się Pan Doktor. Dzięki jego szybkiej i trafnej diagnozie, potwierdzonej następnie badaniami, znalazła się przyczyna utrzymującej się od dłuższego czasu gorączki. GORĄCO POLECAMY!!!

Pediatrzy

6.0
katarzyna
Termin usługi: listopad-grudzień 2010

Polecam wszystkim Pana Doktora,super lekarz,dokładny,konkretny,świetne podejście do dzieci i rodziców.Prawdziwy lekarz z powołania,inni powinni brać z doktora Marka przykład i mogliby się dużo nauczyć.

Pediatrzy

6.0
Aga
Termin usługi: lipiec

Jest najleprzym lekarzem jakiego znałam mozna zawsze na niego liczyć prawdziwy lekarz z powołaniem jakich jest niewiele dzisiaj . GORĄCO POLECAM

Wizyty domowe

6.0
Gosia
Termin usługi: 10.02/2010

Super rzeczowy, konkretny i życzliwy lekarz, super podejście i do rodziców i do dziecka, bardzo aktywny i wszystko tłumaczy, mówi o dobrych i złych stronach. Super lekarz, godny polecenia!

Wizyty domowe

5.6