Ranking II miejsce

ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska specjalista ginekolog - położnik, specjalista endokrynolog

ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Wybierz numer

602-726-362
a...@poczta.onet.eu pokaż
  • Zdjęcie 1/16 - ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska Gdańsk +13 1
 

Artykuły o nas

  • Ranking 2023: najlepsi ginekolodzy w Trójmieście
    Ranking lekarzy ginekologów w Trójmieście - szukasz dobrego specjalisty, ale nie wiesz, kogo wybrać? W kolejnej odsłonie cyklu Ranking Najlepszych, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z Katalogu Trojmiasto.pl, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych gabinetów ginekologicznych w Trójmieście. Opieramy się na opiniach i ocenach naszych czytelników.
    15 grudnia 2023 (17 opinii)

O nas

usg ginekologiczne, usg położnicze, usg doppler, usg 4d, ktg, htz, menopauza, antykoncepcja w tym 72 godziny po, prowadzenie ciąży, pessar położniczy, cytologia zwykła i lbc, diagnostyka infekcji hpv,  mirena, kyleena, wkładka miedziana, szczepienia p/hpv, szczepienia p/krztuścowi w ciąży

https://www.tranzycjawtrojmiescie.pl

przyjęcia poniedziałek-wtorek-środa, rejestracja wyłącznie SMS

Oceny (139)

AMP
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2024

Pani Doktor prowadziła moje obie ciąże. Jednak ostatnia ciąża była trudna z uwagi na wykrytą cytomegalię. Już na pierwszej wizycie dostalam zalecenie wykonania wielu badań, w tym na cmv (nie są to badania obowiązkowe ale bardzi istotne). Niestety wyszły pozytywne. Pani doktor kazała powtórzyć badania w innym laboratorium a potem skierowała nas do uck. Prowadziła całą ciążę na każdej wizycie zwracała uwagę na wiele szczegółów w usg. Na ostatniej wizycie skierowała nas do szpitala z uwagi na przepływy u dziecka. Co zostało potwierdzone w szpitalu. Zna się na swojej pracy i wie co robi. Jest lekarzem do którego mam zaufanie. A jestem Jej pod opieką od 2015r. w tym endokrynologicznie. Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Jestem przekonana, że to dzięki czujności Pani Doktor stan zdrowia naszej córki jest dobry (pomimo cmv wrodzonej). Na potwierdzenie moich słów przytoczę słowa guru neonatologii z CZD w Warszawie powiedziane do studentów odnośnie naszego przypadku i prowadzenia mnie w ciąży "I to jest świadomy, dobry lekarz, który wie co robi".

Ginekolodzy

6.0
Renata
Termin usługi: listopad 2023

Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, każda wizyta przeprowadzona w miłej atmosferze. Pomimo mojego trudnego przypadku zawsze czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Polecam

Ginekolodzy

6.0
DKP
Termin usługi: styczeń 2024

Nie wyobrażam sobie, by moje ciąże prowadził ktoś inny niż doktor Kowalewska. Doktor wyróżnia się ogromną wiedzą, doświadczeniem, wnikliwoscią i uważnością. Do każdej osoby i każdego przypadku podchodzi indywidualnie i kompleksowo. W razie potrzeby nie waha się skierować do dalszej diagnostyki czy na konsultacje do innego specjalisty. Dzieki trafnej i bardzo wczesnej diagnozie, zostało wprowadzone adekwatne leczenie, dzięki czemu dziś mogę się cieszyć dwoma w pełni zdrowymi synami. Przez cały ten czas czułam się zaopiekowana zarówno jako matka, jak i (przede wszystkim!) jako kobieta. Do tego w gabinecie panuje świetna atmosfera. Nie dziwie sie samym pozytywnym opiniom na tym forum i sama z przyjemnością dopisuje swoją! :)

Ginekolodzy

6.0
Nelly Daszkiewicz
Termin usługi: styczeń 2024

Jestem pod opieką Pani Doktor od kilku lat. Dobór leków, poprzedzony szczegółowymi badaniami, bardzo udany! Dalsze badania zlecone! Doceniam ogromną wiedzę i zaangażowanie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Do tego bardzo dobra atmosfera i komfortowe warunki w gabinecie. Kombinacja rzadko spotykana! Dziękuję i do zobaczenia!

Endokrynolodzy

6.0
Dorota G.
Termin usługi: grudzień 2023

Bardzo dobry lekarz,z doświadczeniem. Nie przepisuje leków, bez badań. Zawsze rozwiewa wszystkie moje wątpliwosci. Nie dość, że ginekolog to jeszcze endokrynolog. A takie "combo" Jest jak najbardziej pożądane. Polecam!

Ginekolodzy

6.0
Agata
Termin usługi: grudzień 2023

Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Cieszę się że właśnie na nią trafiłam. Bardzo dobrze postawiła diagnozę. Nie m problemu z kontaktem z Doktor,na wszystkie pytania odpowiada. Pani Doktor z pasją. Dziękuję

Ginekolodzy

6.0
ANIA T
Termin usługi: grudzień 2023

Pani Agnieszka to wspaniała lekarka, świetny specjalista, empatyczna, przyjazna, zawsze w pełni profesjonalna. Każda wizyta na 6!

Ginekolodzy

6.0
Katarzyna Markowska
Termin usługi: wrzesień 2023

Cudowny Człowiek, fantastyczna Kobieta, Lekarka z olbrzymią wiedzą, ciekawością pacjentki, empatią i charyzmą. Wizyta u Pani Doktor to jak spotkanie z najlepszą Przyjaciółką- wysłucha, pomoże, doradzi i opierdzieli jak trzeba (zasadnie oczywiście!). Od 11 lat jestem dumną Pacjentką Pani Doktor. Do zobaczenia wkrótce na wizycie :)

Ginekolodzy

6.0
Kasia D.
Termin usługi: grudzień 2023

Ginekolog do zadań specjalnych, nie tylko ogromna empatia, ale przede wszystkim światowy poziom umiejętności i wiedzy. Poleciłam Mamie i przyjaciółkom.

Ginekolodzy

5.8
Magda
Termin usługi: grudzień 2023

Świetna specjalistka z ogromną wiedzą . Bardzo miła , wszystko wytłumaczy. Gabinet super wyposażony . Polecam z całego serca ! Najlepsza ginekolog u jakiej byłam .

Ginekolodzy

6.0
Paulina
Termin usługi: grudzień 2023

Ogromna wiedza, którą Pani doktor potrafi wytłumaczyć w przystępny sposób. Ale co najważniejsze podchodzi do problemów zdrowotnych całościowo, umie łączyć wyniki różnych badań i zawsze celnie znajduje przyczynę. Jestem pacjentką od wielu lat i nie ma lepszej opcji dla kobiety, która chce mieć swoje zdrowie pod kontrolą wyśmienitej specjalistki.

Ginekolodzy

6.0
JS.
Termin usługi: listopad 2023

Polecam z całego serca doktor jest bardzo miła bardzo dużo tłumaczy bardzo dokładne badanie szczegółowe.

Endokrynolodzy

5.9
Katarzyna
Termin usługi: listopad 2023

Specjalistka z ogromną wiedzą i doświadczeniem, bardzo wnikliwa i konkretna. Człowiek z pasją i wielkim sercem. Szczerze polecam.

Endokrynolodzy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: sierpień 2023

Od 17 lat jestem pod opieką Pani doktor - ginekologiczną i endokrynologiczną. Dzięki niej jestem zdrowa i zadbana. Teraz dba również o moją nastoletnią córkę. A miała z czym się mierzyć - hashimoto i insulinooporność. Dzięki Pani doktor córka czuje się i wygląda świetnie. Polecam wszystkim tą mądrą lekarkę

Ginekolodzy

6.0
Karolina
Termin usługi: listopad 2023

Jestem klientką Pani doktor od przeszło 14 lat. Pani doktor jest specjalistą w swoim fachu - bardzo profesjonalna, a przy tym niezwykle sympatyczna. Na wizycie każda Pani z pewnością poczuje się odpowiednio zaopiekowana :) Zdecydowanie polecam!

Ginekolodzy

6.0
Justyna
Termin usługi: listopad 2023

Fantastyczny ginekolog! Niesamowita wiedza i doświadczenie. Dzięki Pani doktor Agnieszce Kowalewskiej udało się zajść w ciążę, o którą z mężem bezskutecznie staraliśmy od dłuższego czasu. Trafnie postawiła diagnozę i unormowała hormonalnie, dzięki czemu już w tym miesiącu powitamy na świecie synka.

Ginekolodzy

6.0
Katarzyna
Termin usługi: wrzesień 2023

Najlepsza, wnikliwa, dociekliwa, zatroskana o dobro pacjentki Lekarka. Leczy człowieka, a nie wyniki. A przy tym tworzy wspaniałą atmosferę w gabinecie. Sam gabinet kompleksowo wyposażony w najwyższej jakości sprzęt, a przy tym urządzony ze smakiem.

Endokrynolodzy

6.0
Marta
Termin usługi: październik 2023

Do Pani Dr trafiłam po długim staraniu się o dziecko (problem z utrzymaniem ciąży) z polecenia Koleżanki, która miała problem z zajściem w ciążę a teraz jest mamą dwóch uroczych córeczek i od lat wierną pacjentką Pani Dr. Na pierwszej wizycie zaskoczyła mnie ilość zleconych przez Panią Dr badań, określenie dokładnego czasu ich zrobienia i jak się do nich przygotować. Pani Dr zajęła się mną kompleksowo zarówno moim problemem ginekologicznym jak i tarczycą. Minęło osiem miesięcy od pierwszej wizyty i byłam w ciąży. Pani Dr przeszłą ze mną te trudne dziewięć miesięcy dając siłę, nadzieję ale przede wszystkim czuwając nad moim zdrowiem i właściwym przebiegiem ciąży. Dzięki opiece, czujności, ogromnej wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi Pani Dr dziś jestem mamą sześciotygodniowego synka. Panią Dr cenię jako Lekarza ale także jako Człowieka, który spełnił moje największe marzenie i pomógł mi przetrwać bardzo trudny czas dając poczucie, że mogę liczyć na wsparcie i najlepszą opiekę. Dla mnie Pani Dr Agnieszka Kowalewska jest cudotwórcą i w pełni zdobyła moje zaufanie jako Lekarz.

Ginekolodzy

6.0
M.
Termin usługi: październik 2023

Pani Doktor to specjalista, któremu warto zaufać w 100%. Podczas ciąży Pani Dr reagowała na najmniejsze zmiany w moim organizmie i proponowała skuteczne rozwiązania. Wykryła wadę w serduszku płodu i poleciła specjalistę z dziedziny kardiologii, dzięki czemu dziecko jest zdrowe. Po porodzie służyła radą i opieką związaną z krwotocznymi miesiączkami. Pani Doktor jest pierwszym ginekologiem, który poprzez dobór odpowiednich leków zminimalizował ból podczas okresu (wcześniej bywały omdlenia z bólu a lekarze powtarzali, że taka jest moja uroda). Bardzo cenię opinie p. Kowalewskiej i polecam każdemu konsultację.

Ginekolodzy

6.0
Paulina
Termin usługi: maj 2023

Jestem pacjentką Pani Agnieszki od ponad 2 lat. Jako jedyny lekarz nie zbagatelizowała mojego samopoczucia, zleciła szereg różnych badań tak, że poczułam się kompleksowo "sprawdzona" ;) z pomocą Pani doktor pomimo wielu schorzeń udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrową córkę. Cała ciąża prowadzona bardzo rzeczowo, dokładnie i konkretnie. Tanio nie jest, ale za jakość się płaci i ja nie żałuję ani grosza ;) Polecam!

Ginekolodzy

5.8