Drukoman.pl

Drukoman.pl

Wybierz numer

502-430-281
i...@drukoman.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
 

O nas

Tanie drukowanie.
Umożliwia w łatwy i szybki sposób zamawianie wydruków reklamowych w każdym formacie. Nasi graficy przygotowują codziennie  profesjonalne projekty graficzne dla wybrany usług. Nasza drukarnia to miejsce w którym otrzymujesz gotowy produkt reklamowy. Wybierz format, nakład lub usługę twój projekt graficzny.

U nas klient może zalogować się i złożyć zamówienie z komputera z dowolnego miejsca przez 24h / 7dni. Informacja o cenie, kosztach przesyłki i terminie realizacji znajduje się przy każdym produkcie. Dodatkowo po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na bieżąco drogą elektroniczną informacje o etapie jego zamówienia.

Opinie (1)

Arek
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2020 

W mojej branży bardzo często potrzebne są rozmaite materiały promocyjne typu plakaty, wizytówki, bannery, merchandise z nadrukiem, czy bardziej skomplikowane, niestandardowe zamówienia. Po kilkukrotnym skorzystaniu z usług firmy Drukoman.pl wiem, że znalazłem drukarnię, której mogę zaufać z każdym projektem - dużym i małym. Proces zamówienia jest banalnie prosty i intuicyjny, czas realizacji krótki, cena konkurencyjna wobec innych ofert na rynku, a jakość produktów, a co za tym idzie, moja satysfakcja jako klienta - wysoka.

w kategorii

Drukarnie, poligrafia, DTP

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6