GastroDent Gabinet Ortodontyczny lek. dent. Ewa Nowak

Gdańsk 80-283, Cietrzewia 15

GastroDent Gabinet Ortodontyczny

Wybierz numer

58 380-88-38 507-570-078
Najlepsi ortodonci Gdańsk

Oceny (19)

Natalia
Termin usługi: wrzesień 2023

Byłam na konsultacji u dr Ewy Nowak, wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, dostałam odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Na pewno zdecyduję się na przyszłe leczenie właśnie u dr Nowak w GastroDent. Polecam

Ortodonci

6.0
Pacjentka z Gdańska
Termin usługi: grudzień 2020

Polecam Pani Doktor Ewę Nowak za profesjonalne podejście do pacjenta i miłą atmosferę. A także dokładne wyjaśnienie mi procesu leczenia i szczegółową odpowiedz na moje wszystkie pytania. Polecam z całego serca.

Ortodonci

6.0
Pacjentka z Gdańska
Termin usługi: styczeń 2020

Na pierwszej wizycie Pani doktor zrobiła na mnie ogromne wrażenie profesjonalizmem, podejściem. Wytłumaczyła mi jasno na czym polega leczenie metoda Invisalign (przezroczyste nakładki), mogłam wszystko obejrzeć na wizualizacji , jak będzie wyglądała moja droga oraz efekt końcowy leczenia wady zgryzu :)

Ortodonci

6.0
Anna
Termin usługi: styczeń 2019

Pani Doktor zakładała mi aparat Invisalign. Pełen profesjonalizm i kompleksowość, duży komfort podczas wizyt, przemiła atmosfera i do tego piękne wnętrza gabinetów. Wszystko szczegółowo wytłumaczone, przedstawione wady i zalety noszenia tego typu aparatu i świetne przygotowanie zębów przed rozpoczęciem użytkowania aparatu. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu opiekę Pani Doktor. Poza tym zauroczył mnie też sam aparat i jego możliwości.

Ortodonci

6.0
Hanna S.
Termin usługi: listopad 2019

Byłam tylko na wizycie kontrolnej. Dr Ewa Nowak zrobiła na mnie bardzo dobre i profesjonalne wrażenie. Przygotowała się do wizyty i wszystko mi wyjaśniła. Na razie jestem przerażona, ale jakbym miała komuś zaufać to na pewno jej :))

Ortodonci

6.0
Ola
Termin usługi: listopad 2018

Wszystkie wizyty mijały w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszelkie działania były świetnie tłumaczone, a wątpliwości rozwiewane natychmiastowo. Pomoc potrzebna w nagłych przypadkach była równie szybko udzielana. Leczenie nakładkami Invisalign przyniosło bardzo zadowalające efekty. Dziś już mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. Pełen profesjonalizm! :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Panią Doktor :))

Ortodonci

6.0
Agnieszka
Termin usługi: październik 2018

Dzięki Pani Doktor Ewie Nowak mogę cieszyć się pięknymi, idealnie równymi zębami :) Efekty leczenia ortodontycznego przerosły nawet moje wyobrażenia! Pani Doktor jest nie tylko wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale także wspaniałym człowiekiem. W całym swoim życiu nie spotkałam równie cierpliwego, empatycznego i zaangażowanego w proces leczenia lekarza. Dziękuję Pani Doktor za wyleczenie mojego największego kompleksu.

Ortodonci

5.8
jolan13
Termin usługi: sierpień 2018

Pełen profesjonalizm i sympatyczna obsługa.

Ortodonci

6.0
Marzena Z.
Termin usługi: marzec 2018

Leczę się w gabinecie dr Ewy już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Jest świetną specjalistką i ortodontą z powołania , a asystentka, która z nią pracuje zawsze pomocna, pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta .

Ortodonci

6.0
Pacjentka
Termin usługi: styczeń 2018

To ważne, by pacjent czuł się bezpiecznie... chodzę na wizyty kontrolne z poczuciem, że moje leczenie przebiega szybko i sprawnie. Nie obawiam się, że nagle moje zęby będą się przesuwać nie w tym kierunku, co trzeba. Pani doktor za każdym razem tłumaczy mi co i dlaczego? To świetne, że znam każdy "ruch" wykonany w leczeniu moich zębów. To daje mi poczucie bezpieczeństwa. Ponadto, personel kompetentny, miły, kreatywny, przyjaźnie nastawiony do klienta. Praktyka nastawiona na nowoczesne metody leczenia. POLECAM

Ortodonci

6.0
Galaktyka
Termin usługi: listopad 2017

Dlaczego daję Pani doktor 6 punktów? Bo to znakomity Lekarz, ciepła i miła osoba z super podejściem do dzieci. Stosuje bardzo nowoczesne metody i aparaty, co skutkuje szybkimi efektami. Warto się u niej leczyć!! A jej klinika to bardzo przyjazne miejsce do którego się chętnie wraca :)

Ortodonci

6.0
Marcin
Termin usługi: październik 2017

Super specjalista i przemiła kobieta.Dzięki Pani doktor moje dzieci mają równe,piękne zęby.Zawsze pomocna i dbająca o pacjenta w każdym szczególe.Serdecznie polecam ;-)

Ortodonci

5.8
Mama małego pacjenta :)
Termin usługi: wrzesień 2017

Przesympatyczna Pani Doktor i jej Asystentka! Rewelacyjne podejście do dziecka, począwszy od wizyty zapoznawczej mojego dziecka do końcowego leczenia. Dzięki Pani Doktor moje dziecko nie wpada w histerię na myśl o wizycie u dentysty, chociaż Pani Doktor jest wymagająca jeśli chodzi o noszenie aparatu. Z całą pewnością polecam!

Ortodonci

6.0
Pacjentka
Termin usługi: sierpień 2017

Dr Ewa Nowak - ortodonta najwyższej klasy. Fantastyczne podejście do pacjenta dużego i małego. Niebywałe podejście do dzieci, dzięki temu moje dziecko z niefajnymi doświadczeniami w innych gabinetach w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa oddaje się w ręce Pani Doktor. Ciepła, miła, uśmiechnięta, cierpliwa, delikatna, empatyczna a jednocześnie dokładna i bardzo konkretna. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i jednocześnie troskliwe podejście do pacjenta- szczególnie tego małego.

Ortodonci

5.8
Sylwia
Termin usługi: czerwiec 2017

Byłam już w trzech gabinetach i dopiero tutaj trafiłam na Panią Doktor, która pomogła mi się zdecydować na założenie aparatu. Noszę go już ponad pól roku i widać efekty! Dziękuję Pani Doktor! Gabinet polecam - miło i sympatycznie :)

Ortodonci

6.0
Irena
Termin usługi: lipiec 2017

Wspaniała i profesjonalna Pani Doktor. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Życzę wszystkim chorym aby trafił im się taki Lekarz....Dziękuję bardzo Pani i personelowi.

Ortodonci

6.0
Małgorzata
Termin usługi: marzec 2017

Chodziłam do Pani Doktor z córką. Leczenie na NFZ. Super podejście motywujące do dzieci. Leczenie skuteczne, dobry kontakt z małymi pacjentami. Lekarka godna polecenia!

Ortodonci

6.0
Aleksandra
Termin usługi: 2016-17

Pani Doktor zaproponowała mi leczenie mojej wady zgryzu metodą Invisalign, na co się zdecydowałam. Metoda polega na stosowaniu specjalnie wykonywanych, dedykowanych dla konkretnego pacjenta przezroczystych nakładek wymienianych co pewien czas tak, żeby zęby stopniowo się przesuwały na zaplanowane miejsce. U mnie zdało to rezultat i efekt jest rewelacyjny. Nie wiem, czy można stosować w każdym przypadku ale to pewnie pytanie do specjalisty. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr E. Nowak

Ortodonci

6.0
Patrycja
Termin usługi: 2016

Właśnie zakończyłam leczenie ortodontyczne u Pani Doktor. Na początku otrzymałem plan leczenia oraz miałam przedstawione różne możliwości ze szczgółowym wyjaśnieniem "za" i "przeciw". Skorzystałam z aparatu stałego. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia - przerósł nawet moje oczekiwania! :))

Ortodonci

5.8