EURO-CAR Gdynia Fiat Jeep Alfa Romeo Fiat Professional Gdynia

EURO-CAR Gdynia

Wybierz numer

58 760-52-00
k...@fca-eurocar.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - EURO-CAR Gdynia Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - EURO-CAR Gdynia Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - EURO-CAR Gdynia Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - EURO-CAR Gdynia Gdynia +7 1
 

O nas

Nowy punkt dealerski marek Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo oraz Jeep w Gdyni. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty działu handlowego, a także serwisu.
Autoryzowany serwis i punkt sprzedaży samochodów nowych marek: Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo oraz Jeep. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką paletę samochodów dostępnych od ręki. Mocno rozbudowany park pojazdów demonstracyjnych pozwala poznać każdy model przed zakupem.

Oceny (3)

Jeep WK2
Termin usługi: luty 2024

Serwis Jeepa w tym miejscu nie istnieje. Ludzie nie mają kompletnie pojęcia o czym mówią, strach oddać samochód. Byłem pierwszy i ostatni raz. Oczywiście odjechałem nie naprawionym samochodem. Polecam, omijać szerokim łukiem.

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

1.0
Robert
Termin usługi: grudzień 2023

Profesjonalna, sprawna i uprzejma obsługa serwisu Euro-Car Alfa Romeo Gdynia w szczególności ze strony Pana Karola Suchockiego.

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

6.0
Basia
Termin usługi: lipiec 2022

Jestem zachwycona obsługą w Salonie Fiata. Z tego miejsca chciałam bardzo serdecznie podziękować wspaniałemu sprzedawcy Panu Marcinowi Morawiakowi który w sposób wyjątkowy, bardzo dokładny i profesjonalny poprowadził mnie od A do Z. Rozwiewał wszelkie moje wątpliwości i udzielał praktycznych i bardzo pomocnych porad. Kupno auta dzięki Panu Marcinowi okazało się proste i przyjemne. Nigdy nie spotkałam równie zaangażowanego i profesjonalnego sprzedawcy !!!

Salony samochodowe

6.0