Eco Systems Poland Sp. z o.o.

Eco Systems Poland

Wybierz numer

58 573-33-03 797-722-062
i...@ecosystems.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Eco Systems Poland Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Eco Systems Poland Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Eco Systems Poland Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Eco Systems Poland Gdynia 1
 

O nas

Panele Fotowoltaiczne,
Ogrzewanie powierzchniowe na podczerwień
Ogrzewanie podłogowe, ścienne i sufitowe spełniające nawet najwyższe oczekiwania
Jesteśmy doświadczoną i prężnie rozwijającą się firmę, która w elastyczny i nowoczesny sposób podchodzi do metod pozyskiwania energii elektrycznej oraz metod ogrzewania i dociepleń pomieszczeń biurowych oraz prywatnych. Chcąc stale wyprzedzać trendy i branżę, za cel swoich działań obraliśmy metodę ogrzewania na podczerwień.

Panele fotowoltaiczne
Panele fotowoltaiczne (inaczej ogniwa fotowoltaiczne, fotoogniwa, panele PV) służą do przekształcania energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Jednak same panele wytwarzają prąd stały, który za pomocą inwertera zamieniany jest na prąd zmienny, wykorzystywany w gospodarstwach domowych. Inwerter, inaczej zwany falownikiem jest najważniejszym z elementów instalacji fotowoltaicznej. Jego zadaniem jest zamiana prądu stałego, produkowanego przez moduły na prąd zmienny.

Ogrzewanie:
Jest to nowoczesne ogrzewanie na prąd, które w przeciwieństwie do ogrzewania konwencjonalnego nie powoduje nagrzewania powietrza, gdyż oddziałuje bezpośrednio na nasz organizm. Ogrzewanie to pod względem walorów zdrowotnych, nie ma sobie równych. Do ogrzania noworodków w szpitalach stosuje się w inkubatorach właśnie tego typu ogrzewanie, gdyż jest zdrowe, pozytywnie wpływa na organizm oraz jest najbardziej zbliżone do naturalnego czyli promieniowania słonecznego. Jednym słowem ogrzewanie powierzchniowe na podczerwień to promieniowanie słoneczne każdego dnia o każdej porze.

Oceny (8)

Ewa
Termin usługi: wrzesień 2020

No, trwało to chwilkę. Napewno tyle ile trzeba lecz byłam niecierpliwa. Panowie dopieli wszystko na tip top i niedawno skończyli. Polecam ich z czystym sumieniem. A propos ekipa monterów fajne chłopaki

Fotowoltaika

5.8
Grzegorz
Termin usługi: maj 2020

Jak dla mnie OK. Wszystko przebiegło sprawnie i bez zbędnych zgrzytów.Zanim ich wybrałem odbyłem spotkania z dwoma innymi przedstawicielami. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Fotowoltaika

6.0
Asia
Termin usługi: marzec 2020

Dobry kontakt. Rzeczowa obsluga. Szybka realizacja.

Fotowoltaika

6.0
Marek
Termin usługi: kwiecień 2020

Bez uwag! Świetny kontakt z pracownikami. Podejście do klienta w pełni uczciwe i profesjonalne. Zgrana ekipa montażowa. Dobre terminy, szybkie wykonanie, pomoc i doradztwo. To wszystko powoduje, że z przyjemnością można ich polecić.

Fotowoltaika

6.0
Rafał
Termin usługi: kwiecień 2020

Firma godna zaufania profesjonalna. Polecam

Fotowoltaika

6.0
Adam
Termin usługi: kwiecień 2020

Fachowa obsługa, dobry kontakt. Polecam .

Fotowoltaika

6.0
KKK
Termin usługi: luty 2020

super, polecam, świetny kontakt, profesjonalna obsługa i duża wiedza

Fotowoltaika

6.0
Piotr
Termin usługi: luty 2020

dobra oferta, montaż wykonany w terminie, polecam

Fotowoltaika

6.0