Edu - Maluszek Przedszkole niepubliczne

80-395 Gdańsk, Olsztyńska 3C/1 Mapka
 
Inne oddziały:
58 717-54-83, 500-073-820
b...@edu-maluszek.pl pokaż
www.edu-maluszek.pl
Godziny otwarcia
pn-pt6:30 - 17:00

Napisali o nas

O nas

Przyjmujemy dzieci od 2, 5 roku życia.
Oferujemy szeroką ofertę zajęć dodatkowych w cenie czesnego(judo, tańce, warsztaty smart-lab, gimn. korekcyjna, 2x dziennie jęz. angielski, logopedia), bogaty plan dodatkowych imprez.

Edu-Maluszek jest kontynuacją naszej pracy w żłobku "Maluszek" z tą samą, przyjazną dziecku atmosferą. Staramy się, aby dzieci edukowały się w pełnym poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji, przyjaźni i zrozumieniu ze strony nauczycieli i opiekunów. Każdemu dziecku indywidualnie poświęcamy dużo czasu i troski dla Jego problemów i trudności pomagając pokonać je i zrozumieć.

Naszymi działaniami edukacyjnymi rozwijamy dziecięcą ciekawość świata, stymulujemy do aktywności i kreatywności organizując czas tak, aby nie było czasu na nudę.

Nasz personel posiada wysokie kwalifikacje - mamy terapeutę,lektorów języka angielskiego,logopedę i neurologopedę,muzyka,trenerów judo i gimnastyki korekcyjnej.

Podejmujemy współpracę z najlepszymi firmami zewnętrznymi, które organizują stałe dodatkowe zajęcia dla naszych dzieci: Smart_Lab (warsztaty fizyko-chemiczne),Edu-Fan(warsztaty naukowe),zajęcia taneczne, sportowe z elementami judo, gimnastykę korekcyjną,rytmikę i zajęcia orkiestry perkusyjnej,religia(nieobowiązkowa),współpraca z poradnią psychologiczno-pedagogiczną.

Organizujemy dzieciom mnóstwo imprez okolicznościowych: Halloween, Andrzejki,Mikołajki,Bal Karnawałowy,Walentynki,Zajączka,Powitanie Wiosny oraz prezentacje dla zaproszonych gości:pasowanie na Przedszkolaka,Dzień Babci i Dziadka, Dzień Rodziny.
Staramy się uatrakcyjnić nasze działania wyjściami poza teren przedszkola do teatru, kina, parku rozrywki.

Zapraszamy do nas ciekawych gości. I tak o swojej pracy opowiadali: architekci, policjanci, strażnicy miejscy, ratownicy medyczni,himalaista, triatlonista,stomatolog.

Od września 2016 roku otwieramy drugą placówkę w Górnej Oliwie przy ul.Jana Husa1 / Kaprów. Oferta zajęć dodatkowych i imprez będzie taka sama, jak w placówce na Przymorzu.

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Przedszkola

 • opieka:
  6
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Marcin - opinia

Przedszkole Edu-Maluszek w Oliwie oraz jego filia na Przymorzy to miejsca cudowne dla mojego dziecka.Z racji zmiany miejsca pracy poznałam je oba.Gorąco polecam , te miejsca są ukochane prze moja Anie.Pozdrawiam ciocie i panią Jolę - Dyrektor.

 • Marcin
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »