Ranking I miejsce

Edukreska

Edukreska

Wybierz numer

531-506-400
k...@edukreska.pl pokaż
Otwarte do 21:01 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Edukreska Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/11 - Edukreska Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/11 - Edukreska Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/11 - Edukreska Gdynia +8 1
 

TV Filmy

5

Kurs rysunku, malarstwa i grafiki w Gdyni.

Artykuły o nas

O nas

TOP1 wydział grafiki UAP Poznań 2023
TOP2 wydział grafiki ASP Gdańsk 2023
TOP2 wydział architektury Gdańsk 2023
50% wydziału architektury w 2023 to uczniowie Edukreski.
Przygotowanie uczniów do egzaminów wstępnych.
Edukreska ma na celu rozwijanie umiejętności rysowania oraz wykorzystywania wyobraźni w sposób kreatywny i artystyczny.

Zapisy przez stronę edukreska.pl

Edukreska działa od 2010 roku. Rozwijamy naszą działalność o nowe pracownie - dajemy możliwość nauki rysunku oraz malowania bliżej domu. Aktualnie kursy rysunku prowadzimy w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie oraz 7 innych miastach Polski.

Trzeba ogromnych nakładów pracy i samodyscypliny, by być w czymś dobrym, bardzo dobrym. Tak też jest z rysunkiem i wyobraźnią, talent to jedynie 5%, zaś 95% stanowi ciężka praca, ćwiczenia, czytanie. To sprawi, że zostajemy architektami, projektantami, concept artystami z pasji...

Wizją Edukreski jest realizowanie pragnień naszych uczniów o dostaniu się na wymarzone studia oraz pracy w branży kreatywnej jak i dalszy rozwój hobbystów rysunku.

Zapisy przez stronę gdynia.edukreska.pl

Najczęściej zadawane pytania

Jaki kurs wybrać?
W Edukresce® wykupuje się dostęp do pracowni: podstawowy 1x w tygodniu lub intensywny 3x w tygodniu. Następnie wybiera się grupę, zajęcia harmonogramu podanego na stronie. Zajęcia i grupy są dopasowane pod dany kierunek, na który uczeń zdaje.


Kartki, ołówki, gumki, sztalugi są na wyposażeniu pracowni i dostępne dla wszystkich.
Od jakiego wieku można dołączyć?
Dzieci od 11 roku życia przyjmujemy w trybie rocznym. Wakacyjne kursy są od 9 roku życia dostępne.

W pracowni wszystkich dzielimy na grupy:
- 11-13 lat
- przygotowanie do liceum plastyzcnego
- licealiści
- hobbyści
Czy to jest dobry kurs?
Nie nam oceniać. Ogólnie w Trójmieście szkoły rysunku mają podobny poziom, różnią się ofertą, bliskością pracowni, ceną i zespołem. Najlepiej wybrać taki kurs, który bardziej do nas pasuje :)

50% zdawalność na wydział grafiki na ASP w 2022! (Było 11 osób na miejsce)
A po za tym, w 2021 uczennica z Edukreski® zajęła 1 miejsce na egzaminach na architekturę. Podobnie jak w 2017 i 2018, kiedy też mieliśmy TOP1.
Ile kosztuje kurs rysunku i malarstwa?
270 pln miesięcznie dla 11-13 latków: 1x w tyg. po 2h
370 pln miesięcznie kurs podstawowy dla wszystkich innych: 1x w tyg. po 3h
450 pln miesięcznie kurs intensywny: do 3x w tyg. po 3 h

Oceny (37)

Dawid
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2017 

Wszystko na totalnym luzie i bez zbędnego stresu, nauczyciele potrafią wytłumaczyć wszystko co sprawia problem, widać że nie nudzą się tym i chętnie rozmawiają z całą grupą ;)

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Karolina
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2018 

Wcześniej chodziłam do innej szkoły rysunku, ale postanowiłam ją zmienić ze względu na poziom nauczania. Gorąco polecam- bardzo dobrze prowadzone zajęcia, można wiele z nich wynieść, a co więcej- zawsze w miłej atmosferze!

Odpowiedź obiektu:

Do zobaczenia we wrześniu znowu! :)

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Patryk
Ocena wyróżniona  |    

Na kurs rysunku zacząłem uczęszczać jakoś w ostatniej licealnej klasie z zamysłem dorobienia się w przyszłości majątku jako architekt. Wszystko się jednak odmieniło, gdy Mateusz pokazał mi digital painting, magię jaką można tworzyć za pomocą programów komputerowych! I tak zamiast na politechnice... skończyłem na PJWSTK, na kierunku grafika komputerowa. I dzięki Ci za to! Atmosfera na zajęciach mega pozytywna, co nie znaczy, że ocena prac jest pobłażliwa (a wręcz przeciwnie, ale za to przecież płacimy! :D). Chętnie udzielane korekty nie tylko na zajęciach, ale i facebookowo. Polecam nie tylko początkującym!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Paulina
Termin usługi: czerwiec 2018 

Profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do kursantów. Córka zachwycona, że po przeprowadzce ze stolicy w Gdyni znalazła pracownię na równie wysokim poziomie co jej dotychczasowa, za to z jeszcze lepszą atmosferą. Polecam!

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.8
Gloria
Termin usługi: czerwiec 2018 

Poziom nauczania- nauczyciele uczą bardzo wszechstronnie i są wymagający, a zarazem panuje miła atmosfera kreatywności. Po prostu czuje się i wie, że chcą ci naprawdę pomóc. Klimacik pracowni

Warsztaty plastyczne

5.5
Kamil
Termin usługi: maj 2016 

Super atmosfera, solidne przygotowanie, cenne wskazówki i informacje, przydatne nie tylko na same egzaminy, ale również dalszy rozwój artystyczny.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Patrycja
Termin usługi: czerwiec 2016 

Miesiące spędzone w Edukresce wspominam z wielką sympatią. Do tej pory odwiedzam pracownię, gdy tylko mogę. Bo Edukreska to nie tylko szkoła rysunku z energicznym prowadzącym, cudną atmosferą, herbatą, śmiechem i realnie widocznym progresem (okupionym ciężką pracą z ołówkiem w ręku). To taka druga rodzina, z którą chce się spędzać czas!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
XYZ
Termin usługi: maj 2018 

Edukreska zapewnia doskonałe przygotowanie do egzaminów, zwłaszcza na architekturę. Jednakże jeśli kto chce się po prostu nauczyć rysować to również polecam tę szkołę. Prowadzący są profesjonalni, wyrozumiali i chętni do pomocy. Jedno z najlepszych miejsc do nauki rysunku!

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.8
Ula
Termin usługi: maj 2018 

Polecam Edukreske z całego serca! Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego ucznia.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Piotr
Termin usługi: marzec 2016 

Świetny kjrs rysunku! Małe grupy, prowadzący znający się na rzeczy, przytępne ceny. W kilka miesięcy nauczyłem się od zera rysunku na tyle, że zajęcia na studiach nie były dla mnie żadnym problemem.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Stenka Monika
Termin usługi: maj 2018 

Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do egzaminów ,dostałam się bez problemu, polecam wazystkim

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Agata Wiśniewska
Termin usługi: styczeń 2018 

Profesjonalna szkoła rysunku, prowadzona z pasją. Sympatyczna atmosfera, ciekawe tematy zajęć, ukierunkowane na rozwój oraz ładna pracownia :) Edukreska zdecydowanie godna polecenia!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Karina
Termin usługi: maj 2016 

Wcześniej chodziłam do innej szkoły rysunku, w której niczego się nie nauczyłam. Dopiero Edukreska przyczyniła się do mojego rozwoju, chociaż myślałam, że już nikt mi nie pomoże. Wysoki poziom nauczania oraz świetna atmosfera sprawiły, że dostałam się na wymarzone studia. Prowadzący to profesjonaliści. Polecam każdemu.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Ania
Termin usługi: styczeń 2016 

Profesjonalna szkoła rysunku z nauczycielami z pasją, bardzo zaangażowanymi w to co robią. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Można usłyszeć słowa krytyki jak i pochwały, dodatkowo dużo motywacji - dzięki temu widać efekty! Atmosfera przyjazna, luźna. Bardzo miło wspominam zajęcia. Gorąco polecam ;)

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.6
Ola
Termin usługi: maj 2016 

Jestem już absolwentką szkoły, ale nadal miło wspominam. Jeśli się chce i się słucha prowadzących można duuuużo wynieść. Mimo, że na architekturze nie wylądowałam, to nauka w las nie poszła i na budownictwie było trochę łatwiej. :)

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.6
Kinga
Termin usługi: maj 2017 

Bardzo wysoki poziom nauczania i super atmosfera. Prowadzący znają odpowiedz, na każde pytanie i zawzięcie motywują do rozwijania się. Możliwość odrabiania zajęć, zadania domowe i materiały dawane do domu znacznie wpływają na wysoką zdawalność egzaminów na różnych uczelniach. Gorąco polecam :)

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Magda
Termin usługi: maj 2016 

Dzięki zajęciom w Edukresce byłam w stanie w szybkim tempie polepszyć swoje umiejętności w rysowaniu i dostać się na wymarzony kierunek- architekturę na Politechnice Gdańskiej. Polecam Edukreske przyszłym studentom, artystom lub po prostu miłośnikom dobrego rysowania :)

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
dominika
Termin usługi: kwiecień 2018 

W pełni profesjonalna szkoła rysunku, dużo się nauczyłam, a ciepła i swobodna atmosfera tylko pomogła mi w rozwijaniu pasji. Prowadzący znają się na rzeczy i dobrze swoją wiedzę przekazują, a mi bardzo dobrze patrzy się na moje nowe, wiele lepsze, prace.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Oliwia
Termin usługi: styczeń 2016 

Gorąco polecam szkołę rysunku Edukreska. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, przez doświadczone osoby.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Pastuszek
Termin usługi: grudzień 2017 

Zawsze miła atmosfera sprawiająca ze na zajęciach rysowanie i nie tylko jest czystą frajdą a przy tym ogromny progres który widzę na własnym przykładzie dzięki indywidualnemu podejściu to każdego ucznia. Dzięki zajęciom i ich prowadzącym mam ogromna motywacje do pracy nad swoim rysunkiem aby rysować ładniej! Gorąco polecam wszystkim chcącym wiązać swoja przyszłość z rysunkiem oraz tym którzy chcą rysować po prostu dla siebie czysto hobbystycznie.

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.6