Szkoła Effective Teaching - kursy przygotowawcze do matury oraz egzaminu ósmoklasisty

Szkoła Effective Teaching - kursy przygotowawcze do matury

Wybierz numer

510-372-502
b...@gmail.com pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Szkoła Effective Teaching - kursy przygotowawcze do matury Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Szkoła Effective Teaching - kursy przygotowawcze do matury Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Szkoła Effective Teaching - kursy przygotowawcze do matury Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Szkoła Effective Teaching - kursy przygotowawcze do matury Gdańsk +6 1
 

O nas

Szukasz wsparcia w przygotowaniach do matury, egzaminu ósmoklasisty lub potrzebujesz indywidualnych konsultacji? Szkoła Effective Teaching to miejsce, które Cię nie zawiedzie. Specjalizujemy się w kursach maturalnych, przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty oraz zajęciach indywidualnych, dostosowanych do potrzeb każdego ucznia.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczony zespół: Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją przekazują wiedzę i wspierają w nauce.
Elastyczność: Oferujemy dogodne godziny korepetycji, które dostosowujemy do Twojego harmonogramu, by nauka była dla Ciebie komfortowa.
Indywidualne podejście: Każdy uczeń jest dla nas wyjątkowy. Skupiamy się na Twoich potrzebach, abyś osiągnął jak najlepsze rezultaty.
Kompleksowe materiały: Dostarczamy uczniom bogate materiały dydaktyczne, przykładowe testy i wsparcie na każdym etapie przygotowań do egzaminów.

Dołącz do grona zadowolonych uczniów, którzy dzięki nam osiągnęli doskonałe wyniki egzaminacyjne. Odwiedź naszą Szkołę Effective Teaching i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc w osiągnięciu sukcesu. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapisz się już dziś i zacznij swoją drogę do naukowego triumfu! Zapraszamy!

Oceny (5)

Jan Ramczykowski
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2022 

Gorąco polecam, matematyka z Panem Adamem to czysta przyjemność. Zawsze przygotowany do lekcji, konkretny, a równocześnie bardzo miły. W sposób dostępny jest w stanie wytłumaczyć najtrudniejszy zakres matematyki. A kawa, herbata i ciastka to miły dodatek do każdych zajęć!

Szkoły językowe

6.0
Marta Korzycka
Termin usługi: wrzesień 2022 

Polecam matematykę z Panem Adamem. Zdałam maturę rozszerzoną na 80 %!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Maria P.
Termin usługi: wrzesień 2022 

Gorąco polecam zajęcia z matematyki na poziomie rozszerzonym z Panem Adamem. Mój syn uczęszczał na zajęcia w ubiegłym roku szkolnym. Matematyka w szkole była dla niego nie do końca zrozumiała, natomiast tutaj nauczył się wszystkiego, co niezbędne i świetnie napisał maturę oraz dostał się na studia. W kilku słowach ciężko ocenić wkład pracy Pana Adama do zajęć z matematyki, ale jedno warto podkreślić, że zapisując syna na zajęcia do niego nie mogłam wybrać lepiej. Zaangażowanie, pasja i serce które wkłada w prowadzenie zajęć jest nieocenione! Jeśli wszyscy uczyliby matematyki w taki sposób, wszyscy pokochaliby matematykę! Polecam każdemu, kto chce uzyskać wysokie wyniki!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Michał Z.
Termin usługi: lipiec 2022 

Bardzo pomógł kurs przygotowujący do matury z matematyki. Chetnie polecam dla przyszlych maturzystów

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.8
Michał
Termin usługi: kwiecień 2021 

Polecam kurs przygotowujący ekspresowy do matematyki. Zdawałem na maturze tylko podstawową matematykę. Pan Andam przygotowywał mnie 1 miesiac przed maturą. Zdałem na 80%. Polecam. Nakierował nas o czym zapominamy, dlaczego mogą nam odjąć punkty. Kurs bardzo intensywny ale nauczyciel godny polecenia. Dziękuję

Odpowiedź obiektu:

Michał, gratuluję wyniku! Bardzo dziękuję za miłą opinię! Życzę sukcesów!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0