EgoVerum Sławomir Kallas - Gabinety Psychoterapii Psychodynamicznej

EgoVerum Sławomir Kallas

Wybierz numer

790-424-904
 
Najlepsi psycholodzy Gdańsk

Oceny (10)

Anna.P.
Termin usługi: marzec 2024

Z całego serca pragnę bardzo podziękować za całokształt terapii. Pan Doktor pełen empatii i spokoju. Bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jestem zadowolona ,że mogłam uczestniczyć w terapii u tak dobrego psychologa. Bardzo dziękuję za pomoc

Psycholodzy

5.6
Dorota A.
Termin usługi: maj 2023

Pan Sławomir to pełen profesjonalizmu i empatii Specjalista w swojej dziedzinie. Zaangażowane podejście do mnie, jako bardzo zachowawczego i zamkniętego pacjenta zaowocowało zaufaniem, którego nie spodziewałam się po sobie. Leczenie przyniosło mi ulgę, ogromną wiedzę o istocie moich problemów oraz wiedzę o samej sobie. Jestem bardzo wdzięczna za otrzymaną cierpliwość, czas i pomoc. Dziękuję Panie Sławomirze. Polecam każdemu. pacjentka Dorota

Psycholodzy

6.0
Łukasz Szarek
Termin usługi: wrzesień 2022

Do Pana Sławka trafiłem kilka lat temu. Potrzebowałem czasu aby zaufać, jednak dzięki niezwykle profesjonalnemu podejściu i atmosferze dyskrecji udało mi się dokonać zmian, które niegdyś wydawały się niemożliwe i nieosiągalne. Pan Sławek sprawił, że odpowiedziałem sobie na pytania, których nigdy nawet sobie nie zadałem, odważyłem się podjąć ważne decyzje, które należało podjąć, zaakceptowałem to, co było warte zaakceptowania, inaczej spojrzałem na wiele kwestii wyrywając się z błędnego koła w którym tkwiłem. 2 lata terapeutycznego kontaktu sprawił, że wszystko się utrwaliło. Owoce wspólnej pracy zbieram każdego dnia, mimo iż minęło już trochę czasu odkąd ostatni raz zamknęły się za mną drzwi gabinetu. Terapeuta nie dał mi gotowej recepty na uniknięcie życiowych kryzysów i ludzkich wątpliwości. Niezmiennie jednak mobilizował mnie do szukania odpowiedzi i pracy nad sobą. Wyposażył mnie w narzędzia do radzenia sobie z trudnymi emocjami i podbramkowymi sytuacjami. Jego słynne słowa "to możemy się nad tym pozastanawiać " do teraz dźwięczą w moich uszach. Z wdzięcznością Łukasz Szarek

Psycholodzy

5.6
Bartłomiej
Termin usługi: wrzesień 2021

Terapia u Pana Sławomira pozwoliła mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy i bardzo mi pomogła.

Psycholodzy

5.8
Krzysztof
Termin usługi: lipiec 2021

Wyjątkowe zaangażowanie Doktora sprawiło że rzeczywiście otworzyły mi oczy na wiele problemów przez to czuję energie i siłę by nad sobą pracować .

Psycholodzy

5.4
Dominik
Termin usługi: październik 2020

Pan Sławomir to profesjonalny terapeuta - zaangażowany, spokojny, empatyczny oraz rzeczowy. Rok terapii minął bardzo szybko. W tym czasie uzyskałem pomoc, co przełożyło się na pozytywne zmiany w moim życiu. Zdecydowanie polecam!

Psycholodzy

6.0
Halina Cz.
Termin usługi: sierpień 2020

Do Pana Sławomira trafiłam, kiedy po skończeniu leczenia poważnej choroby, nie umiałam odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Od pierwszego spotkania ujął mnie spokojem, który od niego emanuje. W gabinecie czułam się komfortowo i bezpiecznie. Słuchał mnie bardzo uważnie, okazując empatię. Dzięki niemu odnalazłam spokój i umiejętność radzenia sobie w trudnych chwilach. Rok terapii minął, a ja dzięki Panu Sławomirowi, jestem gotowa na wyzwania, które przyniesie mi życie. Polecam każdemu takiego profesjonalistę przez duże "P". Dziekuję Panie Sławomirze.

Psycholodzy

5.6
KM
Termin usługi: maj 2020

Pana Sławomira można polecić co najmniej z kilku powodów. Jest to pozytywne, spokojne podejście. Zadaje pytania, dzięki którym samodzielnie dociera się do różnych pomocnych w życiu wniosków. Udziela pomocnych wskazówek na co zwracać uwagę w różnych aspektach.

Psycholodzy

5.6
Bonifacy
Termin usługi: grudzień 2019

Polecam terapię u Pana Sławomira. Korzystałem już pomocy kilku terapeutów. W przypadku pana Sławomira rezultaty okazały się najlepsze.

Psycholodzy

5.6
Monika
Termin usługi: październik 2019

Pan Sławomir od samego początku wzbudził moje zaufanie. Serdeczny, życzliwy, cierpliwy, ma indywidualne podejście do pacjenta. Terapia wiele zmieniła w moim życiu, można nawet użyć określenia, że dała mi nowe życie. Jestem wdzięczna za udzieloną mi pomoc i serdecznie polecam terapię u Pana Sławomira każdemu.

Psycholodzy

6.0