Ekspert Finansowy Mariusz Piotrowski

Ekspert Finansowy

Wybierz numer

795-470-915
m...@piotrowskifinanse.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Ekspert Finansowy Gdańsk 4
 

O nas

Oferuję pomoc w wyborze odpowiedniego kredytu hipotecznego dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Obecnie największą popularnością cieszy się "Bezpieczny kredyt 2%".
Zakup własnego mieszkania lub domu to marzenie wielu osób. Z moją pomocą uzyskanie kredytu hipotecznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki dobrej znajomości rynku kredytów hipotecznych doradzę Państwu, czy jest to odpowiedni moment na zaciągnięcie takiego zobowiązania. Przeprowadzę wstępną analizę Państwa zdolności kredytowej. Podpowiem, jak uwiarygodnić zdolność kredytową, aby bank spojrzał na nią przychylnie. Przedstawię najkorzystniejsze oferty z wielu banków, wskazując różnice między nimi celem dopasowania do Państwa potrzeb. 
Pomogę w skompletowaniu dokumentacji wymaganej do złożenia wniosku o kredyt. Zweryfikuję dokumenty od strony finansowej oraz wybranej przez Państwa nieruchomości mającej stanowić zabezpieczenie kredytu. Zajmę się także przygotowaniem wniosku wraz z jego wypełnieniem, aby mieli Państwo pewność, że będzie on w pełni poprawny. Złożę wnioski w wybranym banku, co pozwoli zaoszczędzić Państwu czas. 
Po otrzymaniu decyzji kredytowej dokładnie przeanalizujemy wymagane przez Bank warunki, które należy spełnić przed podpisaniem umowy kredytowej. Wyjaśnię budzące wątpliwości zapisy umowy kredytowej. Na Państwa życzenie mogę być także obecny w banku podczas podpisywania umowy. Wspólnie doprowadzimy do osiągnięcia celu jakim jest zakup wymarzonej przez Państwa nieruchomości, budowa domu, czy też refinansowanie już posiadanych zobowiązań kredytowych.
Oczywiście moje pośrednictwo kredytowe, hipoteczne jest dla Państwa bezpłatne.

Oceny (41)

Kasia
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2021 

Skorzystałam z porad wielu doradców kredytowych i to pierwsza (i jedyna!) osoba, która przemówiła do mnie ludzkim głosem, a nie zarzuciła mnie lawiną skomplikowanych terminów bankowych i kredytowych. Do tego bardzo miła i kompleksowa obsługa. Pan Mariusz sprawował pieczę nad moją hipoteką od początku do końca. Pełen profesjonalizm. Dodam tylko, że od miesiąca mieszkam na swoim! Kolejny kredyt tylko z nim! Polecam serdecznie!

Kredyty i pożyczki

6.0
Wiktor K
Termin usługi: luty 2024 

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Zaprezentował się jako bardzo kulturalny, solidny i przemiły człowiek godny zaufania ;)

Kredyty i pożyczki

6.0
Marta
Termin usługi: grudzień 2023 

Polecam. Pan Mariusz to pomógł przejść przez cały proces zakupu mieszkania bez najmniejszego problemu.

Kredyty i pożyczki

6.0
Mariusz Balcerak
Termin usługi: listopad 2023 

Polecam usługi Pana Mariusza. Fachowe doradztwo dla kredytu hipotecznego i gotówkowego. Szybki i bezproblemowy kontakt.

Kredyty i pożyczki

6.0
Sylwia
Termin usługi: listopad 2023 

Chciałabym serdecznie polecić Pana Mariusza! Pan Mariusz zdobył moją sympatie i zaufanie już w pierwszych minutach rozmowy. Pełny profesjonalizm oraz ogromna wiedza, dzięki której wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, a nie było ich mało. W późniejszym etapie okazało się, że to pierwsze wrażenie nie było mylne. Panie Mariuszu, jeszcze raz bardzo dziękuje bo to dzięki Panu obecnie przygotowuję się do przeprowadzki.

Kredyty i pożyczki

6.0
Ewelina
Termin usługi: listopad 2023 

Najlepszy doradca z jakim współpracowałam - kredyt 2% przyznany w 3 tygodnie. Dziekuje!

Kredyty i pożyczki

6.0
Kateryna Kolpysh
Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo polecam Pana Mariusza. Szybko і profesjonalnie przeprowadził przez proces wzięcia kredytu hipotecznego. Odpowiadał na wszystkie pytania które miałam, jestem bardzo zadowolona.

Kredyty i pożyczki

6.0
Termin usługi: wrzesień 2023 

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Bezproblemowy, szybki i rzeczowy kontakt oraz cierpliwość w odpowiedzi na każde moje pytanie sprawiły, że proces wnioskowania o kredyt hipoteczny był przyjemnością.

Kredyty i pożyczki

6.0
Monika
Termin usługi: czerwiec 2023 

Pana Mariusza cenię za rzetelną wiedzę oraz odpowiedź na każde pytanie jakie pojawiło sie podczas całego procesu kredytowego. Bardzo rzeczowy i kontaktowy doradca. Czuliśmy sie dobrze "zaopiekowani" i "poprowadzeni za rękę" podczas starania sie o kredyt hipoteczny. Wszystko zostało nam dokładnie wyjaśnione i omówione przed podpisaniem umowy w banku.

Kredyty i pożyczki

6.0
Julia
Termin usługi: sierpień 2023 

Gorąco polecam. Jestem już szczęśliwą posiadaczką własnego mieszkanka. Pan Mariusz poprowadził cały proces bardzo sprawnie i co najważniejsze cierpliwie tłumaczył wszystkie zawiłości związane z kredytem. Z czystym sumieniem polecam! i dziękuję :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Hanna Lubowicz
Termin usługi: lipiec 2023 

Gorąco polecam Pana Mariusza. Doświadczenie, wiedzą, przekaż informacji jest tak prosty i łatwy do zrozumienia, jestem pod ogromnym wrażeniem jak łatwo i szybko był ogarnięty temat. Gdy próbowałam sama zajeło mi to parę miesięcy i bez rezultatu. Polecony przez dewelopera Pan Mariusz okazał się zbawieniem w mojej sprawie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Magdalena Rychlicka
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo polecam Pana Mariusza. Dziękuję Panu za cierpliwość i odpowiedź na każde pytanie. Przebrneliśmy przez wstępne symulacje i w końcu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na wymarzone mieszkanie. Sprawa wydała się nam beznadziejna ale dzięki Panu Mariuszowi wszystko zakończyło się pomyślnie. Serdecznie polecam usługi Pana Mariusza Profesionalizm na najwyższym poziomie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Paulina
Termin usługi: lipiec 2023 

Mega polecam usługi Pana Mariusza! Wszystko przebiegło szybko i pomyślnie. Dziękuję :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Mateusz
Termin usługi: lipiec 2023 

Polecam Pana Mariusza. Miła , ale przede wszystkim profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu na nasze mieszkanie. Obawialiśmy się procedury kredytowej, ale dzięki pomocy Pana Mariusza wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Dziękujemy i z czystym sumienie polecamy.

Kredyty i pożyczki

6.0
Adrian
Termin usługi: czerwiec 2023 

Z Panem Mariuszem skontaktowałem się przypadkowo, gdyż szukałem doradcy do uzyskania kredytu hipotetycznego. Od pierwszego kontaktu Pan Mariusz wykazywał się dużą wiedzą i ogromem doświadczenia. Jest to osoba sumienna, bardzo kulturalna, opanowana i pewna swojej wiedzy oraz umiejętności. Pan Mariusz zajmuje się kredytami jak również ubezpieczeniami. Na pewno w przyszłości skorzystam z usług Pana Mariusza. Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem.

Kredyty i pożyczki

6.0
Michal niewiadomski
Termin usługi: lipiec 2023 

Szybka..miła. profesjonalna obsluga klienta.polecam !

Kredyty i pożyczki

6.0
Partycja Stawicka
Termin usługi: luty 2023 

Bardzo profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Tomasz
Termin usługi: luty 2023 

Gorąco polecam Pana Mariusza. Przeprowadził nas przez całą procedurę uzyskania kredytu na nasze mieszkanko. Wszystko wyjaśniał zrozumiałym językiem i co ważne cierpliwie. Z czystym sumieniem polecam!!!

Kredyty i pożyczki

6.0
Rafał
Termin usługi: listopad 2022 

Pana Mariusza bardzo doceniam za rzetelną i aktualną wiedzę, super otwarty kontakt i dużą dozę cierpliwości. :) Ogromnie polecam w sprawach kredytów hipotecznych!

Kredyty i pożyczki

6.0
Agarog
Termin usługi: luty 2022

Pan Mariusz... nic dodać nic ująć... pełen profesjonalizm! Kredy hipoteczny... gdyby nie on... pan Mariusz..to by go nie było. Gdzie diabeł nie może tam Pana Mariusz pośle.... Proszę mi wybaczyć ale taka jest prawda:)

Doradztwo finansowe

6.0