El Mariachi

El Mariachi

Wybierz numer

516-706-198
e...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/19 - El Mariachi Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - El Mariachi Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - El Mariachi Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - El Mariachi Gdańsk +16 1
 

Artykuły o nas

O nas

El Mariachi - największy Tequila Bar w Polsce. To miejsce, gdzie miłośnicy tego meksykańskiego trunku znajdą wszystko, czego potrzebują, by poczuć się jak w Meksyku.
Ten bar jest prawdziwym rajem dla wszystkich, którzy chcą spróbować różnych rodzajów tequili i cieszyć się autentycznym meksykańskim klimatem.
Największą atrakcją tego miejsca jest jednak jego imponujący wybór tequili. W barze znajduje się ponad 200 różnych rodzajów tego trunku, zarówno klasycznych, jak i unikatowych, produkowanych w małych destylarniach. Każdy z Was może wybrać tequilę, która najlepiej odpowiada jego gustowi i preferencjom smakowym.
W barze organizowane są także degustacje tequili, podczas których możecie dowiedzieć się więcej o historii i produkcji tego trunku oraz spróbować różnych odmian. Doświadczeni barmani służą pomocą i radą w wyborze odpowiedniej tequili i przygotowaniu drinków na jej bazie.
Oprócz tequili w El Mariachi możecie także spróbować różnych meksykańskich oraz klasycznych koktajli.
Menu zawiera zarówno tradycyjne meksykańskie smaki, jak i nowoczesne interpretacje klasycznych drinków.
W El Mariachi każdego wieczoru są także imprezy , na których możecie bawić się do rana w rytmach salsy,bachaty i popularnych hitów latino!
Goście czują się tu naprawdę wyjątkowo i zawsze chętnie wracają do tego miejsca, by cieszyć się autentyczną meksykańską atmosferą i spróbować kolejnych wyjątkowych odmian tequili.

 

Oceny (3)

gość
Termin usługi: listopad 2022  

Przesympatyczny lokal. Świetne drinki, klimat, obsługa. Jedno z nielicznych miejsc w Gdańsku gdzie można kameralnie posiedzieć ze znajomymi i potańczyć w rytm latino. Świetne miejsce.Polecam

Drink Bary

6.0
Lucas guardespalase34
Termin usługi: maj 2022  

Wspaniały lokal w klimacie latino mega obsługa sztos drinki rewelacyjny szef

Drink Bary

6.0
Karol
Termin usługi: listopad 2021  

Polecam! Super miejsce! Świetna obsługa i koktajle!

Drink Bary

6.0