Najlepsze sklepy i serwisy rowerowe Gdynia

Oceny (12)

Tomasz
Termin usługi: październik 2023 

Jestem klientem sklepu i serwisu Electrofun w Gdyni od ponad roku, skorzystałem z serwisu pięciokrotnie z czego trzy naprawy wymagały pozostawienia roweru na dłużej. Za każdym razem spotkałem się z dużą uważnością i wyrozumiałością dla mnie, dla moich potrzeb. Panowie z obsługi za każdym razem starali się pomóc, zabezpieczali dla mnie rower zastępczy na czas naprawy , a ostatnio kiedy reklamowałem amortyzator z przodu w moim rowerze Superior dokonali wszelkich możliwych starań by reklamacja została uznana. Pomimo odrzucenia reklamacji przez producenta roweru, sami od siebie złożyli w moim imieniu ponownie reklamację, która zakończyła się pomyślnie. Wczoraj rower został mi przekazany przez kuriera, był idealnie zapakowany i zabezpieczony a ja nie poniosłem żadnych dodatkowych kosztów. Dziękuję wszystkim pracownikom sklepu i serwisu, którzy zaangażowali się by mi pomóc w sparli mnie w tym co wydawało się już niemożliwe, dziękuję za cierpliwość bo zdaję sobie sprawę że klient w emocjach nie zawsze jest łatwy i przyjemny. Pozdrawiam serdecznie Tomasz

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Aneta i Tomek
Termin usługi: czerwiec 2023 

Sklep godny polecenia! Odwiedziliśmy sklep dwa dni temu, obsługa zrobiła na nas wielkie wrażenie. Od samego wejścia czuliśmy się "zaopiekowani":-).Przywitał nas Pan Andrzej, który oprowadził po sklepie i przedstawił bogatą ofertę. Pan Andrzej wykazał się ogromną wiedzą fachową i profesjonalizmem, widać, że ta praca to jego pasja. Dzisiaj tam wróciliśmy i kupiliśmy swojego pierwszego elektryka, oczywiście P.Andrzej służył pomocą, był bardzo cierpliwy i uczynny. Mimo, że zbliżały się godzimy zamknięcia sklepu, nie czuliśmy presji ze strony obsługi, dali nam tyle czasu , ile potrzebowaliśmy na decyzję i odpowiedzi na każde zadane pytanie.Cała transakcja przebiegła w miłej, luźnej i sympatycznej atmosferze. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy dołączyć do grona zadowolonych Klientów tego sklepu. Pozdrawiamy obsługę i P.Andrzeja - Aneta i Tomek:-)

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Mikołaj
Termin usługi: maj 2023 

Widać że chłopy mają dużo doświadczenia w serwisie elektryków.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Piotr
Termin usługi: czerwiec 2023 

Rewelacyjny sklep . Bardzo duży asortyment , fachowa obsługa , i jeszcze lepszy serwis . Rower przygotowany perfekcyjnie , spisywał się świetnie . Przy okazji serwisu , dziękuję panom ze sprzedaży za profesjonalny pomoc w doborze kasku.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Mike
Termin usługi: czerwiec 2023 

Dokonałem zakupu roweru elektrycznego focus. obsługa w sposób profesjonalny udzieliła mi fachowych i cennych wskazówek odnośnie wyboru modelu, prezentując zalety i możliwości. Dużym plusem sklepu jest własny serwis, w którym rower został terminowo i perfekcyjnie przygotowane do odbioru. Wszystko przebiegło w sympatycznej atmosferze. Polecamy!!!

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Arkadiusz Milik
Termin usługi: czerwiec 2023 

Świetni specjaliści, ogromny wybór rowerów. Obsługa na najwyższym poziomie.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Przemek
Termin usługi: czerwiec 2023 

Dużo śmigam na rowerach i często korzystam z serwisu, także Już kilkukrotnie odwiedziłem ten salon, w porównaniu do innych mogę śmiało powiedzieć, że asortyment jak i obsługa jest najlepsza na pomorzu, doradzą, sprowadzą i poradzą sobie z każdym problemem serwisowym. Nie chce się rozpisywać, po prostu polecam samemu sprawdzić.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Aleksander Czajka
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo miła i fachowa obsługa. Doradztwo na najwyższym poziomie. Nawet w przypadku braku dostępności produktów od ręki zaoferowano mi możliwość sprowadzenia upatrzonego roweru w ciągu niespełna kilku dni.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Jakub
Termin usługi: maj 2023 

Jako jedyni w trójmieście podjęli się naprawy kilku letniego roweru elektrycznego. Wymienili baterię i silnik, a rower chodzi jak nowy!!!

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Piotr
Termin usługi: styczeń 2023 

Temat rozpatrywania gwarancji porażka, hulajnoga odsyłana do centrali na prostą naprawę oczywiście wraca w stanie gorszym niż dostarczona do salonu

Sklepy i serwisy rowerowe

2.8
Stanislaw
Termin usługi: wrzesień 2022 

Witam właśnie zakupiłem mój wymarzony rower elektryczny obsługa sklepu bardzo pomocna i profesjonalna dużo czasu tam spędziłem a wszedłem na chwilę duży asortyment dużo ciekawych marek rowerów każdy rowerowy maniak znajdzie coś dla siebie pokonałem aż130 km i nie żałuję dostałem to co chciałem i dużo informacji dotyczących rowerów elektrycznych pozyskałem polecam ten salon rowerowy wszystkim którzy szukają solidnych rowerów na najwyższym poziomie technicznym

Sklepy i serwisy rowerowe

5.8
Bob
Termin usługi: luty 2022 

obsługa słaba , mają Cię w nosie po zakupie jak coś sie dzieje z hulajnogą , oczywiście po zakupiie dla Państwa gwarancja nie istnieje , gdy piszę się niepochlebną opinie w google'u to kasują ją ze strony

Sklepy i serwisy rowerowe

3.2