Elements

80-174 Gdańsk, Przywidzka 4 Mapka
58 668-71-16 do 19
g...@elements-show.pl pokaż
www.elements-show.pl

Napisali o nas

O nas

świat kąpieli stworzony z pasji i innowacji tylko w elements gdańsk. to nowa koncepcja łazienki dedykowana specjalnie dla państwa. oryginalne i innowacyjne rozwiązania armatury łazienkowej w jednym miejscu.

TWOJA ŁAZIENKA WIDZIANA OKIEM PROFESJONALNYCH DORADCÓW. EKSKLUZYWNA ŁAZIENKA W PAŃSTWA ODCZUCIACH TO DLA NAS BODZIEC DO DOSKONALENIA. W ELEMENTS ZNAJDZIESZ RÓWNIEŻ ARMATURĘ ŁAZIENKOWĄ SPECJALNIE DEDYKOWANĄ DLA OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH: HOTELI, PENSJONATÓW, SZPITALI.
TWOJA ŁAZIENKA NASZYM WYZWANIEM , ZAPRASZAMY.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.0

w kategorii

Armatura łazienkowa

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  4
   
 • jakość asortymentu:
  5
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.0
 

Warto.

Szczególnie zadowolony jestem z kontaktu z Panią Agnieszką. Profesjonalna przy tym też miła. Szybka oferta i doradztwo, dobra oferta cenowa. Na plus darmowa dostawa. Zaliczyli małą wpadkę wydając zły towar co spowodowało, że musiałem kupić drugi raz i byłem szczęśliwym posiadaczem dwóch kabin prysznicowych w jednej łazience :) ale Pani Agnieszka po powrocie z urlopu szybko temat ogarnęła i załatwiła sprawę. Na minus: kasa w soboty nie rozlicza zwrotów, nawet z ich winy zasłaniając się mistyczną księgowością. Tutaj widzę pole do poprawy bo może prowadzić do niepotrzebnych nerwowych sytuacji.

 • M
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »