Elephant Restaurant & Music

Elephant

Wybierz numer

58 305-13-55
r...@elephantclub.pl pokaż
Otwarte do 22:30 więcej
  • Zdjęcie 1/13 - Elephant Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/13 - Elephant Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/13 - Elephant Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/13 - Elephant Gdańsk +10 1
 

O nas

Restauracja Elephant to idealne miejsce na spotkania biznesowe lub z przyjaciółmi, kolacje we dwoje czy rodzinne obiady. Przy dźwiękach muzyki na żywo miło można spędzić wieczór, napajać się bogactwem smaków i aromatów dań.
Restauracja Elephant to unikatowe miejsce na mapie Gdańska, które jest wyjątkowym połączeniem tradycji z nowoczesnością.

Niepowtarzalność wnętrza tworzą zachowane elementy starych murów, oryginalnie zestawione z designerskim wystrojem. Subtelne oświetlenie, miękkie sofy, naturalne drewno- tworzą przytulny klimat lokalu, który uzupełniają zdjęcia muzyków światowego formatu, nawiązujące do muzycznego charakteru restauracji.

Elephant to niezwykła propozycja dobrej kuchni i muzyki o szerokiej gamie smaków i dźwięków. Od śledzia w oleju z pieczywem i tatara po wybornego steka; od prostego bluesa, przez ambitny jazz po klasyczne fortepianowe brzmienie.
Każdy z naszych gości traktowany jest indywidualnie, obsługa wita gości z uśmiechem i służy pomocą. Barmani serwują klasyczne jak i autorskie koktajle, bowiem u nas zarówno za barem jak i w kuchni pracują osoby z pasją, a swoje umiejętności udowadniają zdobywając nagrody w konkursach.

Serdecznie zapraszamy!
tripadvisor
Pitu Pitu
Facebook