Elgaz - autoryzowany punkt serwisowy

Elgaz

Wybierz numer

58 620-86-80
b...@elgazsa.pl pokaż
 

Artykuły o nas

O nas

Autoryzowany punk serwisowy, naprawa i konserwacja Kotłów gazowych typu ELGAZ

Oceny (8)

Anna
Termin usługi: grudzień 2023

Mój kocioł z PEWEXu po 40 latach odmówił posłuszeństwa ale panowie z tego serwisu wymienili automatykę bo do starej nie były już żadnych części. Więc mój kocioł ma teraz drugie życie i na dodatek nie wymaga energii elektrycznej. Oby było więcej takich fachowców. Dla nich chyba nie ma rzeczy niemożliwych. Tak trzymać !!!

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Karol Kraków
Termin usługi: październik 2023

Dziękuje za szybki termin naprawy. Naprawa przeprowadzona przez samego właściciela bardzo szybko. Dziękujemy polecamy pozdrawiamy

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Barbara Wrocław
Termin usługi: wrzesień 2023

Super serwis. Szybko schludnie czysto. Jestem bardzo zadowolona z naprawy jak i przeglądu.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Kazimierz z Torunia
Termin usługi: lipiec 2023

Zdecydowałem się na serwis w okresie wakacyjnym aby mój kocioł był przygotowany do sezonu i dowiedziałem się, ze mój kocił będzie zużywał mniej gazu bo został przywrócony do parametrów fabrycznych. Usługę wykonano szybko i profesjonalnie. Polecam usługi tego serwisu.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Jan
Termin usługi: lipiec 2023

Usługa wykonana w pełni dobrze. Kocioł działa jak marzenie. Wraz z małżonka zastanawialiśmy się nad wymianą lecz dopiero po zasięgnięciu porady profesjonalisty dowiedzieliśmy się jak nowe firmy oferujące kotły oszukują. Bardzo polecam.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Kacper
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo polecam serwis. Naprawa wykonana ekspresowo i profesjonalnie. Nie sądziłem, że można naprawić 30 letni zalany kocioł. Pan Janusz jest cudotworca. Na plus napewno szybki czas zrealizowania usługi.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Mateusz
Termin usługi: lipiec 2023

Bardzo dobry kontakt telefoniczny, świetnie wykonana i objaśniona praca, dużo ciekawych informacji przekazanych, chyba był tu osobiście pan Janusz, co dopiero teraz do mnie dotarło, jak już pojechał... niemniej pierwszy serwis kotła Ster-Gaz po ponad 30 latach od produkcji zaliczony. Mam nadzieje, że po wizycie serwisu rachunki za gaz nieco nam spadną... Serdeczne pozdrowienia z Wielkopolski!

Usługi gazowo-instalacyjne

5.8
Wspólnota Koszalin
Termin usługi: wrzesień 2022

Od prawie 6 miesięcy szukaliśmy serwisu do kotłów gazowych w naszej kamienicy i już chcieliśmy wymieniać kotły gdy znależliśmy serwis Elgaz który wyremontował wszystkie kotły i nasza wspólnota mieszkaniowa może zabezpieczyć ciepło dla 25 mieszkań. Dostaliśmy 10 lat gwarancji i nasze kotły zostały objęte nadzorem serwisowym. Zdecydowanie polecamy tą firmę.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0