Elite - Elitarne Szkolenie Kierowców

Elite - Elitarne Szkolenie Kierowców

Wybierz numer

516-010-001
o...@osk-elite.pl pokaż
Godziny otwarcia więcej
  • Zdjęcie 1/22 - Elite - Elitarne Szkolenie Kierowców Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/22 - Elite - Elitarne Szkolenie Kierowców Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/22 - Elite - Elitarne Szkolenie Kierowców Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/22 - Elite - Elitarne Szkolenie Kierowców Gdańsk +19 1
 

TV Filmy

Elite - Elitarne Szkolenie Kierowców
182

Elite - Elitarne Szkolenie Kierowców

O nas

NASZE ATUTY :

* 100 % DLA WAS OD 2008 
* NAJLEPSI INSTRUKTORZY NAUKI JAZDY+TECHNIKI JAZDY+EGZAMINATORZY PORD
* 10 x KIA RIO IV 2018-2023 MANUAL + AUTOMAT 
* TRADYCYJNE KURSY WEEKENDOWE I EKSTERNISTYCZNE (BEZ WYKŁADÓW) : B , B AUTOMAT , B NIEPEŁNOSPRAWNI
* TYTUŁ OSOBOWOŚĆ ROKU BRD
* PARTNER ITS

Większość szkół zachwala się jako najlepsze...Sprawdź nas !

Działamy z pasją. Trzon szkoły stanowią spokojni i rzetelni  instruktorzy nauki jazdy wszystkich kategorii posiadający jako jedyni dodatkowo uprawnienia i doświadczenie instruktorów doskonalenia techniki jazdy oraz egzaminatorów państwowych PORD.

Zespół składa się z ponad 12 osób, a każda z nich jest dobrana i wyselekcjonowana indywidualnie. Każdy z nas od samego początku dba abyś w naszej szkole czuł się jak u siebie uzyskując najwyższą jakość szkolenia oraz wiedzy. 

JESTEŚMY SYGNATARIUSZAMI RZĄDOWEGO PROGRAMU  DOSTĘPNOŚĆ PLUS 

Większość naszych Kursantów trafia do nas z polecenia swoich znajomych, którzy zdali egzamin za pierwszym razem -  co najlepiej świadczy o jakości naszej pracy.

Za wieloletnie zasługi dla społeczeństwa otrzymaliśmy liczne nagrody : 

1."Osobowość Roku Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego" nadaną przez Marszałka Województwa Pomorskiego , Radę bezpieczeństwa BRD oraz PORD. 

2. "Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych" w kategorii Przedsiębiorczość Społeczna nadaną przez Prezydenta Miasta Gdańska oraz Dziennik Bałtycki.

3. 1 miejsce w Gdańsku i 2 w województwie wg Dziennika Bałtyckiego .

Jako jedyni w województwie pomorskim jesteśmy oficjalnym Partnerem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Jako jedyni i pierwsi w województwie pomorskim rozpoczęliśmy w 2008 roku szkolenie Osób Niepełnosprawnych , wydaliśmy wiele publikacji i książek o tej tematyce stając się specjalistami w tej dziedzinie.

Szkolimy na najwyższym poziomie na pojazdach szkoleniowych identycznych jak na egzaminie państwowym. Wykłady prowadzone są z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy techniki jak dotykowe tablice multimedialne itp.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

Oceny (215)

Kinga
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2023 

Śmiało mogę powiedzieć, że szkoła OSK Elite jest najwspanialsza na Świecie! Zaczynając od niesamowitych wykładów, gdzie cała tajemna wiedza staje się całkowicie zrozumiała, przedstawiona w prosty, wesoły sposób, ciekawe wymiany zdań, uruchamianie myślenia u wszystkich uczestników wykładu, każde pytanie dostanie odpowiedź i zostaną rozwiane niezrozumiałe zagwostki. Praktyka - marzenie każdego kursanta, prowadzone w ciepłej, serdecznej atmosferze, ogrom empatii i wsparcia. Instruktorzy, a miałam dwóch słuchają potrzeb i rozterek, tak długo pokazują, ćwiczą i szlifują, że z otoczaka robią diament gotowy w każdym calu do egzaminu! Kończąc naprawdę polecam, w sercu zostanie u mnie na zawsze każda godzina spędzona w tej szkole. Idzie się na zajęcia z uśmiechem na twarzy. Dziękuję za wszystko! Będę tęsknić. ️

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy. To była prawdziwa przyjemność móc szkolić tak wartościową Osobę. Gratulujemy zdanego egzaminu ! Do zobaczenia na drodze ❤

Kursy prawa jazdy

6.0
Agata
Termin usługi: wrzesień 2023 

Super szkółka. Świetne prowadzone wykłady bardzo dużo można się nauczyć co przełożyło się na świetny winił na egzaminie. Jazdy z instruktorami były super doświadczeniem. Bardzo profesjonalne prowadzone w zestawie ze świetną zabawą, dzięki czemu pewność na drodze jest bardzo duża. Bardzo bardzo polecam :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Asia
Termin usługi: październik 2022 

Zdałam prawo jazdy 8 lat temu w innej szkole i od tamtego czasu ani razu nie wsiadłam za kółko. Im dłużej zwlekałam z decyzją o byciu aktywnym kierowcą tym było mi trudniej - narastała we mnie tak silna blokada, że nie wierzyłam czy kiedykolwiek będę jeździć. Wykupiłam jazdy doszkalające w osk elite i szczerze mówiąc jestem w szoku jak szybko pokonałam strach przed jazdą :D Jest to zasługa przede wszystkim Instruktora Grzegorza Lewkowicza - jazdy z Nim zawsze były po prostu przyjemne :) Zero stresu, tłumaczy wszystko na spokojnie, daje przydatne wskazówki, jest wyrozumiały i cierpliwy, a przy tym mega czujny ;D Dzięki Niemu przypomniałam sobie o tym, jak bardzo lubiłam jeździć. Grzesiu, bardzo bardzo dziękuję i do zobaczenia na drodze hah :D

Kursy prawa jazdy

6.0
Izabela
Termin usługi: maj 2022 

bardzo dziękuję,Panu Grzegorzowi Lewkowiczowi za naukę jazdy(automat)Za spokój,cierpliwość,poczucie humoru.(zdane za 1 razem)Pozdrawiam Pana Grzegorza oraz cały personel osk Elite!

Kursy prawa jazdy

6.0
Karola
Termin usługi: luty 2022 

Bardzo dziękuję Agnieszce za profesjonalizm, przekazaną wiedzę, niesamowitą pozytywność i cierpliwość. Instruktor na medal :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Karol
Termin usługi: październik 2021 

Bardzo się cieszę z współpracy z OSK Elite, prawo jazdy zdane za pierwszym razem. Instruktorzy pomocni, umawianie się na jazdy bezproblemowe. Polecam każdemu Instruktorkę Panią Agnieszkę.

Kursy prawa jazdy

6.0
Sarah
Termin usługi: październik 2021 

Korzystałam z kilku szkół nauki jazdy ale Elite to jest to czego szukałam. Spokój, wyrozumiałość i pasja to główne cechy całego zespołu profesjonalnych instruktorów. Zaledwie po kilku godzinach zrozumiałam to czego nie potrafili wytłumaczyć w innych szkołach. Egzamin zdany ! Jupi xD

Kursy prawa jazdy

6.0
Malwina
Termin usługi: czerwiec 2021 

pani czesia nie jest instruktorką. Pani Czesia jest boginią uczenia, jak jeździć z głową, z "siłą spokoju" i w dobrym nastroju. Pani Czesia tłumaczy krok po kroku, jak wykonać dany manewr i dlaczego lepiej wykonać go tak, a nie inaczej. Dzięki niej wszystko zaczęło się układać w logiczną całość. Mega doświadczenie, wiedza i - co najważniejsze - umiejętność przekazywania tej wiedzy. A to wcale nie jest normą u instruktorów! Szczerze polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Maria
Termin usługi: maj 2021 

Jestem bardzo zadowolona z całego kursu oferowanego przez tą szkołę jazdy. Zdanie teorii państwowej przed jazdami uważam za naprawdę dobry pomysł! Moje lekcje jazd prowadziła Pani Czesia i z całego serca polecam jazdy z nią, jest wymagająca, ale podczas kursu zawsze panowała miła atmosfera. Później miałam okazję doszkolić się u Pani Moniki, która również dała mi wiele cennych wskazówek tuż przed egzaminem. Egzamin praktyczny udało mi się zdać za pierwszym podejściem, co tylko potwierdza, że OSK Elite przygotowało mnie bardzo dobrze i dlatego serdecznie polecam kursy w tej szkole!

Kursy prawa jazdy

5.7
Ab
Termin usługi: kwiecień 2021 

Polecam z całego serca Pania Agnieszkę

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie !

Kursy prawa jazdy

6.0
Iryna
Termin usługi: marzec 2021 

Polecam. Zdałam za pierwszym razem. Super Instruktor Grzegorz Lewkowicz.

Kursy prawa jazdy

6.0
Stan123
Termin usługi: luty 2021 

Polecam wszystkim jazdy z instruktorem Grzegorzem Lewkowiczem. Cały kurs przebiegał bardzo profesjonalnie i przyjemnej atmosferze już od pierwszego spotkania. Ogromna wiedza, wyrozumiałość oraz poczucie humoru ze strony instuktora Grzegorza sprawiły, że jazdy były przyjemnością. Kontakt z Panem Arturem z biura szybki i konkretny. Zdane za pierszym, polecam wszystkim :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Mateusz P
Termin usługi: marzec 2021 

Super szkola jazdy, Grzegorz Lewkowicz najlepszy instruktor w 3miescie! Zdane za 1 :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Kitek
Termin usługi: styczeń 2021 

Na informacje o OSK Elite trafiłem w sieci. Skusiły mnie doskonałe opinie, miejsce rozpoczęcia jazd (Gdańsk główny) i przystępne ceny pakietów jazd doszkalających. to była doskonała decyzja! Świetne przygotowanie do egzaminu, miła i profesjonalna kadra, konkretne podejście do kursanta. Pan Patryk dopasował godziny jazd do moich potrzeb, odpowiadał na wszystkie pytania i zawsze idealnie punktował moje błędy, dając przy tym bardzo pomocne rady. Polecam z czystym sercem i zdanym egzaminem:) dziekuję!

Kursy prawa jazdy

6.0
Agata
Termin usługi: grudzień 2020 

Polecam jazdy doszkalające u Pani Moniki i Pana Grzegorza. Cierpliwość, opanowanie i dbanie o komfort psychiczny kursanta:) Choć nie było łatwo, po wielu godzinach jazd nabrałam pewności za kierownicą i uwierzyłam w siebie. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotrek
Termin usługi: listopad 2020 

"Elitarne Szkolenie Kierowców", nie tylko z nazwy. Pełen profesjonalizm podczas przygotowań do egzaminu w PORD. Dzięki wielkie Panie Patryku za pomoc i pamiętajcie, jeżeli szukacie ludzi, którzy pracują z pasją i są chętni niesienia pomocy, to OSK Elite jest dla was :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Jakub
Termin usługi: wrzesień 2020 

Dobra szkoła. 30-godzinny kurs praktyczny przeprowadzony sprawnie - w moim przypadku trwał miesiąc. Zdarzyło mi się słuchać historii o tym, że instruktorzy załatwiają sprawy prywatne w trakcie jazd. W tej szkole nic takiego nie miało miejsca. Teorii uczyłem się sam. Zanim rozpocząłem kurs praktyczny, zdarzyły się drobne nieporozumienia, ale zostały błyskawicznie wyjaśnione przez właściciela, co bardzo dobrze o nim świadczy.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za zaufanie. Warto dodać, że kurs robił Pan w najgorszym momencie rozmrażania gospodarki związanym z COVID19. Bardzo się cieszymy , że mimo trudnej sytuacji sprostaliśmy Pana oczekiwaniom i gratulujemy zdanego egzaminu państwowego. Jesteśmy 100 procent dla naszych Kursantów. Pozdrawiamy serdecznie.

Kursy prawa jazdy

5.8
Paweł
Termin usługi: sierpień 2020 

Zdecydowanie polecam OSK Elite, zdane za pierwszym razem, bezbłędnie! Dziękuje serdeczne Panu Grzegorzowi za nauki - super kontakt, profesjonalne szkolenie, nic dodać nic ująć! Z całego serca polecam, warto!

Kursy prawa jazdy

6.0
Ewa
Termin usługi: sierpień 2020 

Polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm

Kursy prawa jazdy

6.0
Roger
Termin usługi: maj 2020 

Pełna profeska pan Grzesiu ma odpowiednie podejście do kursantów że puźniej nie boją się jazd bo znają podstawy poruszania się po drogach

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy serdecznie

Kursy prawa jazdy

6.0