Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

Endoktorzy Poradnia Endokrynologiczna

80-376 Gdańsk, Wojciecha Kętrzyńskiego 24 Mapka
667-001-695
e...@wp.pl pokaż
endoktorzy.pl
Godziny otwarcia
wt-czw15:00 - 20:00
Dla osób obawiających się wizyty bezpośredniej udzielamy dodatkowo konsultacji telefonicznej

O nas

ENDOKTORZY to placówka medyczna dedykowana osobom ze schorzeniami endokrynologicznymi u osób dorosłych i dzieci oraz hematologicznymi. Zespół lekarski tworzy pięcioro lekarzy internistów, endokrynologów, endokrynolog dziecięcy oraz hematolog.

Stanowimy profesjonalny i zgrany zespół lekarzy specjalizujący się w endokrynologii i hematologii. Nasza wiedza i doświadczenie to efekt wieloletniej pracy w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych oraz Katedrze Hematologii i Transplantologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Pracujemy w najbardziej wyspecjalizowanym w endokrynologii ośrodku uniwersyteckim województwa pomorskiego. Działalność naukowa, którą prowadzimy równolegle z pracą kliniczną oraz dydaktyczną, daje nam możliwość ciągłego doskonalenia naszych umiejętności diagnostyczno-terapeutycznych oraz stały dostęp do najnowszych standardów leczenia.
Na co dzień zajmujemy się pacjentami z zarówno powszechnymi jednostkami chorobowymi , jak i z bardzo rzadkimi zaburzeniami hormonalnymi i hematologicznymi

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »