Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

Endoktorzy Poradnia Endokrynologiczna

80-376 Gdańsk, Wojciecha Kętrzyńskiego 24 Mapka
667-001-695
e...@wp.pl pokaż
endoktorzy.pl
Godziny otwarcia
wt-czw15:00 - 20:00
Dla osób obawiających się wizyty bezpośredniej udzielamy dodatkowo konsultacji telefonicznej

O nas

ENDOKTORZY to placówka medyczna dedykowana osobom ze schorzeniami endokrynologicznymi u osób dorosłych i dzieci oraz hematologicznymi. Zespół lekarski tworzy pięcioro lekarzy internistów, endokrynologów, endokrynolog dziecięcy oraz hematolog.

Stanowimy profesjonalny i zgrany zespół lekarzy specjalizujący się w endokrynologii i hematologii. Nasza wiedza i doświadczenie to efekt wieloletniej pracy w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych oraz Katedrze Hematologii i Transplantologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Pracujemy w najbardziej wyspecjalizowanym w endokrynologii ośrodku uniwersyteckim województwa pomorskiego. Działalność naukowa, którą prowadzimy równolegle z pracą kliniczną oraz dydaktyczną, daje nam możliwość ciągłego doskonalenia naszych umiejętności diagnostyczno-terapeutycznych oraz stały dostęp do najnowszych standardów leczenia.
Na co dzień zajmujemy się pacjentami z zarówno powszechnymi jednostkami chorobowymi , jak i z bardzo rzadkimi zaburzeniami hormonalnymi i hematologicznymi

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Endokrynolodzy

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Szczęsna S - opinia

Byłam zaskoczona możliwością prawie bezzwłocznego umówienia się na wizytę. Pani doktor bardzo rzeczowa i przede wszystkim empatyczna. Skrupulatnie wytłumaczyła mi stan mojej choroby, co mnie bardzo uspokoiło. No i cena wizyty - ciężko już znaleźć endokrynologa w Gdańsku za tak umiarkowaną kwotę. Zdecydowanie polecam tę poradnię, zwłaszcza, że jak słyszałam, pracuje tam więcej kompetentnych i zaufanych specjalistów.

 • Szczęsna S
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »