• Zdjęcie 1/7 - Centrum Medyczne ENEL-MED Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/7 - Centrum Medyczne ENEL-MED Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/7 - Centrum Medyczne ENEL-MED Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/7 - Centrum Medyczne ENEL-MED Gdańsk +4 1
 

W tym obiekcie znajdują się:

Artykuły o nas

 • 61 proc. dzieci z próchnicą. Jak dbać o zdrowe zęby u najmłodszych?
  Według najnowszych badań u 6 na 10 dzieci w Polsce stan higieny jamy ustnej wymaga poprawy. 61 proc. najmłodszych ma aktywną próchnicę. 60 proc. opiekunów 3-latków nigdy nie zabrało dziecka na wizytę adaptacyjną. Z kolei aż u 9 proc. 18-latków obserwuje się braki zębowe. Tymczasem efekty wczesnodziecięcych zaniedbań mogą być bardzo poważne. Nieleczona próchnica w zębach mlecznych wpływa na zęby stałe. Zbyt późne leczenie może prowadzić do nieprawidłowości przy wyrzynaniu się kolejnych zębów, co w konsekwencji może sprzyjać wadom zgryzu lub wymowy. Dlaczego rodzice zaniedbują te sprawy? Co możemy zrobić, by temu zapobiec? Pytamy specjalistów.
  13 grudnia 2023 (27 opinii)
 • Test na koronawirusa SARS-CoV-2 przed wyjazdem. Jaki i za ile?
  Podróże w czasie pandemii wiążą się z dodatkowymi utrudnieniami związanymi z koniecznością przeprowadzenia testu lub obowiązkiem kwarantanny. Test przed podróżą można zrobić wyłącznie komercyjnie, płacąc za badanie, niezbędne jest też tłumaczenie na język obcy. Warto wcześniej dokładnie sprawdzić wymogi linii lotniczej oraz kraju podróży, bo te się różnią. Podpowiadamy, gdzie można wykonać test na obecność COVID-19 w Trójmieście.
  27 kwietnia 2021 (61 opinii)
 • Zrób rezonans bez kolejki
  Rezonans magnetyczny nie musi kojarzyć się jedynie z kilkumiesięcznymi kolejkami. Nie wszędzie trzeba na niego czekać. W Oddziale CM Enel-Med, mieszczącym się w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 163 , badanie wykonać można od razu, bez zbędnego czekania.
  3 czerwca 2014 (20 opinii)

O nas

Zapewniamy pełną opiekę medyczną pacjentom abonamentowym i indywidualnym. W Oddziale Grunwaldzka w Gdańsku do dyspozycji pacjentów pozostaje 12 gabinetów specjalistycznych, 3 gabinety stomatologiczne, 2 gabinety pediatryczne i gabinet zabiegowy.

Centrum medyczne enel-med istnieje od 1993 roku. W enel-med oferujemy pełną obsługę medyczną - prowadzimy pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, operację, hospitalizację, aż po rehabilitację, czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Na ogólnopolską sieć medyczną enel-med składają się wieloprofilowe oddziały własne, pięć specjalistycznych przychodni przyzakładowych oraz otwarty w 2021 r. szpital w Warszawie, gdzie wybitni lekarze przeprowadzają innowacyjne zabiegi z zakresu ortopedii i neurochirurgii.

W enel-med zatrudniamy doświadczonych lekarzy w prawie 60 specjalnościach, m.in. ginekologów, kardiologów, ortopedów, neurologów, okulistów, pediatrów oraz psychologów. Kompleksowa oferta wieloprofilowych oddziałów obejmuje badania laboratoryjne, szeroki zakres badań obrazowych (USG, RTG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny), drobne zabiegi chirurgiczne i dermatologiczne. W enel-med świadczymy też kompleksowe usługi dla dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii.

Oceny (3)

Hanna
Termin usługi: listopad 2023

Polecam! Zawsze miła atmosfera

Prywatne kliniki

6.0
K
Termin usługi: listopad 2023

Każda wizyta jest spóźniona,tutaj chyba priorytetem jest bycie po czasie. Nie trafiłam żadnego lekarza który przyjąłby o czasie. Zero poszanowania.

Prywatne kliniki

1.0
M.R.
Termin usługi: lipiec 2023

Do lekarzy nie mam żadnych zastrzeżeń. Każda wizyta była wystarczająco długa, lekarze zaangażowani lecz od połowy zeszłego roku jest straszny problem z umówieniem się na wizyty. Brak terminów w aplikacji lub bardzo odległe w czasie, głównie jeśli chodzi o prowadzenie ciąży. Terminy na USG piersi- od roku nie pojawił się ani jeden a "lista rezerwowych" za każdym razem bez informacji o zwolnionych terminach. Co kilka tygodni wpisuję się na nową, lecz bez skutku... Jestem bliska rezygnacji z pakietu, szkoda nerwów i pieniędzy.

Prywatne kliniki

3.8