Napisali o nas

O nas

Zapewniamy pełną opiekę medyczną pacjentom abonamentowym (pracownicy firm) i indywidualnym (ubezpieczenia zdrowotne). Zatrudniamy lekarzy w 60 specjalnościach, w tym stomatologów. W Oddziale w Gdańsku można m.in. wykonać rezonans magnetyczny.

Centrum Medyczne ENEL-MED istnieje od 1993 roku. Od 2011 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. ENEL-MED oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację - czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.
Na ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED składają się wieloprofilowe oddziały własne, sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych oraz dwa szpitale w Warszawie: wielospecjalistyczny Szpital Zacisze, funkcjonujący od 1998 r. (operacje z zakresu: ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii naczyniowej i ogólnej) i otwarty w 2012 r. Szpital Centrum (z oddziałem diagnostycznym), gdzie wybitni lekarze operatorzy przeprowadzają innowacyjne zabiegi z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ręki.
Centrum zatrudnia wybitnych lekarzy w prawie 60 specjalnościach, m.in. ginekologów, kardiologów, ortopedów, neurologów, okulistów, pediatrów oraz psychologów. Kompleksowa oferta wieloprofilowych oddziałów obejmuje badania laboratoryjne, szeroki zakres badań USG, EKG, pracownie RTG, drobne zabiegi chirurgiczne i dermatologiczne. ENEL-MED świadczy też kompleksowe usługi dla dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Ma na koncie liczne wyróżnienia za osiągnięcia implantologiczne. Świetnie wyposażone oddziały rehabilitacji umożliwiają przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze przeciążeniowym lub przewlekłym. Prestiżowy Program 24h dla zdrowia pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia w jeden dzień.

Opinie + Oceń

opinia

5.5

w kategorii

Prywatne kliniki i spółdzielnie

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  5
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.5
 

Pacjentka - opinia

Gastroskopia i kolonoskopia w ramach abonamentu. Dziękuję całemu zespołowi za bezstresowe wykonanie badań. Polecam serdecznie.

 • Pacjentka
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »