EPG Sp. z o.o.

EPG

Wybierz numer

58 380-31-41
k...@epg.eco pokaż
Dziś nieczynne więcej
Działalność on-line Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/9 - EPG Sopot 4
  • Zdjęcie 2/9 - EPG Sopot 3
  • Zdjęcie 3/9 - EPG Sopot 2
  • Zdjęcie 4/9 - EPG Sopot +6 1
 

O nas

Firma EPG która na swoim koncie ma już ponad 4500 instalacji PV na terenie całego kraju.
Nasze główne produkty to:
Fotowoltaika, farmy fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzacje i ładowarki do pojazdów elektrycznych.
EPG jest całkowicie niezależnym osobowo i kapitałowo podmiotem w branży fotowoltaiki.
Jako lider  na rynku, specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych, firm oraz placówek administracji publicznej.

Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. Podejmując się realizacji powierzonego zadania, dokładamy wszelkich starań, aby ukończyć je w możliwe najszybszym czasie i z pełną satysfakcją dla klienta.

Nasze główne produkty:
- fotowoltaika
- farmy fotowoltaiczne
- pompy ciepła
- klimatyzacje
- ładowarki do pojazdów elektyrcznych


Zamontowaliśmy już ponad 4500 instalacji PV.
Wejdź i przekonaj się o nas na:
www.epg.eco

Oceny (10)

Maciej
Termin usługi: luty 2024

Co mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyło to sprawny montaż. Pompę zainstalowano w naszym domu w ciągu 2 tygodni od podpisania umowy, a sam montaż trwał zaledwie 3 dni.

Pompy ciepła, kolektory słoneczne

6.0
Aneta
Termin usługi: styczeń 2024

Pompa ciepła zamontowana niecałe 2 lata temu, działa bez żadnej awarii. Urządzenie pomimo ogrzewania systemem grzejnikowym nie pobiera dużo prądu. Porównując do eko groszku ogrzewanie wychodzi ponad dwa razy taniej na dzień dzisiejszy. Sam montaż pompy trwał 4 dni, od podpisania umowy w niecałe 3 tygodnie mieliśmy zainstalowaną pompę ciepła.

Pompy ciepła, kolektory słoneczne

6.0
Marcin Krupowies
Termin usługi: październik 2023

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami odnośnie poziomu DNA przy reklamacji uszkodzonego Falownika ! Sprzedać to potrafią mało co w DUP.... nie wejdą ,a przy reklamacji w moim przypadku przysyłają cięgle te same wiadomości z instrukcją zrób to sam , a co ja elektryk i sam sobie to montowałem !!! Totalna olewka osób zgłaszających reklamację.

Fotowoltaika

1.0
Michał
Termin usługi: wrzesień 2023

Nad pompą ciepła zastanawialiśmy się od dobrych kilku miesięcy ze względu na osiadający na siłach stary piec . Przedstawiciel firmy fachowo przedstawił kosztorys i możliwości spłaty , więc po dłuższym zastanowieniu zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z firmą EPG . Po podpisaniu umowy byliśmy na bieżąco informowani na jakim etapie realizacji się znajdujemy co na duży PLUS . Montaż zgodnie z obietnicami trwał dwa dni . Minął prawie miesiąc od montażu , póki co reklamacji brak . dni zimowe bliżej niż dalej, zobaczymy jak pompa ciepła sobie poradzi :)

Pompy ciepła, kolektory słoneczne

5.2
Alicja
Termin usługi: sierpień 2023

Planowaliśmy w domu mieć tylko Fotowoltaikę ale dzięki wsparciu firmy otrzymaliśmy bardzo dobrą wycenę z dotacją na Pompę Ciepła. Umowę podpisaliśmy w sierpniu i dziś cieszymy się z całej instalacji i zaczynamy grzać :) W imieniu rodziny dziękuję Pani Kindze, że zaopiekowała się naszymi tematami wspierając papierologię i Panu Pawłowi i Bartkowi za fachowość i sprawność przy montażu.

Fotowoltaika

6.0
Monika Z.
Termin usługi: lipiec 2023

Wspaniala obsługa Pana z działu handlowego. Ekipa montująca dokładna i fachowa. Polecam EPG

Fotowoltaika

6.0
Jonna
Termin usługi: październik 2023

Z firmą EPG realizujemy już drugą inwestycje. Na początku była to fotowoltaika, teraz zdecydowaliśmy się na pompę ciepła. Za pierwszym razem przekonała nas wydłużona gwarancja 15 lat, Przy pompie ciepła szybki i sprawny montaż. Szczególnie jako fachowca polecam Pana Kulkowskiego, który montował sprzęt zarówno u nas, jak i u sąsiadów. Rzeczowo wytłumaczył, pokazał co i jak i zostawił po sobie wrecz idealny porządek, o co naprawdę trudno w dzisiejszych czasach.

Fotowoltaika

6.0
Valdi
Termin usługi: maj 2023

Kompletna porażka, do momentu podpisanie umowy jest super, ale to chyba sie nikt nie dziwi. Montaż, zniszczona panele, ściana, itd. Pracownicy w zakurzonych butach postanowili pochodzić sobie po bieżni, . Ale to dopiero początek, Niech ktoś spróbuje cos zareklamować. Po prostu firmy nie ma, brak odpowiedzi na maile na BOK jak również serwis nie istnieje, brak odpowiedzi. (8 Maili), Pani na infolinii twierdzi że nie zna swojego przełożonego. o ilości telefonów nie jestem wstanie powiedziać ale średnio 3 tygodniowo, od 2 miesięcy. Nadal mam czekać na odpowiedź. Zapytałem Panią na infolinii czy się nie wstydzi pracować w takiej firmie, z taka obsługą, nawet nie zaprzeczyła , po prostu nastał cisza. Mogę jeszcze tylko napisać jeśli chcecie mieć w przyszłości problemy z obsługa tej firmy i lubicie mieć problemy, macie kontener cierpliwości, to jest to firma dla was.

Fotowoltaika

1.0
Natalia
Termin usługi: lipiec 2023

Nie zaczynajcie interesów z tą firmą! Strzeżcie się jak ognia. No początku został nam przypisany przedstawiciel, później został zmieniony, kolejny też się zwolnił i w chwili obecnej nie mamy opiekuna. Reklamacja na falownik trwa już ponad 30 dni, fotowoltaika nie działa 4 miesiące. Jak chcą sprzedać to sami dzwonią a jak się coś już stanie to tragedia Szkoda nerwów. Strata czasu na tą firmę. Szukajcie innej! EPG- DNO! serwis do du*y

Fotowoltaika

1.0
Aleksandra
Termin usługi: czerwiec 2023

Nie polecam tej firmy calkowity brak szacunku do klienta, wiele prób kontaktu ale serwis tej firmy leży na poziomie zero Stanowczo odradzam zaczynanie interesów z firmą EPG. Od momentu załatwienia kredytu, kontakt się urwał. Kiedy coś idzie nie tak jak powinno, firma znika. Nie ma z nimi żadnego kontaktu. Nie odbierają telefonów i nie odpowiadają maile. Firma widmo. Mieli zająć się dotacjąskończyło się na tym, że musiałam załatwić inną firmę, która to zrobi, bo z nimi nie można niczego załatwić. Kłamią na każdym kroku, a dowiedzenie się czegokolwiek jest niemożliwe. Cały czas mydlą oczy, aż w końcu przestają odbierać od Ciebie telefon, czy odpowiadać na maile. Większość obietnic nie została dotrzymana. Jest problem nawet z tym, aby otrzymać od nich podstawowe dokumenty. Najbardziej niekompetentna firma z jaką miałam okazję współpracować. Najgorszemu wrogowi nie życzę, aby miał z nimi coś wspólnego. Ostrzegam przed rozpoczynaniem współpracy z tą firmą.

Fotowoltaika

1.0