ENTE Architekci

ENTE Architekci

Wybierz numer

882-140-070
k...@ente-architekci.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/30 - ENTE Architekci Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - ENTE Architekci Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - ENTE Architekci Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - ENTE Architekci Gdańsk +27 1
 

O nas

Prawdopodobnie najlepsze wnętrza w mieście.
Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem inwestycji: od projektu po wykonanie remontu mieszkania "pod klucz". Prowadzimy nadzory autorskie oraz oferujemy usługę Inwestora Zastępczego czyli prowadzenie całej inwestycji w imieniu Zleceniodawcy. Prowadzimy projekty zdalne oraz konsultacje online dotyczące aranżacji wnętrz.

Zapraszamy do współpracy!

Oceny (8)

Paweł i Irenka
Termin usługi: luty 2023

Pani Hania doskonale poradziła sobie z aranżacją wnętrza w starej kamienicy, podkreślając jego niepowtarzalny styl. Pani Hania uważnie słucha i proponuje niebanalne warianty rozwiązań. Jest pełna pomysłów i cierpliwa. Bardzo pomaga jej rozległa wiedza o tym, co jest dostępne na rynku. Doceniamy to, jak szybko była w stanie przekuć sugestię w koncepcję wizualną. Bez wahania polecamy!

Aranżacja wnętrz

6.0
Marzena
Termin usługi: listopad 2022

Pani Hania bardzo dobrze zaprojektowała wnętrze na moim poddaszu. To było wyzwanie bo mała powierzchnia i dużo skosów. Mogłam liczyć na pomoc na każdym etapie remontu. Wyszło bardzo fajnie, projekt był przemyślany od A do Z. Jestem bardzo zadowolona i polecam panią architekt.

Aranżacja wnętrz

6.0
Filip i Hania
Termin usługi: kwiecień 2022

Bardzo dziękujemy Pani Hani za prowadzenie projektu i aranżacji mieszkania od A do Z.

Aranżacja wnętrz

6.0
Justyna i Tomasz
Termin usługi: styczeń 2021

Pani Hania bardzo pomogła nam w nowoczesnej aranżacji mieszkania, przy doborze kolorów ścian, mebli i wielu detali. Współpraca była owocna, podejście do klienta wszystko dokładnie przemyślane. Warto skorzystać z usług Pani Hani.

Aranżacja wnętrz

5.4
Magda i Krzysztof
Termin usługi: 01.03.2017

Pani Hanna jest profesjonalistką... Zawsze wysłucha klienta czego oczekuje a następnie działa. Nasza aranżacja nie była łatwa, ale p.Hanna świetnie sobie poradziła. Dwa mieszkania i to jeszcze w dwóch różnych stylach z wykorzystaniem i z pomysłem całej wolnej przestrzeni do urządzenia,zagospodarowania i przytulnego mieszkania ...Dziękujemy

Aranżacja wnętrz

6.0
Piotr
Termin usługi: miesiąc

Znakomity kontakt, kreatywność i wyczucie upodobań klienta. Sprawnie i profesjonalnie, obeznanie w stronie wizualnej jak i technicznej. Polecam zwłaszcza twórcze wykorzystanie małych metraży

Aranżacja wnętrz

6.0
Ania
Termin usługi: miesiąc

Kreatywność i koncentracja na potrzebach klienta tutaj zawsze równa się doskonały projekt a w efekcie piękne i zachwycające wnętrze. W moim wypadku to mała przestrzeń, która dzięki p. Hani stała się miejscem wielofunkcyjnym. Wyszło doskonale na 16 m strefa do spania, nauki, relaksu, gości i ... miejsce dla kota. Powodzenia.

Aranżacja wnętrz

6.0
Gosia
Termin usługi: 2016-03-15

Dzięki pani Hani uwielbiam przebywać w swoim mieszkaniu. Kompletnie nie wiedziałam jak zaplanować wnętrze i jakie dobrać kolory. Pani Hania wybawiła mnie z kłopotu, zaproponowała kilka wersji i wybrałam dla siebie najlepszą. Fachowe doradztwo, uprzejmość i zadbanie o klienta to cechy tej firmy. Polecam :)

Aranżacja wnętrz

6.0