Epicentrum - sklep rowerowy

Epicentrum

Wybierz numer

535-669-990
b...@epicentrum.co pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
 

TV Filmy

Freeride, czyli ekstremalnie na rowerze
8351

Freeride, czyli ekstremalnie na rowerze

Artykuły o nas

O nas

Epicentrum to sklep rowerowy w mieście Gdynia. Z dnia na dzień poszerzamy nasz asortyment by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy nie tylko po rowery ale także akcesoria, ubiory i części.

Oceny (6)

T 60+
Termin usługi: lipiec 2023 

W mojej okolicy (Karwiny, Mały Kack) to najlepszy sklep i serwis. Polecam zwłaszcza kontakt z p.Piotrem. Mój trzeci sezon rowerowy z Epicentrum bez zarzutu.

Sklepy i serwisy rowerowe

5.6
MB
Termin usługi: kwiecień 2023 

Widać, że chłopaki pasjonują się rowerami. Ja kupiłem tam rower i jestem mega zadowolony z udzielonych wówczas rad. Zmieniłem kompletnie podejście do roweru i jazdy. Dzięki kilku długim pogaduchom odkryłem co mnie jara w rowerze i jakiego szukałem od dawna tylko nikt wcześniej tego mi nie podpowiedział. W Epicentrum nie wciskają tylko doradzają. Można pogadać niezobowiązująco. Można przetestować jazdę na konkretnym modelu. Można liczyć na uwagi, nawet takie, które pozwolą zaoszczedzic kasę. I za to duży szacun. Serwis również spoko. Korzystałem kilka razy i zawsze efekt pozytywny.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
MW
Termin usługi: maj 2023 

8 maja 2023 wizyta w sklepie rowerowym Epicentrum w Gdyni . Profesjonalizm , szybka i miła obsługa przez Pana Piotra , i mój rower znowu śmiga . Dziękuję za zniesienie roweru ,po schodach . Pozdrawiam M.W.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Maqr
Termin usługi: maj 2023 

Bardzo fachowe doradztwo i późniejsza obsługa.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
jdheyejjs
Termin usługi: kwiecień 2023

miejsce z bardzo słaba energia. wydaje się ze woda sodowa zrobiła swoje. wcześniej kupiłem tam 4 rowery, przyjechałem z zapytaniem o piszczący hamulec , nikt nawet nie spojrzał na rower by ocenić jaki jest problem a bartek - współwaściciel wydał opinie co do przyczyny która później okazała się zupełnie nieprawdziwa i błędna. ale cieszę się ze ta wizyta przelała czarę bo na pewno będę wszystkim odradzał to miejsce

Serwis sprzętu sportowego

1.0
OLO Gdynia
Termin usługi: kwiecień 2023 

Epicentrum tworzy Ekipa ktora zjadla zeby na jednosladach.

Sklepy i serwisy rowerowe

5.8