Escape Vans

80-299 Gdańsk, Myśliborska 1A Mapka
736-806-060
i...@escapevans.pl pokaż
www.escapevans.pl
/escapevans
Godziny otwarcia
ndcałą dobę

O nas

Stworzyliśmy kampery ESCAPE VANS z myślą o pasjonatach ekscytujących podróży i niezależności. Opracowaliśmy też nasz własny produkt, mający zapewnić wszelkie udogodnienia zarówno podczas przemierzania długich tras i postojów - ESCAPE BOX.

Escape Vans powstał 1 czerwca 2017 roku, to połączenie dwóch największych pasji – motoryzacji i podróży. O ciągły rozwój marki dbają cztery osoby, wszyscy pochodzimy
z Trójmiasta i to właśnie tu się wszystko zaczęło.

Przemek pierwsze kroki stawiał sam, ale w trakcie ostatnich lat do zespołu dołączył Maciej, Paweł i Kasia. Maciej jest współwłaścicielem, Paweł dba o projekt zabudowy modułowej,
a Kasia odpowiada za marketing i promocję. I co najważniejsze - wspierają nas nasi najbliżsi, bez nich nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy teraz.

Sam pomysł narodził się podczas podróży Przemka po Stanach Zjednoczonych, które odkrywał poruszając się samochodem osobowym. Właśnie wtedy pierwszy raz zobaczył możliwość przerobienia niedużych busów na komfortowe, bezpieczne, w pełni wyposażone vany, mobilne mieszkania, które dają morze możliwości różnych destynacji podróżniczych.
Pierwszą zabudowę kupił gotową, niestety nie przetrwała zbyt wielu wypraw ani nie spełniała założeń funkcjonalności i estetyki.

Drugą zabudowę postanowił zrobić sam – wtedy skrzyżowały się drogi Przemka, Maćka i Pawła. Przemek pojawił się w studiu profesjonalnej obróbki CNC - KBCUT, aby zaprojektować i wyciąć prototyp zabudowy według własnego pomysłu. Okazało się, że Paweł też ma kampera, którego zaprojektował wcześniej, więc łącząc doświadczenie z autorskim pomysłem stworzyli pierwszą wspólną zabudowę.

Aktualnie w ofercie znajdziecie trzy elementy, na które składa się marka Escape Vans. Pierwszym z nich jest wynajem samochodów w Trójmieście w sezonie wiosna – jesień, zimą w Hiszpanii, drugi to sprzedaż modułowych zabudów do vanów, trzeci to indywidualny projekt i montaż zabudowy we własnym kamperze. Niebawem w naszej ofercie pojawi się także możliwość wynajęcia zabudowy.

Zamiłowanie do motoryzacji i podróży poprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Najbardziej cenimy wolność jaką daje podróżowanie vanami. To, że w każdym momencie można zmienić cel podróży i zazwyczaj tak właśnie się dzieje. Po drodze jest wiele ciekawych spotów, które mogą zatrzymać na dłużej niż zostało to wstępnie zaplanowane.

Grudzień w słonecznej Hiszpanii, styczeń na włoskich stokach, lipiec w Polsce albo Norwegii. To bez znaczenia, nic nas nie ogranicza, bo #homeiswhereyouparkit.

www.escapevans.pl

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Kampery

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość asortymentu:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Celina - opinia

Super urlop.Smak wolności !Polecam ceniącym swobodę podróżowania .

 • Celina
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »