EXEL RENT A CAR - Wypożyczalnia samochodów

EXEL RENT A CAR

Wybierz numer

58 679-22-00 501-085-470
e...@exel.gda.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
 

O nas

AUTA NOWE
Pojazdy dostarczamy do klienta!
Posiadamy bardzo duży wybór samochodów osobowych!
Ceny konkurencyjne!
Exelcar to wypożyczalnia samochodów zlokalizowana w Gdańsku, w Polsce. Firma ta specjalizuje się w wynajmie samochodów na krótkie i długie okresy, zapewniając klientom szeroki wybór pojazdów dostosowanych do różnych potrzeb.
Exelcar Gdańsk oferuje bogatą flotę samochodów, obejmującą różne klasy i modele. Klienci mogą wybierać spośród ekonomicznych aut miejskich, kompaktowych hatchbacków, przestronnych sedanów, wygodnych SUV-ów oraz eleganckich limuzyn. Wypożyczalnia dba o to, aby jej flota była zawsze aktualna i dobrze utrzymana, zapewniając wysoką jakość pojazdów.
W Exelcar zespół pracowników jest profesjonalny i przyjazny, zawsze gotowy do udzielenia pomocy i doradzenia klientom. Obsługa klienta jest dla nich priorytetem, dlatego starają się zapewnić jak najwyższy poziom satysfakcji. Wypożyczalnia oferuje elastyczne warunki wynajmu, dostosowane do potrzeb każdego klienta, w tym konkurencyjne ceny i różnorodne pakiety ubezpieczeniowe.

Oceny (4)

Maciej
Termin usługi: sierpień 2023 

Bardzo żetelna wypożyczalnia aut, profesjonalna miła obsługa auta nowe zadbane czyste.Konkurencyjne ceny.Polecam na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz.Pozdrawiam Maciej

Wypożyczalnie samochodów

5.5
Cezary Gorecki
Termin usługi: sierpień 2023 

Jak na razie, najlepsza firma z ktorej wypozyczalem auta, a troche ich bylo, bo czesto latam do polski. Rzetelna obsluga, czyste I zadbane auta. Kontakt 24/7 o kazdej porze dnia I nocy. Bardzo polecam.

Wypożyczalnie samochodów

6.0
Jarosław Krzywicki
Termin usługi: grudzień 2022 

Korzystam z usług Exel od 6 lat,wypożyczałem od nich auta ok.15 razy.Obsługa super, auta również. Wystawiam ocenę jak w szkole 6.

Wypożyczalnie samochodów

5.8
Marek
Termin usługi: listopad 2022 

Bardzo faujnie i milo.Samochody w bardzo dobrym stanie -polecam.

Wypożyczalnie samochodów

4.0