Najlepsze zarządzanie i administracja nieruchomościami Sopot

Oceny (45)

Lokator
Termin usługi: styczeń 2024  

Strasznie drogo, kasują za wszystko jak się da najdrożej. Każdy kto ich ma u siebie to Wie co robi się z ich portfelami.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Ewa
Termin usługi: wrzesień 2023  

Firma,która doprowadziła naszą Wspólnotę do zadłużenia. Nie egzekwowała naprawy zgłoszeń gwarancyjnych od dewelopera, który daje jej swoje inwestycje do zarządzania. Niekompetentni pracownicy - ta firma to tragedia,nie polecam i nawet zmiana nazwy z Veidik na Estate nie pomoże.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
bb
Termin usługi: lipiec 2023  

Absolutnie odradzam. Skuteczność wykazują jedynie w podwyższaniu własnych wynagrodzeń oraz wysyłaniu maili nt. psich odchodów na terenie osiedla. Wiele miesięcy zajmuje im wywiązanie się z obowiązków. Od dawna prosimy o zebranie wyceny zamknięcia newralgicznych części osiedla. Zamiast szczegółów otrzymaliśmy puste kwoty bez jakiegokolwiek uzasadnienia. Zarządca ma świadomość, że zwlekanie z decyzją skutkuje w kolejnych kradzieżach mienia, jednak nie jest tym szczególnie zainteresowana. Poza tym rok zajęło zarządcy przygotowanie tabliczek do domofonów, pół roku zebranie ofert na ogrodzenie, mimo takiego czasu zignorowano wszystkie prośby mieszkańców ze spotkania. Podsumowując, jest drogo i nieskutecznie. Niestety na tę minę spuścił nas deweloper. Uwaga na opinie na googlu, wydają się zmanipulowane.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Luda
Termin usługi: lipiec 2023  

Najgorsza administracja. Bardzo wysokie czynsze a jednocześnie totalnie zaniedbane osiedle - w środku i na zewnątrz. Czesto nieprofesjonalne zachowania ze strony administratora.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Wspólnota
Termin usługi: czerwiec 2023  

Radzę jak najszybciej skończyć współpracę z tą firmą. Firma która odpowiada za zarządzanie nieruchomością wpędziła moją wspólnotę w długi, do dzisiaj się zastanawiam jak to możliwe skoro właśnie za to im płacimy. Na wspólnocie nic się nie dzieje, chyba że jest przed zebraniem bo wtedy na pokaz coś tam zrobią.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Joanna
Termin usługi: maj 2023  

Nie ważne czy to Veidik, czy Estate. Zmiana nazwy nie wystarczy. Obsługa tak samo beznadziejna. Drogo i wieczny problem ze wszystkim. Tylko potrafią brać kasę. W drugą stronę okazuje się, że za tę kasę nic nie robią. Wszystko płatne ekstra, bo konserwator nie ma akurat takich prac w zakresie obowiązków. Rachunki za odkażanie klatek, piasek i sól zimą, alpinistyczne mycie okien, wywóz odpadów czy materiały biurowe są horrendalne! Przykręcenie klamki czy wymiana wkładki w śmietniku to koszt średnio 300 zł. To po co zatrudniony jest konserwator! Tylko po to by chodził po osiedlu i ewentualnie spisywał liczniki? Gdyby ten zarządca doił krowy, tak jak doi wspólnoty to zajmowałby I miejsce na podium.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Krzysztof
Termin usługi: kwiecień 2023  

Debiut I ,Pruszcz Gd Nieumiejętność zarządzania, kumoterstwo między członkami zarządu . Od kilku lat spokojnie proszę o rozwiązanie np.problemu właścicieli sikających piesków ok. 0,7 m od drzwi wejściowych do budynku i tuż pod kamerą. Członkowie Zarządu niepotrafią lub świadomie nie chcą rozwiązywać problemów , lub ...tak jak p.Anioł z filmu ,,Alternatywy 4" ...,IQ ? Co ciekawsze na zdjęciach z kamery, uwiecznione zostały sikające pieski członkini zarządu i ....no właśnie zgadujcie zainteresowani ...NIC. W hali garażowej pod budynkiem obligatoryjnie powinno być miejsce dla inwalidy i było .Okazało się że wobec nowych przepisów powinno zostać uzupełnione przemalowaniem i ... zarząd zaproponował podjęcie uchwały o wynajęciu tego miejsca za pieniądze -likwidacji miejsca dla inwalidy. czy jest jakaś siła na tę głupoto/bezczelność ?! Zebranie wspólnoty i odwołanie tego tworu ? niemożliwe bo mieszkańcy już w swojej bezsilności zobojętnieli i marnowanie czasu na powyższe propozycje uchwał i brak działania w sprawach podstawowych -nie dają nadziei na osiągnięcie czegokolwiek. Z tego FAKTU korzystają owe c..n..ki ps. Dziesiątki maili, dziesiątki zdjęć z 3 lat dokumentujących nieudolnoś

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Michał
Termin usługi: marzec 2023  

Jestem niezadowolony z zarządcy. O wszystko trzeba długo zabiegać a później długo czekać. Prace wykonywane są niedbale i drogo. nie polecam tej firmy nikomu

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Joanna
Termin usługi: luty 2023  

Jestem bardzo zadowolona z tego Zarządcy, zawsze szybko i sprawnie załatwiają wszystkie zgłoszenia, bardzo miła i profesjonalna, oraz w pełni zaangażowana obsługa Pań, które tam pracują

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

6.0
Zbyszek
Termin usługi: grudzień 2022  

Nie polecam ogólnie nie wywiązują się z obowiązków

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Stały były klient
Termin usługi: grudzień 2022  

Nie poleca nie polecam jeszcze raz nie polecam!

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Mieszkaniec nieborowskiej
Termin usługi: grudzień 2022  

Nistety poza regularnym rozliczaniem czynszów braniem regularnej zapłaty ,nie wywiązują się ze swoich obowiązków. Nie doglądają nawet wspólnoty, brak regularnego sprawdzania firmy sprzątającej i utzymania zieleni to tylko namiastka bezczynności

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Dariusz R
Termin usługi: listopad 2022  

Ta firma to jakaś masakra pani A.G nie odpowiada na emeile i telefony skoro tak zachowuje się kierownik nic dziwnego że jej podwładni mają wszystko gdzieś rok czasu próbuję załatwić sprawę z blokowaniem wyjść ewakuacji i nic Pani M.T która jest odpowiedzialna za ul Kazimierz też nic nie robi w tym temacie, klatka na osiedlu jest zniszczona ściana .Brak reakcji że strony zarządcy nie polecam.!!!!!

Asia
Termin usługi: listopad 2022  

Dla mnie Veidik czy EstateCare jest dramatem. Od kilku miesięcy dostajemy podwyższone rachunki. Porównując z innymi wspólnotami widzę jak nas koszą a kiedy pytam ich skąd te ceny słyszę, że każda nieruchomość jest inna. Nie potrafią precyzyjnie wyjaśnić o co chodzi. Próbuje dążyć do zmiany tej firmy, pytanie czy sama coś wskóram? Czy inni mieszkańcy czytają swoje rozliczenia?

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.2
Rafał
Termin usługi: październik 2022  

Veidik a raczej Estate Care usuwa nieprzychylne opinie na Google! Tragedia, a raczej grecka tragedia w 3 aktach. Nowy budynek został zdegradowany do bloku typu wielka płyta lub kamienicy meneli. Za czasów ich administracji i zarządzania wszystko niszczeje. Zdemolowane drzwi do klatek, zdewastowane windy, odrapane ściany i wiele innych. Oni nie zasługują nawet na 1 gwiazdkę. Zerowa chęć poprawy czegokolwiek. Jak coś naprawia to byle jak, totalna prowizorka wszędzie. Nikt z ich firmy nie wpadł na pomysł działania proaktywnego, zawsze raktywnie - post factum, no i trzeba im zgłaszać no i efekt mamy taki, że tłumaczą, że z ubezpieczenia, że naprawią, że to tamto mogli temu zapobiec, wystarczyło coś robić. Cokolwiek, monitoring, lepsze zabezpieczenia części wspólnych, dobrze oklejone drzwi wejściowe, nakaz używania jednej windy do przewożenia różnych towarów, nie wiem, to oni powinni wiedzieć! Komunikacja też leży, firma używa regułek jak w call center, zawsze to samo. Nie polecam kompletnie! Ja osobiście bym im nie dał zarządzać śmietnikiem obok przystanku autobusowego. Mają 0 przyzwoitości, a ich niegospodarność to nadaje się pod paragraf!

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Mieszkaniec Bramy Sopockiej, Gdynia
Termin usługi: lipiec 2022  

Veidik, firma która powinna zniknąć z rynku. Potrafią, tylko i wyłącznie brać od nas pieniądze, w stawkach ''wziętych'' z księżyca. Cokolwiek się zgłasza do administratora osiedla, to jest strata czasu. Przykładem niech będą drzwi wejściowe, w budynku H. Kolejny miesiąc, kiedy nie ma kto ich naprawić. Inny przykład: w ubiegłym roku, przegłosowaliśmy montaż na osiedlu monitoringu. Kamery miały być zamontowane na budynkach, żeby monitorowały osiedle. Veidik zmienił zarządcę osiedla, a ten kazał zamontować wszystkie kamery, na jednym słupie, przy szlabanie wjazdowy. Kamery pilnują obecnie, tylko i wyłącznie szlaban. Na pytania, dlaczego wszystkie kamery są na jednym słupie, zarządca odpowiada, że tak było uzgodnione / nieprawda /. Zapewne, sam z sobą to ustalił. Przykładów z naszego osiedla jest bardzo dużo i wszystkie są negatywne.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Mieszkańcy Kwartał Kamienic
Termin usługi: czerwiec 2022  

Obecny administrator nie przykłada się do wypełniania swoich obowiązków na Kwartale Kamienic.Nie kontaktuje ,się z mieszkańcami, mimo problemów. 1.Winda w klatce 2 ciągle się psuje 2.Pracownicy restauracji pozostawiają brud w windzie i korytarzu. 3.Zaniedbany ogród na patio,trawa nie koszona,bukszpany nie strzyżone,chwasty w trawniku,psy biegają po patio. Poprzedni administrator dbał o porządki oraz kontaktował się z mieszkańcami. Prośba o zebranie z mieszkańcami. Warto byłoby rozważyć zmianę administratora na bardziej kompetentnego, który byłby częściej na obiekcie i coś robił. Pytanie, kto wydał zezwolenie na przewożenie odpadów z restauracji windą, która służy mieszkańcom?! Co na to sanepid???!!!!

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.0
Oskubany
Termin usługi: lipiec 2021  

Firma wstawiana "na siłę" w akty notarialne przez dewelopera Inpro, w taki sposób aby jej zamiana na inną była niemalże niemożliwa (konieczność zwołania większości mieszkańców w obecności notariusza). Nota bene nie wiem jak to się ma do przepisów ochronie konsumenta. Po przejęciu zarządu nieruchomością Veidik swoim ofiarom serwuje stawki znacząco wyższe niż konkurencja bazując na tym, że czują się nie do ruszenia.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

1.6
Jan
Termin usługi: lipiec 2021  

Wspólnota w Straszynie Współpracuje z nami Pani Alina jesteśmy bardzo zadowoleni wiele spraw zalatwia w błyskawicznym tempie. Polecamy administratorkę z tej Firmy

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

5.8
Zarząd wspólnoty
Termin usługi: czerwiec 2021  

Współpracujemy z nimi 2lata bez zastrzeżeń

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

6.0