Estatic Nieruchomości

Estatic Nieruchomości

Wybierz numer

570-570-977
b...@estatic.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Estatic Nieruchomości Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Estatic Nieruchomości Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Estatic Nieruchomości Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Estatic Nieruchomości Gdańsk 1
 

O nas

Jesteśmy Estatic - biuro nieruchomości w Gdańsku, które przekształca rynek, dostarczając klientom usługi najwyższej klasy premium. Ofertujemy innowacyjne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Nasze doświadczenie i umiejętności zdobyte na Trójmiejskim rynku sprawiają, że jesteśmy liderem w branży, znanym i docenianym również na szczeblu ogólnopolskim. Współpracujemy jako eksperci z prestiżowymi mediami takimi jak Rzeczpospolita, Newsweek, Trojmiasto.pl czy Puls Biznesu.

Obszar działania naszych specjalistów obejmuje całe Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolice w promieniu 80km. Jako lokalna firma, Estatic doskonale rozumie specyfikę Trójmiejskiego rynku oraz potrzeby klientów z tego regionu. Nasza bliskość i znajomość lokalnych uwarunkowań to atut, który przekłada się na skuteczną i profesjonalną obsługę.

Głównym filarem naszego sukcesu jest nasz profesjonalizm i zaangażowanie - średni czas sprzedaży mieszkania to zaledwie 24 dni, a domu - 65 dni. Współpracując z Estatic, możecie Państwo być pewni, że sprzedaż lub zakup nieruchomości będzie przebiegać sprawnie i z korzyścią dla Was. Sprawdź sam jak sprzedajemy nieruchomości (klik).

Nazwa Estatic, to połączenie słów Estate (budynek/majątek) oraz Elastic (elastyczny). Dzięki temu wyrażamy nasze przekonanie, że jakość i elastyczność to klucz do sukcesu w obsłudze klienta oczekującego obsługi na poziomie premium. Dopasowujemy usługi indywidualnie do Państwa potrzeb, zaś nasze podejście jest proaktywne i ukierunkowane na maksymalne zadowolenie klienta.

Nasz zespół składa się z wyjątkowych jednostek, które łączą wysoką wiedzę, umiejętności i pasję, aby spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój i kulturę pracy opartą na współpracy, dążąc do tego, aby praca jako agent nieruchomości stała się nie tylko zawodem, ale stylem życia.

Nie tylko sprzedajemy i pomagamy kupić nieruchomości, ale także oferujemy pomoc w wycenie oraz profesjonalnej prezentacji nieruchomości, przeprowadzając Państwa przez skomplikowany proces finalizacji transakcji. Jeśli poszukujecie wymarzonej nieruchomości, przeanalizujemy cały Trójmiejski rynek, aby przedstawić Wam oferty idealnie dopasowane do Waszych potrzeb.

Wybierz Estatic jako swojego elitarnego partnera na rynku nieruchomości i doświadcz usług premium na najwyższym poziomie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zlecając Wam sprzedaż lub wyszukanie nieruchomości ponoszę jakieś koszty wstępne?
Nie ma żadnych kosztów wstępnych. Podstawą do rozpoczęcia działań jest podpisanie umowy pośrednictwa sprzedaż lub zakupu z naszym biurem. Nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero pod warunkiem skutecznego doprowadzenia do transakcji.
Czy realizujecie sesje zdjęciowe, spotkania online lub wirtualne spacery?
Tak. Każda nasza oferta przygotowywana jest wedle najwyższych standardów i posiada profesjonalnie wykonane zdjęcia. Dla naszych klientów prowadzimy również spotkania online oraz przygotowujemy wirtualne spacery do naszych ofert. Dbamy o nasze i Wasze bezpieczeństwo dając maksimum informacji o nieruchomości przed potencjalną prezentacją na żywo.
Czy muszę zawierać z Wami umowę pośrednictwa aby wystawić swoją nieruchomość?
Tak. Od obowiązku zawarcia pisemnej umowy pośrednictwa nie ma wyjątków. Jest to wymagane prawem a określone dokładnie w Ustawie o Gospodarce Nieruchomościami. Jedynie pisemne zawarcie umowy gwarantuje Tobie określony zakres usług oraz ochronę ubezpieczeniową. Nie podejmujemy współpracy ‚na oświadczenie’ lub ‚podpisanie umowy, gdy będzie już zdecydowany klient’. Jesteśmy profesjonalistami w swoim zawodzie i żeby zapewnić najwyższej jakości usługi trzymamy ściśle określone standardy.
Czy mogę zawrzeć z Wami umowę posiadając już inne agencje?
Tak. Taka umowa nazywa się ‚zwykłą’ lub 'standardową'. Można ją zawrzeć pod warunkiem, że nie masz w żadnej z dotychczasowych umów wpisanej klauzuli wyłączności. Jednakże decyzja co do tego, czy podpiszemy z Tobą umowę będzie należeć do agenta, z którym się spotkasz. Wiemy jak niska jest skuteczność umów zwykłych, dlatego skupiając się na najwyższej jakości usług nie pchamy się jako 5-ta czy 7-ma firma do jednego zlecenia.

Oceny (213)

Leszek Winczura
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2023

Korzystanie z usług firmy Estatic było prawdziwą przyjemnością. Bardzo profesjonalna obsługa jak i zaopiekowanie w osobie Pana Roberta Bandrowskiego, przy zakupie jak i sprzedaży mieszkania nieoceniona. Jasne zasady, brak poczucia, że ktoś chce kogoś na coś naciągnać, brak niejasności, niedomówień i zmian zasad w trakcie jak to zdarzało się przy okazji innych współprac z pośrednikami na rynku Trójmiejskim.Pan Robert jest gwarantem ,że wszystko jest możliwe. Wielokrotne nagrody i wyróżnienia potwierdzają 100% skuteczności

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jagoda Sobczynska
Termin usługi: luty 2024

Z pełną świadomością i odpowiedzialnością polecam biuro nieruchomości Estatic, z którego usług miałam przyjemność korzystac , wspaniała współpraca z Panią Natalia Kamińską ,zakończyła się sukcesem w nabyciu rewelacyjnej nieruchomości. Pani Natalia Kamińska, jest osobą zaangażowana w swoją pracę, starała się dopiąć wszystko do ostatniego szczegółu, a pełen profesjonalizm, umiejetność negocjacji i wspaniałe podejście do wymagającego klienta - takin jak ja, sprawiło ze zakup naszej nieruchomosci stał się przyjemnością. Bardzo serdecznie dziekuje za miłą i owocną współpracę. I recommend the Estatic real estate agency, whose services I had the pleasure of using. Great cooperation with Ms Natalia Kamińska, ended with a successful purchase of a fantastic Apartment. Ms Natalia Kamińska is a very hard- working person, she tried to take care of everything to the last detail, and her full professionalism, negotiation skills and great attitude to a demanding client like me made the purchase of our property a pleasure. Thank you very much for the wonderful cooperation.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Asia i Artur
Termin usługi: grudzień 2023

Nie potrafię wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny za wyjątkową obsługę świadczoną przez naszą pośredniczkę Natalię Krzemińską. Od momentu, gdy rozpoczęliśmy współpracę pani Natalia wykazała się niezachwianym zaangażowaniem, profesjonalizmem i prawdziwą troską. Pani Natalia posiada dogłębną wiedzę na temat lokalnego rynku. Przeprowadziła nas przez każdy krok, wyjaśniając zawiłe szczegóły z cierpliwością i jasnością. Niezależnie od tego, czy były to wczesne poranki, czy późne wieczory, pani Natalia była zawsze dostępna, aby odpowiedzieć na nasze pytania. Jej responsywność była niezwykła. Podsumowując, pani Natalia jest nie tylko pośrednikiem w obrocie nieruchomościami; jest zaufanym partnerem, który naprawdę dba o dobro swoich klientów. Z całego serca polecamy jej usługi!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Emilia Re
Termin usługi: luty 2024

z całego serca polecam to biuro nieruchomości! Współpraca z Panią Adą od początku była czystą przyjemnością. Po złych doświadczeniach z poprzednim biurem,byłam sceptycznie nastawiona,ale już na pierwszym spotkaniu z Panią Adą czułam,że to jest to. Od samego początku pelne zaangażowanie i profesjonalizm połączony z tym,że czułam się bardzo swobodnie i nawiązałam z Panią Adą świetny kontakt. Nie czułam się,jakbym zadawała "głupie" pytania,albo jakbym się narzucała. Pani Ada zawsze wszystko dokładnie tłumaczyła,wspierała i dbała o wszystko,zarówno w kwestii sprzedaży jak i kupna nieruchomości. Zdecydowanie była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu i jeśli miałabym znów sprzedać lub szukać nieruchomości, to bez wahania dzwoniłabym odrazu do Pani Ady!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agnieszka
Termin usługi: styczeń 2024

Polecam współpracę z biurem Estatic Nieruchomości. Sprzedaliśmy mieszkanie i uzyskaliśmy bardzo dobrą cenę. Pani Natalia Krzemińska wykazała się pełnym profesjonalizmem i bardzo sprawnie poprowadziła cały proces do samego końca. Umiejętność słuchania, pomoc na każdym etapie oraz wyjaśnianie wszelkich wątpliwości oceniamy na 6 z plusem. Polecamy usługi dobrej agencji jaką jest Estatic Nieruchomości! Polecamy Panią Natalię Krzemińską i dziękujemy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Pawel S
Termin usługi: styczeń 2024

Z Panią Natalią Krzemińską przeszliśmy przez pełen wyzwań proces kupna mieszkania. Bardzo doceniam, że robiła co tylko mogła, żeby się udało - aż się wreszcie udało :) Kultura, cierpliwość, szczerość, stanowczość kiedy trzeba. Dziękuję po raz kolejny!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna
Termin usługi: styczeń 2024

Polecam z czystym sumieniem współprace z biurem Estatic Nieruchomosci. Sprzedaliśmy w bardzo krótkim czasie mieszkanie i uzyskaliśmy satysfakcjonujaca nas cenę juz przy pierwszym kliencie który obejrzał mieszkanie. Pan Rafal Dolecinski wykazał sie pełnym profesjonalizmem i bardzo sprawnie poprowadzil caly proces do samego konca. Bardzo cenna byla z jego strony umiejętność sluchania i pomocy na każdym etapie oraz wyjaśnienia wszelkich wątpliwości tak aby kazda ze stron byla usatysfakcjonowana. Zdecydowanie lepsze podejście do klienta, w innych agencjach probowano narzucac nam swoje spojrzenie co nie do konca bylo z korzyscia dla nas. Warto skorzystac z uslug dobrej agencji jaka jest Estatic Nieruchomosci!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Magda
Termin usługi: październik 2023

Niedawno zdecydowaliśmy się na skorzystanie w usług biura nieruchomości Estatic. W sprzedaży mieszkania pomagał nam pan Robert Bandrowski. Był to strzał w dziesiątkę! Pan Robert ma bogatą bazę klientów dzięki czemu udało się sprzedać mieszkanie w dobę bez konieczności wystawiania oferty w Internecie Wspaniały kontakt z Panem Robertem dawał nam poczucie zaopiekowania na każdym etapie sprzedaży. Szczerze polecam każdemu dla kogo ważna jest skuteczność w miłej atmosferze:)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Lucyna Zaradna
Termin usługi: styczeń 2024

Estatic Nieruchomości to godna polecenia firma. Szczególnie polecam Pana Roberta Bandrowskiego, który jest bardzo pracowity i nigdy się nie poddaje. Przy tym sympatyczny i zawsze pomocny. To profesjonalista, na którego zawsze można liczyć.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ola
Termin usługi: grudzień 2023

Najlepsze biuro nieruchomości! A przede wszystkim Pani Aleksandra ;) mieszkanie sprzedane w 3 tygodnie - nie spodziewałam się takiej szybkiej akcji. Pani Ola jest wielką profesjonalistką, będziemy z mężem mocno polecać!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Patryk
Termin usługi: grudzień 2023

Gorąco polecam współpracę z Panią Adą Nadolską wysoki poziom zaangażowania, profesjonalizm i współpraca w miłej atmosferze.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.0
Maciej M.
Termin usługi: grudzień 2023

świetna współpraca z Panią Adą Nadolską. profesjonalne i szybkie działanie, terminowość, świetna sesja foto, pełne zrozumienie moich oczekiwań co do Klientów (najem) serdecznie polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Patryk
Termin usługi: grudzień 2023

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Adę Nadolską za profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie w transakcje sprzedaży mojej nieruchomości. Pani Adę i firmę Estatic mogę z pełnym zaufaniem polecić osobom wymagającym, zainteresowanym transakcjami kupna/sprzedaży swoich nieruchomosci.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Joanna
Termin usługi: grudzień 2023

Polecam Panią Natalię Krzemińską, bardzo profesjonalnie i szybko przeprowadzona transakcja!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Barbara K.
Termin usługi: grudzień 2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją Estatic. Chcielibyśmy szczególnie podziękować i polecić Pana Roberta Bandrowskiego za profesjonalizm i zaangażowanie. Wsparcie, sumienność i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności na najwyższym poziomie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ania
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo polecam współpracę z panią Aleksandrą Grzyb z firmy Estatic Nieruchomości - to profesjonalistka w 100%, posiadająca dużą wiedzę o rynku nieruchomości. Pani Ola jest osobą rzetelną, punktualną, z optymistycznym podejściem do życia, która z pełnym zaangażowaniem pomogła mi w procesie zakupu mieszkania:)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Paweł Solecki
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo kompetentna, profesjonalna. Świetny kontakt przez cały okres sprzedaży. Polecam!!!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Roman
Termin usługi: listopad 2023

Estatic Nieruchomości to wg nas bardzo dobre i wysoce profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Nasz kontakt w naszej transakcji to Pan Robert Bandrowski . Wysokiej klasy profesjonalista , bardzo zaangażowany i pracujący praktycznie 24/7 , elastyczny , szybko reagujący i odpowiadający , poza tym wyróżniający się wysoką kulturą osobistą i bardzo sympatycznym oraz miłym podejściem do klienta . Bardzo gorąco polecamy każdemu !!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.9
Maciej
Termin usługi: listopad 2023

Przymierzając się do zakupu mieszkania korzystałem z różnych biur nieruchomości. Dni mijały, a pośrednicy nie przedstawili żadnej interesującej propozycji. Będąc już szczerze zrezygnowany brakiem rezultatów natrafiłem na portalu ogłoszeniowym na mieszkanie, w którego sprzedaży pośredniczyło biuro Estatic. Niezwłocznie wykonałem telefon z zapytaniem o tę nieruchomość. Dzięki sprawnym działaniom Pani Natalii, która z zaangażowaniem i uśmiechem na ustach poprowadziła mnie przez cały proces udało mi się zakupić moje wymarzone mieszkanie. Serdecznie polecam współpracę z biurem nieruchomości Estatic oraz Panią Natalią Krzemińską.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Eugeniusz - Węgorzewo
Termin usługi: listopad 2023

Planując sprzedaż swego apartamentu zdecydowalem o podpisaniu z biurami nieruchomosci umów ogólnych sądząc, że nastąpi szybka sprzedaż mego lokalu. Pani Natali Krzemińska z b.n. estatic nakłaniała mnie do pidpisania umowy na wyłączność. Oczywiście - nie zgodziłem się. Minął miesiąc i niemal żadnego odzewu i prezentacji lokalu. W tym okresie zaangażowanie widziałem wyłacznie u Pani Natalki. Zatem uznałem, że Biuro estatic a w szczególnosci Pani Natalia zasługują, aby z tym Biurem podpisać umowę na wyłączność sprzedaży mojego mieszkania. I tak uczyniłem. Efekty pojawiły się stosunkowo szybko. Byłem na bieżąco informowany o osobach i czasie prezentacji lokalu. Na roboczo telefonicznie uzgadnialiśmy rózne szczegóły. Pani Natalka w toku tych rozmów zaprezentowała i wykazała się kompencją zawodową, kulturą i grzecznościa wypowiedzi. Podziwiałem głebokie zaangażowanie w wykonanie powierzonego Jej zadania, w tym troskę o moje oczekiwania finansowe. Dziękuję więc za pomyślne wykonanie umowy. Polecam innym klientom Biuro Nieruchomości estatic i oczywiście Panią Natalię Krzemińską do współpracy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0