EstiHome.pl Beata Pachulska

EstiHome.pl

Wybierz numer

661-125-173
b...@estihome.pl pokaż
 

O nas

Firma świadczy usługi w zakresie wycen nieruchomości i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Rzeczoznawca majątkowy i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice.

Oceny (19)

Agata U.
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2021

Przemiło, szybko i profesjonalnie. Polecam :)

Rzeczoznawcy

6.0
Pach Anna
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo rzetelny i starannie przeprowadzony proces wyceny. Na każdym kroku Pani Beata tłumaczyła co i dlaczego robi. Stworzony operat w pełni odpowiadał moim oczekiwaniom pod względem formalnym. Z kolei czas wykonania usługi jest również bardzo atrakcyjny względem konkurencji - kilka dni od czasu oględzin nieruchomości. Zdecydowanie jestem w stanie polecić Panią Beatę Pachulską.

Rzeczoznawcy

6.0
Polwar S.A. Marek Klimczak
Termin usługi: maj 2023

współpracujemy z Panią Beatą Pachulską od lat zawsze terminowo i profesjonalnie wykonuje dla nas powierzone wyceny

Rzeczoznawcy

6.0
Konrad G
Termin usługi: sierpień 2021

Usługa wykonana błyskawicznie. Bezproblemowo bank pozytywnie rozpatrzył operat bez jakichkolwiek wątpliwości. Dokumenty przygotowane schludnie w wersji elektronicznej i papierowej do poszczególnych banków. Łatwy i przyjemny kontakt. Zdecydowanie polecam Panią Beatę

Rzeczoznawcy

6.0
Anna
Termin usługi: styczeń 2021

Zdecydowanie polecam. Zależało nam na czasie, Pani Beata wykonała usługę bardzo szybko, chętnie i rzeczowo odpowiadała na nasze pytania. Pełen profesjonalizm.

Rzeczoznawcy

6.0
Tomasz
Termin usługi: listopad 2020

Usługa wykonana szybko, cena typowa, bezproblemowy kontakt przez telefon / email. Już w pierwszej wiadomości Pani Beata objaśniła jakie dokumenty są wymagane do wykonania wyceny i jak przebiega cały proces. Polecam.

Rzeczoznawcy

5.8
Aleksandra Kowalczyk
Termin usługi: październik 2020

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam

Rzeczoznawcy

6.0
Joanna
Termin usługi: październik 2019

Fachowa i szybka realizacja wyceny nieruchomości w konkurencyjnej cenie. Pani Beata jest bardzo sympatyczna a przy tym w pełni profesjonalna, dzięki czemu współpraca jest czystą przyjemnością. Polecam!

Rzeczoznawcy

6.0
HZ
Termin usługi: wrzesień 2019

Polecam mocno Panią Beatę. Profesjonalizm w każdym calu. Szybkość obsługi, jakość pierwszorzędna, a na koniec szczegółowe wyjaśnienie krok po kroku jak wygląda wycena, którą dla nas przygotowała. Jedyny mankament to cena wyższa, niż u innych, których szukałam, ale profesjonalizm trzeba cenić.

Rzeczoznawcy

5.6
Ewa
Termin usługi: sierpień 2018

Pani Beata, rozumie klienta, wie, że czasem potrzebna jest bardzo szybko wykonana praca. Już po lilku mailach wymienionych wieczorem, w święto udało się uzgodnić co, na kiedy i za ile ma być zrobione. Mało tego nie bylo pewności czy faktycznie będzie potrzebny operat szacunkowy, a Pani Beata zgodziła się poczekać w niepewnosci. Polecam pod kazdym względem.

Rzeczoznawcy

6.0
Katarzyna Z
Termin usługi: marzec 2018

Z usług Pani Beaty korzystam już od kilku lat. Krótkie terminy, przystępne ceny i bardzo miła i rzetelna współpraca. Polecam gorąco!!!

Rzeczoznawcy

6.0
Teresa
Termin usługi: styczeń 2018

Operat mieszkaniowy został wykonany fachowo z dużą starannoscią i rzetelnością w dobrym terminie i nie wygórowanej cenie. Pani Beata Pachulska cechuje się niebywałą kulturą osobistą- jest miła, komunikatywna i profesjonalnie podchodzi do klienta- z empatią i znajomością rzeczy. Serdecznie polecam.

Rzeczoznawcy

6.0
Joanna
Termin usługi: marzec 2017

Pani Beata jest bardzo kontaktowa. Szybko, bezproblemowo a przede wszystkim fachowo przygotowała dla nas operat szacunkowy! Serdecznie Polecam!

Rzeczoznawcy

6.0
Agnieszka
 

Polecam wszystkim, którzy potrzebują przygotować operat. Bardzo sprawna i profesjonalna wizyta. Operat przygotowany z dużą starannością i przemiły kontakt, co ma ogromne znaczenie. Pozdrawiam dziękując i polecam innym. Powodzenia.

Rzeczoznawcy

6.0
Julia
Termin usługi: styczń 2016

Usługa wykonana fachowo i w bardzo szybkim tempie, co dla mnie było bardzo ważne. Staranie przygotowana wycena, przystępne koszty. Przemiła obsługa.

Rzeczoznawcy

6.0
Joanna
Termin usługi: 15.10.2015

Serdeczna mila osoba. Profesjonalna obsluga. Ocena na 6+! Bardzo polecam tylko Pania Beatke!

Rzeczoznawcy

6.0
Borof
 

Polecam Panią Beatę!!!! Rzetelnie i profesjonalnie przygotowany operat szacunkowy. Terminowość na 6+. Pani Beata na wszystkie pytania odpowiada profesjonalnie i wyczerpująco , Bardzo miła i kontaktowa osoba . Bardzo gorąco polecam , współpraca z tą Panią to czysta przyjemność.

Rzeczoznawcy

6.0
Izabela
 

Bardzo sympatyczna Pani, kontakt wzorowy jak i czas realizacji. Cena również przystępna. Gorąco polecam

Rzeczoznawcy

6.0
malpiszon
Termin usługi: październik 2014

Szybko i profesjonalnie wykonana wycena, bardzo miły kontakt.

Rzeczoznawcy

5.8