EURO STYL Spółka Akcyjna

EURO STYL

Wybierz numer

58 779-58-00
b...@eurostyl.com.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/1 - EURO STYL Gdańsk 4
 

TV Filmy

2036

Euro Styl - inwestycja Polanki Apartamenty

Inwestycje

O nas

Euro Styl jest jednym z liderów wśród deweloperów mieszkaniowych na rynku trójmiejskim. Działa na rynku od 2007 roku i do tej pory zrealizował ponad 10 300 lokali w Trójmieście i jego okolicach, a także na Półwyspie Helskim.

Od 2017 roku jest częścią Grupy Kapitałowej Dom Development. Dom Development jest od 2006 roku notowany na GPW w Warszawie.

Misją Euro Stylu jest tworzenie atrakcyjnych miejsc do życia, które będą przyciągać kolejnych mieszkańców. Szeroka oferta mieszkań, apartamentów inwestycyjnych i lokali usługowych w doskonałych lokalizacjach gwarantuje możliwość spełnienia oczekiwań wielu grup Klientów.

Oceny (2)

Anna Grabowska
Termin usługi: czerwiec 2024

Nigdy więcej nie zakupie mieszkania od firmy Euro Styl.Jak kupowałam mieszkanie mówiono mi że nie będzie żadnego problemu z przesunięciem terminu.Pytalam dlatego że mieszkam w Islandi I tam bank robi czasami problem z wysłaniem dużej transzy.Poprosilam o przesuniecie terminu Pani Ania bardzo miła powiedziala ze nie ma z tym problemu.Po otrzymaniu kluczy po 2 miesiącach otrzymuje odsetki karne za nie terminową spłatę.Przestrzegam wszystkich żeby nie dać się oszukać i mieć wszystko na papierze .I nie ufać nikomu.Nawet mi do głowy nie przyszło że tak można traktować swoich klientów.Zero profesjonalizmu nie polecan Euro Styl Kupowałam od dewelopera Develia polecam wszystkim profesjonalna obsługana

Deweloperzy

1.0
Bartosz
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo dobry deweloper - szeroka oferta, świetna obsługa, super jakość oddanego mieszkania.

Deweloperzy

6.0