FLINSTON Wypożyczalnia Strojów

81-653 Gdynia, Narcyzowa 1/18
(vis-a-vis Przedszkola nr 28) Mapka
697-606-714, 605-906-009
v...@vp.pl pokaż
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
Po uzgodnieniu telefonicznym, czynne również w innych godzinach

Napisali o nas

O nas

ZAPRASZAMY na naszą STRONĘ Facebook, gdzie znajdziecie Państwo więcej zdjęć.

Prowadzimy Wypożyczalnię Strojów od 2010r.
Posiadamy w ofercie stroje dla dzieci i dorosłych na każdą okazję (bale, spektakle szkolne, jasełka).
Nasze kostiumy są niepowtarzalne, oryginalne i kolorowe, ponieważ w większości szyte według naszych pomysłów lub zgodnie potrzebami naszych Klientów. Najbardziej jednak inspirują nas same dzieci, dlatego bez przerwy powstają u nas nowe bajeczne stroje. Dzięki temu, że kostiumy powstają w naszej pracowni, uszyte są z największą starannością i z wysokiej jakości materiałów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szyciu kostiumów teatralnych jak i tanecznych. Współpracujemy z grupami artystycznymi m.in. z AKROBATYCZNYM TEATREM TAŃCA "MIRA - ART", TEATREM "GARGULEC a także z MDK Gdynia.
Nasza praca daje nam wiele satysfakcji, ponieważ spełniamy się tworząc nowe stroje, mogąc relizować przeróżne pomysły a radość zachwyconych przede wszystkim dzieci jest dla nas dodatkową zapłatą :).
Poza działalnością w zakresie Wypożyczalni Strojów, prowadzimy również Usługi Krawieckie, gdzie zajmujemy się wszelkiego rodzaju przeróbkami odzieży, od skracania, wydłużania, poszerzania, zwężania po wymiany zamków i nietypowe naprawy a także szycie na miarę.
Gwarantujemy, że nasze usługi są wysokiej jakości i cieszymy się, że grono naszych zadowolonych Klientów wciąż się powiększa.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »