FOTOINLOVE zakochani w fotografii

Gdańsk

FOTOINLOVE zakochani w fotografii

Wybierz numer

509-209-361 504-952-156
f...@wp.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej

O nas

Fotoinlove.pl - zakochani w fotografii. Zamknij najpiękniejsze wspomnienia w fotografii. Daj się ponieść miłosnej historii opowiedzianej okiem obiektywu. Chwytamy tylko emocje, bez zbędnego pozowania i sztucznych sytuacji, prawdziwy reportaż.
Witamy serdecznie.
Zajmujemy się fotografią ślubną i rodzinną, chcemy Wam towarzyszyć od momentów pierwszego poznania się zakochanych, poprzez emocjonujące zdjęcia ślubne, by spotkać się ponownie na zdjęciach Waszej rodziny i potomstwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio www.fotoinlove.pl
instagram
facebook


Porady oraz pomysły jak urozmaicić własny ślub dla PM na blogu
Zapraszamy również do zapoznania się z bieżącymi pracami na blog
 

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
A to pytanie można by zadać naszym Parom, które już nas wybrały. Na naszej stronie oraz fanpage'u na FB można zapoznać się z opiniami naszych Par, każda z nich ceni nas za inne rzeczy. Dyskrecje, profesjonalizm, szybkość realizacji, poczucie humoru, pomoc... chyba staramy się być ich przyjaciółmi. To nie tylko praca, to również zaszczyt bycia z nimi i towarzyszenie im w tych radosnych wzruszających momentach.
Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?
Najczęściej wybieraną opcją jest nasz pobyt od przygotowań do oczepin włącznie oraz sesja plenerowa innego dnia. Ostatnio przy mniejszych weselach/przyjęciach zostajemy z Parą Młodą 2-3 godziny w restauracji. Jednak nie jest to regułą i możemy dostosować naszą pracę do potrzeb zakochanych.
Jaki jest czas oczekiwania na materiały?
Myślę, że nasze realizacje są dość szybkie. Oczekiwanie po pół roku - rok, to nie z nami. Nie dlatego bynajmniej, że nie "obrabiamy" zdjęć a dlatego iż mamy dobrze poukładany workflow. Z reguły klienci otrzymują galerie około 1-2 tygodni po ślubie i cieszą się zdjęciami online a albumy i pendrive są gotowe po 2-3 miesiącach.
W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?
Już kilka dni po weselu na naszym blogu ukazuje się krótka zajawka, kilkadziesiąt zdjęć. Goście i Para Młoda są tym zachwyceni, że mogą już po poprawinach zobaczyć krótką relację z dnia ślubu. Po około 2 tygodniach pracy nad reportażem z wesela, udostępniamy Parze prywatną galerię ze wszystkimi zdjęciami do oglądania i pobierania. Galeria chroniona jest hasłem, które gościom udostępnia Para Młoda. Jeśli zamówiona jest sesja plenerowa oraz albumy, tu trzeba chwilkę poczekać... drukarnia również ma swoje terminy a my będąc w plenerze nie możemy pracować przy kompie... takich komputerów samopracujących jeszcze nie mamy ale kto wie co przyniesie przyszłość ;)
Co najbardziej lubimy w swojej pracy?
Lubimy poznawać nowych ciekawych ludzi, pozytywne emocje, rozmowy, podróże... tak podróże lubimy bardzo. Dlatego nie stawiamy sobie granic w kraju i czasem nawet poza nim.
Jak ubieramy się na wesele?
Myślę, że nie wyróżniamy się z tłumu zaproszonych gości. Czasem nawet brani jesteśmy za kogoś z rodziny czy znajomych, to miłe! Dziś nawet aparaty nie są tak wielkie i ciężkie jak kiedyś, co pozwala nam pracować naprawdę dyskretnie i niepostrzeżenie a dzięki temu rejestrować nieudawane emocje. Poza tym nasz ubiór musi być również wygodny i tak jest w istocie. Na pewno dostosowany do sytuacji
Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?
Tu chyba najkrócej.... oczywiście. Jak moglibyśmy nie mieć zajmujemy się fotografią profesjonalnie.
Jak długo pracujemy w branży ślubnej?
Długo, myślę że dość długo bo ponad 15 lat, poznaliśmy już wiele pięknych Par i wspaniałych ludzi. Niektóre z naszych Par dochowały się potomstwa i miło było nam również to uwiecznić.
Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?
Kiedyś Sławek pracował w salonie fotograficznym i właśnie tam przychodziłam wywoływac swoje zdjecie jeszcze z negatywów :) Można powiedzieć, że fotografia nas połączyła, będąc po obu stronach dzielącej nas lady, pokonaliśmy tą barierę i jesteśmy małżeństwem od 2004 roku.
Na jakim sprzęcie pracujemy?
Na fotograficznym... :) A na poważnie posługujemy się lustrzankami ale od kilku lat więcej nawet bezlutrerkowcami. To najnowszy rodzaj aparatów, mające wiele zalet, których nie posiadają lustrzanki. Pamiętacie te głośne klapnięcia migawki podczas zakładania obrączek, podczas których aż podskakuje panna młoda... Bezlusterkowce są bezgłośne, podczas robienia zdjęć nie wydają żadnego dźwięku, nawet muchę słychać głośniej. Za to kochają nas księża, goście oraz videofilmowcy.
Czym wyróżnia się nasza oferta?
Staramy się przede wszystkim myśleć pozytywnie, sami jesteśmy małżeństwem, rodziną, chcemy zatem być pomocni, uśmiechnięci. Proponujemy usługę kompleksową od fotografii poprzez teledysk video, album, prywatną galerię oraz sesję plenerową.
Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?
Tak, posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona jako operator i pilot statków bezzałogowych
Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?
Tak. Jeśli nasza Para ma ochotę nas zaprosić lub zabrać ze sobą oczywiście jesteśmy do dyspozycji. Jeśli Para nie ma pomysłu na miejsce, wówczas my możemy zaproponować jedno z uroczych miejsc jakie już z Parami odwiedziliśmy: Rzym, Londyn, Paryż, Malta, Cypr, fiordy Norwegii, Islandię, pustynię i kaniony Izraela czy również nasze polskie góry. Wówczas w takich miejscach to my jesteśmy przewodnikami i odwiedzamy najbardziej malownicze zakątki.
Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?
Mieszkamy nad morzem i je kochamy. Nasze Pary chyba również... piękne zdjęcia wychodzą również w porannym lub wieczornym lesie. Mamy kilka takich pięknych miejsc w okolicy Trójmiasta. Wydmy, dzikie plaże i piękne lasy i jeziora. Jesteśmy tez otwarci na pomysły Par Młodych, a po bliższym poznaniu chętnie dobierzemy dla Was miejsce :)
Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?
O ile nie leje siarczysty deszcz... to chyba nie ma takich warunków. my i nasze pary uwielbiamy kiedy na niebie coś się dzieje, Chmury kłębią się o zachodzie słońca płonąc czerwienią. Pamiętam kilka razy jak po ulewie przyświeciło słońce tworząc malowniczą scenerię z tęczą w tle. W zasadzie pogoda do opalania to nie pogoda do zdjęć. Oczywiście nie zmuszamy Par do stania w deszczu, jeśli trzeba sesję plenerową możemy przełożyć.
Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?
A może zaletą.... bardzo lubimy światło zastane. Kościoły z pięknie wpadającymi promieniami słońca przez witraże, sale weselne pełne magii, kolorowych roztańczonych neonów czy wspólne zdjęcia przy świecach, zimnych ogniach i fajerwerkach. Wszech błyskająca lampa zabiłaby ten piękny nastrój. Kiedy trzeba jednak, lamp też używamy.
Jaki jest styl naszej pracy?
Trochę piszemy o tym na naszej stronie oraz blogu. Lubimy oryginalne nieudawane zdjęcia, ukazujące emocje i naturalne piękne chwile. Tak właśnie staramy się pracować, nikogo nie absorbując obecnością kamery.
Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?
Tak oczywiście. Począwszy od ilości godzin wspólnie spędzonych i momentów przeznaczonych do fotografowania, kończąc na personalizowanych albumach a nawet zaproszeniach ślubnych i księgach gości.
Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.
Może łatwo nam o tym mówić... bawić się i cieszyć własnym pięknym dniem, bez stresu. W końcu Pary są otoczone z reguły dobrymi fachowcami, którzy służą im radą i pomocą.
Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?
Idealne zdjęcie to takie, gdzie nie widać sztucznego pozowania ale prawdziwe emocje. Gdzie osoba, która ogląda zdjęcie na jego widok się uśmiecha i mówi TEŻ CHCE MIEĆ TAKIE ZDJĘCIE ;)

Oceny (21)

Magdalena
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2023

Mimo że od naszego ślubu minęło już kilka miesięcy my cały czas wspominamy dzień ślubu i tym bardziej jest nam miło wystawić opinie o tak wspaniałych fotografach. Zawsze mówiłam, że jestem osobą nie fotogeniczną ale Magda i Sławek pokazali mi, że jest inaczej i od tamtego dnia polubiłam siebie na zdjęciach. Chciałam też zaznaczyć, że z Magdy jest nie tylko wspaniała fotografka ale też potrafi w takim dniu jak ślub, kiedy u ans emocje brały górą - pomóc, doradzić i rozładować emocje. Moja mama była tak zestresowana, że nawet nie potrafiła zapiąć mi sukienkina szczęście była Madzia. W kościele i na weselu za to byli bardzo niewidoczni i nie wiem w jakich momentach robili niektóre zdjęcia. Dzięki fotoinlove mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie, a fotoksięgi będą nam tylko przypominać :) Serdecznie polecamy jeżeli chcecie mieć pamiątkę dla siebie, rodziny i przyszłych pokoleń. Niedługo zobaczymy się na sesji brzuszkowej-fasolka już rośnie :)

Fotografowanie

6.0
Agata
Termin usługi: czerwiec 2023

Serdecznie polecam - przepiękne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątka na lata, terminowo wykonana usługa (zdjęcia ze ślubu już po niecałym tygodniu), a przede wszystkim wspaniali ludzie! Skracający dystans, z poczuciem humoru, pomocni. Dziękujemy!

Fotografowanie

6.0
Teresa
Termin usługi: sierpień 2023

Zdjęcia bardzo profesjonalne , bardzo dobry kontakt, polecam.

Fotografowanie

6.0
Mateusz
Termin usługi: sierpień 2023

Rewelacyjnie, profesjonalnie, z pomysłem :) Oby tak dalej!

Fotografowanie

6.0
Monika
Termin usługi: sierpień 2023

Zdjęcia z pleneru fantastyczne , profesjonalne podejście , bardzo dobra atmosfera w czasie sesji . Polecam :)

Fotografowanie

6.0
Agnieszka Tyburska
Termin usługi: sierpień 2023

Polecam z całego serca !

Fotografowanie

6.0
Majowa Para Mloda
Termin usługi: maj 2023

Współpraca z Fotoinlove to czysta przyjemność! Od razu wiedzieliśmy, że to Wy musicie nam towarzyszyć w dniu naszego ślubu.Gotowe albumy są cudowne. Dziękujemy za fantastyczny nastrój, pełen profesjonalizm, i kreatywność.Z przyjemnością będziemy żywą reklamą usług " Fotoinlove.pl "wśród naszych znajomych.

Fotografowanie

6.0
Karolina
Termin usługi: czerwiec 2023

W dzisiejszych czasach nie jest sztuką zrobić zdjęcia - to potrafi zrobić obecnie prawie każdy, natomiast znaleźć i uchwycić te idealne momenty, dostrzec detale których większość nie widzi, emocje i chwile które są bardzo ulotne, następnie zebrać je wszystkie w całość i stworzyć z nich trwałą pamiątkę, która będzie przez lata cieszyć oczy - to już jest artyzm. Dziękujemy fotoinlove za cudowną pamiątkę.

Fotografowanie

6.0
Magda KK
Termin usługi: sierpień 2023

"... zakochani w fotografii " . Podziwiając efekty oraz zaangażowanie w pracy , nie da się ukryć, że to miłość wzajemna . Decyzja o pozostawieniu w rękach Fotoinlove.pl sesji zdjęciowej, to strzał w dziesiątkę. polecam

Fotografowanie

6.0
Matylda
Termin usługi: lipiec 2023

#fotoinlove! Bez was nie ma żadnej imprezy, żadnego święta! Tak potraficie ująć w fotografii uczucia, że one aż wychodzą ze zdjęć! Uwielbiamy was! ️

Fotografowanie

6.0
Jacek
Termin usługi: lipiec 2023

Współpraca z Fotoinlove to czysta przyjemność. Piękne zdjęcia przerosły nasze oczekiwania i dzięki temu mamy przepiękną pamiątkę na całe życie. Bardzo gorąco polecamy i serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia na kolejnej sesji.

Fotografowanie

6.0
OLA
Termin usługi: czerwiec 2023

Od kilku tygodni oglądamy zdjęcia i nie możemy się napatrzeć. Zarówno te z sesji narzeczeńskiej jak i z reportażu ślubnego. Zdjęcia są naturalne, nasycone swobodą i miłością- tak jak tego oczekiwaliśmy. Dziękujemy Wam bardzo za cudną pamiątkę, pięknie wykonane albumy dla nas i naszych rodziców.

Fotografowanie

6.0
Gosia
Termin usługi: sierpień 2023

Wszystko idealnie,od sympatii, wspolpracę,po pełen profesjonalizm ️

Fotografowanie

6.0
Paulina
Termin usługi: lipiec 2023

Najpiękniejsze ślubne zdjęcia ! Bardzo polecam! Ślub odbył się w lipcu 2021 a wciąż zachwycamy się zdjęciami :)

Fotografowanie

6.0
Aleksandra Gorzkiewicz
Termin usługi: lipiec 2023

Przesympatyczni ludzie z pasją

Fotografowanie

6.0
Magda
Termin usługi: sierpień 2023

Zdarza się, że współpracujemy przy okazji różnych imprez okolicznościowych. Zespół fotoinlove to profesjonaliści z najwyższej półki. Mają duży dystans do siebie, nie oceniają innych, mają całe mnóstwo oryginalnych pomysłów, a jednocześnie są otwarci na propozycje i to po prostu ... fajni, porządni ludzie. Obserwuję ich konto na facebooku i dzięki temu wiem również, że sesje zdjęciowe w ich wykonaniu to arcy... mega... turbo... świetne foty :-)

Fotografowanie

6.0
Piotr Chmiel
Termin usługi: czerwiec 2023

Gorąco polecam ! Usługa zrealizowana bardzo profesjonalnie.

Fotografowanie

6.0
Kinga
Termin usługi: lipiec 2023

Piękne uchwycone emocje, śliczne zdjęcia. Fotografowie chętnie pomają w poprawnym ustawieniu do zdjęć.

Fotografowanie

6.0
Krystyna
Termin usługi: sierpień 2023

Najlepsi fotografowie. Podchodzą indywidualnie do każdego klienta. W doskonały sposób dokumentują uczucia towarzyszące zakochanym podczas ceremonii ślubnej, czy sesji narzeczeńskiej.

Fotografowanie

6.0
Joanna M.P.
Termin usługi: 18.06.2011

Fotoinlove znaleźliśmy przypadkiem w necie poszukując fotografa, który za przystępną cenę uwieczniłby w niebanalny sposób dzień naszego ślubu. Od samego początku nasz zachwyt wzbudziły zdjęcia umieszczone na stronie internetowej Fotoinlove. I okazało się, że mają jeszcze wolny termin w dniu naszego ślubu. Wybraliśmy sesję w kościele i krótką sesję po uroczystości. Zdjęcia wyszły pięknie i zdecydowanie niebanalnie. Mamy wspaniałą pamiątkę z tak ważnego dla nas dnia. Dziękujemy

Fotografowanie

6.0