Najlepsze restauracje Gdańsk

Oceny (11)

Paola
Termin usługi: październik 2023   

Pycha. Na tablicy zawsze się znajdzie coś nowego. Po daniu głównym nie było już miejsca na ciasto.

Restauracje

5.5
Bk
Termin usługi: grudzień 2020

Falowiec chyba się skończył jakiś rok temu...szkoda.

Jedzenie na wynos

2.4
Pepeha
Termin usługi: listopad 2020   

Bardzo miła obsluga, bardzo dobre dania.

Restauracje

6.0
Kamil
Termin usługi: listopad 2020   

Miła obsługa, przestronny lokal, przyjazne godziny otwarcia, przystępne ceny, świeży garmaż w dobrych cenach (od niedawna po obniżkach cen, wcześniej był za drogi). Jadłem już ze sto razy i nigdy nie zdarzyło się, żeby coś było niesmaczne / zepsute. Żywność wolna od mięsa to spora zaleta, choć miód i niewielkie ilości dobrej jakości nabiału jako dodatek są korzystne dla poprawnego zdrowia. Do dalszego ulepszenia: więcej dań z sezonowych, lokalnych warzyw. Nie ma deserów ze świeżych, sezonowych owoców.

Restauracje

6.0
Krzysztof
Termin usługi: sierpień 2020   

Mieszkam w falowcu, wiec czasami odwiedzam Faloviec. Jest smacznie i zdrowo ... Polecam!

Restauracje

6.0
Michał
Termin usługi: listopad 2019   

Byliśmy z całą rodziną, zamówiliśmy, spałaszowaliśmy. Doskonałe! Żałuję, że mieszkam na przeciwległym krańcu Gdańska ale będziemy wracać tak często jak to możliwe. Shoarma sojowa i Pad Thai to najczystsze złoto. Dziękujemy i do zobaczenia.

Restauracje

5.8
klientka
Termin usługi: sierpień 2019   

Jestem, a raczej byłam stałą klientką. Od jakiegoś czasu mega niefajne jest to, że potrawy są przesolone i/lub ogólnie za dużo przypraw nasypanych. Wg mnie kucharz/kucharze, którzy przygotowują posiłki mają przed sobą jeszcze dłuąąąą drogę, żeby być na poziomie. Bo jeżeli nie mają wyczucia co do ilości wsypywanej soli, itd., to przepraszam bardzo, ale taki efekt to jest dopuszczalny w barze mlecznym. Do tego MIKRO porcje lodów, które od początku sezonu zmieniły swój rozmiar na połowę mniejszy.

Restauracje

3.7
Werka
Termin usługi: kilkukrotnie od otwarcia   

Ukochane miso, najlepsze desery, dania główne jak u mamy. Uwielbiaaam! :D

Restauracje

6.0
PJ
Termin usługi: 18.12.2016   

Często przychodzimy do Avocado i bardzo lubimy tu jeść. Problem od jakiegoś czasu to bardzo długie oczekiwanie na dania i nie podawanie ich w tym samym momencie. Dziś zdążyłem zjeść swoje danie szybciej nie moja partnerka dostała swoje ( to już drugi taki przypadek). Szkoda bo to najlepsza restauracja tego typu w Trojmiescie. Zatrudnijcie więcej osób i wyszkolcie odpowiednio personel.

Restauracje

3.5
Grazyna
Termin usługi: 01-10-2016   

Fajne miejsce do zjedzenia czegos zdrowego ale niestety kuchnia i obsluga nie jest w stanie obsluzyc klientow kiedy lokal jest pelny- nie sa wydolni na ilosc stolikow jakie lokal posiada-na jedzenie czekamy ok 60 min co na pewno nie jest warte tych potraw. Polecam ale tylko jak Macie czas by czekac na potrawy:)

Restauracje

3.7
cala
Termin usługi: czerwiec 2016   

Byłam dzisiaj w Avocado pierwszy raz, jedzonko bardzo dobre, jadłam kotleciki "nie ruskie" bardzo solidna porcja z odpowiednimi dodatkami, jedno co mi przeszkadzało to ogólny chaos w barze, nie posprzątane stoliki, generalnie było dużo pustych miejsc, ale żeby usiąść musieliśmy posprzątać sobie stolik. Trochę słabo. Jednak jedzenie wynagrodziło te braki z nawiązką. Oby było już tylko lepiej.

Restauracje

4.7