Feel Up Clinic Sp. z o.o. - Klinika Zdrowia Psychicznego

Feel Up Clinic Sp. z o.o.

Wybierz numer

58 739-25-85 888-880-096
k...@feel-up.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
 

O nas

Feel Up Clinic to klinika szeroko rozumianego zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego.
Prowadzimy konsultacje psychiatryczne, psychologiczne oraz psychoterapię dzieci i dorosłych, a także grupy wsparcia, szkolenia i warsztaty.
Feel Up Clinic to miejsce dla każdego, kto potrzebuje pomocy, szansy i wsparcia. W naszym zespole mamy znakomitych lekarzy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, seksuologów, psychodietetyków, terapeutów uzależnień, którzy wspólnie opiekują się naszymi pacjentami i szukają rozwiązań ich problemów.
Feel Up Clinic stanowi również przestrzeń do rozwoju osobistego, dbałości o dobrostan i podnoszenia kompetencji interpersonalnych nasi trenerzy organizują szkolenia i warsztaty otwarte, a także na zamówienie klienta.
Przychodząc do nas możesz spodziewać się profesjonalnej i troskliwej opieki, zrozumienia i elastyczności - dla zabieganych lub szukających dyskrecji, oferujemy również spotkania online."

Oceny (7)

Marzena
Termin usługi: maj 2022 

Piękne, przyjazne wnętrza, przemiłe Panie recepcjonistki, specjaliści pracujący w różnych nurtach.

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Agnieszka
Termin usługi: maj 2022

Bardzo miłe Panie w recepcji i bardzo profesjonalne Panie terapeutki. Uzyskałam pomoc... dziękuje serdecznie:) Agnieszka

Psycholodzy

5.8
Martyna
Termin usługi: maj 2022

Klinika zrobiła na mnie super wrażenie. Pierwszy mogłam w jednym miejscu spotkać się z psychologiem ale co ważne, umówić też wizytę u psychiatry. Ceny przystępne a widok z gabinetu dodatkowo uspokaja. Polecam

Psycholodzy

6.0
Kinga
Termin usługi: maj 2022

Po dwóch wizytach u Pani Aleksandry Piaseckiej mogę powiedzieć jedno-to naprawdę dobry terapeuta z powołaniem. Zaangażowana, profesjonalna, szybko zdiagnozowała mój problem i odpowiednio ukierunkowała. Cenne spostrzeżenia i sugestie dają motywacje do działania, otwierając oczy na wiele spraw. Na każdy nurtujący problem jak i pytanie otrzymuje się wyczerpująca odpowiedz i wyjaśnienie, a przy tym wszystkim wizyta przebiega w miłej, przyjaznej i co najważniejsze komfortowej atmosferze. Szczerze polecam wizytę u mgr Piaseckiej.

Psycholodzy

6.0
Sandra
Termin usługi: maj 2022

Przepięknie urządzona klinika oraz super specjaliści! Jedyne takie miejsce na mapie Trójmiasta, w którym można doznać ukojenia ducha i napawać się pięknem wnętrza nawiązującego do natury. Polecam!

Prywatne kliniki

6.0
Jacek
Termin usługi: maj 2022

Zgłosiłem się do seksuologa z powodu problemów z erekcją. Jest to dla mnie i mojej partnerki duży problem, nasze życie seksualne od dawna nie wygląda tak jak powinno. Nie jestem w stanie powiedzieć nic o efektach współpracy, ponieważ w klinice byłem dopiero raz. Pani byla bardzo empatyczna, wspierająca, miałem wrażenie, że chce mnie wysłuchać i pomóc. Po spotkaniu wyszedłem lżejszy i pełen wiary, że moje pozycie seksualne może jeszcze wyglądać jak na początku mojego małżeństwa. Polecam to miejsce, ja wrócę na pewno.

Psycholodzy

6.0
Monika
Termin usługi: maj 2022

Miejsce, w którym zaopiekowanie samopoczuciem jest na pierwszej linii. Pod każdym względem.

Psycholodzy

6.0