Oceny (9)

Sylwia
Termin usługi: lipiec 2023

Ekspresowa usługa w rewelacyjnej jakości. Korzystamy od lat.

Wulkanizacja

6.0
Michał
Termin usługi: listopad 2017

Zakładów z tej branży w okolicy jest wiele a większość z nich odwiedziłem. Za każdym razem bylo cos nie tak, ceny z kosmosu uzależnione od humoru typa który ma głęboko w D.. czy do niego wrócę i stękanie że te odważniki na alufelgę to takie drogie. Aż do teraz kiedy postanowiłem wypróbować "fejfera" Szok!!! i Objawienie!! pracownik dokręca koła dynamometrykiem, pierwszy raz ktoś nie katuje mi szpilek, nikt nie stęka i nie marudzi. Cennik z góry ustalony, szef konkretny gość "krótko zwięźle i na temat" felgi oczyszczone z syfu jak trzeba a nie jak inni po tych złogach gnoju uszczelniaczem jadą i oponę na to. Koła wyważone rewelacyjnie, auto leci po autostradzie jak japońska szybka kolej elektromagnetyczna i nareszcie nic nie wibruje. MOŻNA??? MOŻNA!!!! u fejfera. Na wiosnę z klimą tam pojadę na przegląd i to juz pewne ^ ^

Wulkanizacja

6.0
Anna
Termin usługi: maj 2017

Nie polecam. Wymieniałam opony. Wymiana opon, szybko, DROGO, niedokładnie, tak niedokładnie, że po wyjechaniu odpadły mi 2 dekielki z felg ponieważ nie zostały dociśnięte przy wkładaniu. Poniosłam straty w wysokości 300 zł (tyle kosztował mnie zakup wspomnianych utraconych 2 dekielków).

Wulkanizacja

1.0
Wierny Klient
Termin usługi: 2016-03-15

Rewelacyjna obsługa, ekipa miła a Kierownik zawsze pomocny. Gorąco polecam tą wulkanizację, zawsze pomogą i doradzą najlepszą opcję. Tak miłej obsługi już dawno nie spotkałam.

Wulkanizacja

6.0
Teresa
Termin usługi: czerwiec2014

Od lat cała nasza rodzina korzysta z usług firmy Pana Fejfera.nSolidna firma. Można umówić się na konkretny termin. Polecam.

Wulkanizacja

6.0
mertz
Termin usługi: listopad2011

Dobrze mogło być kiedyś ,ale teraz facecik idzie na ilość i to raczej na zyżytym sprzęcie.Zmieniałam komplet kół z letnich na zimowe i tylko chodziło o wyważenie i przełożenie.Po wyjeżdzie z zakładu okazało się,że auto ściąga na jedną stronę i trzepie kierownicą.Pan"fachowiec"stwierdził,że to wina jednej opony(drugi sezon),bo na maszynie wyważ. wyszły odchylenia i żeby to zrobić musi się trochę "pobawić",ale nie teraz tylko za trzy tygodnie przyjechać,bo teraz tylko zmienia...To jakim sposobem wypuścił auto,po zmianie jeżeli były odchylenia???Pojechałam na ul.Kartuską i sympatyczny Pan wrzucił koło na maszynę i się okazało,że zupełnie inne wartości wyszły,a"Pan fachowiec"z Warszawskiej nawet ciężarka nie przykleił!!!Oczywiście po wizycie u drugiego wulkanizatora autko jedzie jak igiełka. I co się okazało?Najważniejsza jest maszyna do wyważania i jej rdzeń, a na Warszawskiej 86 jadą na masówkę na zdezelowanym sprzęcie i w dupie mają czy ci ściąga czy nie ,50 dyszek skasowane i następny klient leci.Po co ma Ci poprawiać swoją robotę i tracić czas jak w tym czasie ma za czterech jeleni stówkę...Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Wulkanizacja

2.8
juloski
Termin usługi: 17.11.2010

Szybko, sprawnie i rzeczowo (gwóźdź w oponie) i do tego w przystępnej cenie.

Opony - sprzedaż

6.0
Piotr
Termin usługi: październik 2010

Świetny zakład i podejście do Klienta. Wymiana opon profesjonalna i sprawna. Ceny dla ludzi. Polecam!

Opony - sprzedaż

6.0
Adam K
Termin usługi: 14 02 2009

Jestem klientem serwisu już od paru lat i bardzo odpowiada mi obsługa jak i przystępne ceny i rabaty.

Opony - sprzedaż

5.0