Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

Fiesta Zarządzanie Najmem o/Trójmiasto

Gdańsk
507-190-636, 508-363-637
b...@fiestazn.pl pokaż
https://zarzadzanienajmem.eu/trojmiasto
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 18:00
Zamień najem krótkoterminowy na bezpieczny i stabilny najem długoterminowy.

O nas

Zarządzanie i obsługa najmu długoterminowego w Trójmieście. Gwarantujemy bezpieczny i stabilny najem. Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Naszą ofertą kierujemy do wszystkich właścicieli nieruchomości w Trójmieście, którzy chcą przeznaczyć je na wynajem a z różnych względów nie mogą lub nie chcą robić tego osobiście. Od wielu lat Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. opiekuje się nieruchomościami przeznaczonymi do najmu w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) stając się doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę załatwić formalności związane z przekazaniem mieszkania do zarządzania bez konieczności przyjazdu do Trójmiasta?
Tak, nie powinno być z tym problemu. Wielu naszych klientów przekazało nam zarządzanie wynajmem swoich nieruchomości przeprowadzając całą procedurę zdalnie. To czego niezbędnie potrzebujemy do zarządzania wynajem nieruchomości to pełnomocnictwo na podstawie którego będziemy mogli podpisywać umowy najmu i występować w państwa imieniu wobec urzędów i instytucji. Takie pełnomocnictwo można wstawić w najbliższym konsulacie lub u notariusza. Pełnomocnictwo to tylko jedna z kilku rzeczy które potrzebujemy na początku współpracy. Dokładną listę i procedurę postępowania ustalamy w bezpośrednim kontakcie.
W jaki sposób znajdujemy „najlepszych najemców”?
Dobór najemców to jeden z najważniejszych elementów przesądzających o skutecznym i stabilnym zarządzaniu najmem wynajmowanych nieruchomości. Poszukując najlepszych najemców działamy dwutorowo. Przede wszystkim stosujemy wnikliwe procedury weryfikujące kandydatów na najemców. Każdy potencjalny najemca musi przedstawić nam swoją sytuację życiowo-zawodową którą weryfikujemy np. na podstawie dokumentów o zatrudnieniu. Służy temu miedzy innymi karta najemcy zawierająca pytania dotyczące np. miejsca zatrudnienia, zajmowanego stanowiska, firmowych i rodzinnych danych kontaktowych itp.
Czy przy wprowadzaniu najemców (pierwszego i kolejnych) jest pobierana prowizja od właścicieli?
Nie, nie pobieramy prowizji ani przy pierwszej ani przy kolejnych umowach najmu. Jedyną opłatą za zarządzanie jest opłata procentowa zazwyczaj nie przekraczająca 10% pobierana tylko wtedy gdy nieruchomość jest wynajęta. Na opłatę nie ma wpływu ilość umów najmu zawartych z kolejnymi najemcami w ramach realizacji umowy o zarządzanie najmem. Tak więc, na żadnym etapie zarządzania najmem mieszkań na wynajem nie pobieramy prowizji od właścicieli nieruchomości. (na początku współpracy jest pobierana jednorazowa opłata startowa)

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

2.6

w kategorii

Wynajem mieszkań

 • obsługa:
  3
   
 • oferta:
  6
   
 • pomoc merytoryczna:
  1
   
 • prowizje i opłaty:
  1
   
 • ocena ogólna:
  2
   
średnia ocena (max 6)
2.6
 

Daria - opinia

Skoro pobieracie 10% od właściciela mieszkania, do tego na start za rozpoczęcie współpracy pobieracie jednorazową kwotę (od właściciela) to dlaczego jeszcze chcecie pobierać jednorazową opłatę od najemców w wysokości kaucji (!) Za podpisanie umowy? W dodatku nie informujecie o tym w ogłoszeniu, ani umawiając się na spotkanie, tylko na godzinę przed spotkaniem wysyłacie taką informację smsem. Pełen profesjonalizm. A i Agent Igor niezbyt przyjemny....

 • Daria
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021