Fiesta Zarządzanie Najmem o/Trójmiasto

Fiesta Zarządzanie Najmem

Wybierz numer

739-981-371 507-190-636 508-363-637
b...@fiestazn.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Fiesta Zarządzanie Najmem Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Fiesta Zarządzanie Najmem Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Fiesta Zarządzanie Najmem Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Fiesta Zarządzanie Najmem Gdańsk 1
 

O nas

Zarządzanie i obsługa najmu długoterminowego w Trójmieście. Gwarantujemy bezpieczny i stabilny najem. Gdańsk, Gdynia, Sopot.
Naszą ofertą kierujemy do wszystkich właścicieli nieruchomości w Trójmieście, którzy chcą przeznaczyć je na wynajem a z różnych względów nie mogą lub nie chcą robić tego osobiście. Od wielu lat Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. opiekuje się nieruchomościami przeznaczonymi do najmu w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) stając się doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę załatwić formalności związane z przekazaniem mieszkania do zarządzania bez konieczności przyjazdu do Trójmiasta?
Tak, nie powinno być z tym problemu. Wielu naszych klientów przekazało nam zarządzanie wynajmem swoich nieruchomości przeprowadzając całą procedurę zdalnie. To czego niezbędnie potrzebujemy do zarządzania wynajem nieruchomości to pełnomocnictwo na podstawie którego będziemy mogli podpisywać umowy najmu i występować w państwa imieniu wobec urzędów i instytucji. Takie pełnomocnictwo można wstawić w najbliższym konsulacie lub u notariusza. Pełnomocnictwo to tylko jedna z kilku rzeczy które potrzebujemy na początku współpracy. Dokładną listę i procedurę postępowania ustalamy w bezpośrednim kontakcie.
W jaki sposób znajdujemy „najlepszych najemców”?
Dobór najemców to jeden z najważniejszych elementów przesądzających o skutecznym i stabilnym zarządzaniu najmem wynajmowanych nieruchomości. Poszukując najlepszych najemców działamy dwutorowo. Przede wszystkim stosujemy wnikliwe procedury weryfikujące kandydatów na najemców. Każdy potencjalny najemca musi przedstawić nam swoją sytuację życiowo-zawodową którą weryfikujemy np. na podstawie dokumentów o zatrudnieniu. Służy temu miedzy innymi karta najemcy zawierająca pytania dotyczące np. miejsca zatrudnienia, zajmowanego stanowiska, firmowych i rodzinnych danych kontaktowych itp.
Czy przy wprowadzaniu najemców (pierwszego i kolejnych) jest pobierana prowizja od właścicieli?
Nie, nie pobieramy prowizji ani przy pierwszej ani przy kolejnych umowach najmu. Jedyną opłatą za zarządzanie jest opłata procentowa zazwyczaj nie przekraczająca 10% pobierana tylko wtedy gdy nieruchomość jest wynajęta. Na opłatę nie ma wpływu ilość umów najmu zawartych z kolejnymi najemcami w ramach realizacji umowy o zarządzanie najmem. Tak więc, na żadnym etapie zarządzania najmem mieszkań na wynajem nie pobieramy prowizji od właścicieli nieruchomości. (na początku współpracy jest pobierana jednorazowa opłata startowa)

Oceny (13)

Michał
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2024

Wynajmuje mieszkanie od Pani Karoliny, którą mogę polecić, kontakt bezproblemowy, mieszkanie wynająłem bardzo sprawnie, w kilka dni wszystko było gotowe, w innych biurach był problem z terminami.

Wynajem mieszkań

6.0
Maciej
Termin usługi: styczeń 2024

Skusiła mnie cena ale usługa dramat..

Wynajem mieszkań

1.0
Beata
Termin usługi: marzec 2024

Pan Bartek Trznadel przedstawił ofertę bardzo profesjonalnie. Nie miałam żadnego problemu z kontaktem, zawsze pomocny.

Wynajem mieszkań

6.0
Andy
Termin usługi: październik 2023

Fiesta dobrze opiekuje się moim mieszkaniem. Współpracuję z biurem już drugi rok i jestem bardzo zadowolony: pieniądze wpływają regularnie na moje konto, a ja nie muszę się niczym martwić. Polecam Panią Beatę: jest bardzo profesjonalna i sympatyczna.

Wynajem mieszkań

6.0
Katarzyna
Termin usługi: wrzesień 2023

Za pośrednictwem Fiesty ZN wynajmowałam mieszkanie w Gdańsku. Od momentu przekazania lokalu na podstawie protokołu wszystkie sprawy związane z wynajmem prowadził opiekun mieszkania. Pan Piotr trafnie wybrał Najemców i sprawnie prowadził obsługę wynajmu. Nie było problemu z kontaktem. Mieszkanie po wynajmie bez zarzutu, wpłaty terminowe. Obsługa lokalu podzielona jest między opiekuna mieszkania i dział rozliczeń i to czasami powoduje konieczność podwójnego omawiania spraw i pewne niedogodności. Ponieważ nie mieszkam w Gdańsku, współpraca z Fiestą ZN zapewniła mi poczucie bezpieczeństwa i pozwoliła zaoszczędzić czas. Polecam.

Wynajem mieszkań

5.0
Kamil M
Termin usługi: kwiecień 2023

Rzetelna agencja wynajmu mieszkań w Trójmieście. Obsługa najmu mojego mieszkania w Gdańsku przebiega sprawnie. Polecam.

Wynajem mieszkań

6.0
Monika
Termin usługi: luty 2023

Obsługa najmu przebiega sprawnie. Płatności w terminie. Kontakt z opiekunem dobry (nie zawsze odbiera, ale oddzwania). Można polecić.

Wynajem mieszkań

5.2
Jakub Mierzwiński
Termin usługi: maj 2023

Dzień dobry. Polecam firmę Fiesta, oddałem w zarządzanie 2 mieszkania w Gdyni. Najlepsi w branży. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa na najwyższym poziomie. Pomocni, ogarnięci. Nie musze się o nic martwić. Zawsze pod telefonem. Cenię sobie rzetelność, terminowość, uczciwość i budowanie relacji na lata. Nie mogłem lepiej trafić.

Wynajem mieszkań

6.0
Karol Grzywa
Termin usługi: kwiecień 2023

Doskonała obsługa klienta. Pełen profesjonalizm, fachowość, kultura. Gorąco polecam!

Wynajem mieszkań

6.0
Maciej
Termin usługi: maj 2023

Solidna firma. Wynajmuje przez nich moje mieszkanie na Jelitkowie w Gdańsku i nie mam problemów. Kontakt z opiekunem dobry, pieniądze zawsze w terminie. Współpraca od 2,5 roku.

Wynajem mieszkań

5.6
michal
Termin usługi: marzec 2023

Aktualnie wynajmuj od tej formy mieszkanie, i nie mogę powiedzieć niczego złego o nich. Jak każdy trzeba płacić, pośrednik kosztuje. Ale polecam :)

Wynajem mieszkań

5.0
Ofiara Fiesty
Termin usługi: październik 2022

Uciekać! Trzymać się z daleka. "Pomyłki" przy rachunkach za media na kwotę 2000 zł.

Wynajem mieszkań

1.0
Michał W
Termin usługi: lipiec 2022

Oferta rozsądna. Opiekun bardzo kompetentny i rzeczowy. Polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6