Firma Autokarowa Dobrucki

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Firma Autokarowa Dobrucki

Wybierz numer

58 625-50-72 602-729-193
a...@dobrucki.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Firma Autokarowa Dobrucki Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - Firma Autokarowa Dobrucki Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - Firma Autokarowa Dobrucki Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - Firma Autokarowa Dobrucki Gdynia +7 1
 

TV Filmy

Dobrucki Przewozy Autokarowe
95

Dobrucki Przewozy Autokarowe

O nas

Wynajem komfortowych autokarów turystycznych, busów, limuzyn, wypożyczalnia samochodów osobowych. Profesjonalna
krajowa i zagraniczna obsługa transportowa imprez turystycznych, wyjazdów firmowych i okolicznościowych. Największa flota w Trójmieście.
Poszukujesz dowozu na zabawę? Transportu dla weselników? A może pragniesz dojechać na zebranie firmowe? Chciałbyś wynająć autokar na wyjazd jednodniowy lub na kilka dni? Potrzebujesz auta z kierowcą? Jeżeli tak, to znakomicie trafiłeś! Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem korporacyjnym różnego typu samochodów. Posiadamy bogaty zakres usług i wiele pojazdów do wyboru. Zajrzyj na naszą stronę internetową www.dobrucki.com i przekonaj się sam. Rzeczywiście warto. Jesteśmy profesjonalną firmą przychylną na nowych klientów i ich wymagania. Zapraszamy!

Oceny (2)

Dominika
Termin usługi: lipiec 2023

Na plus miła obsługa kontakt mailowy błyskawiczny, fajnie przeprowadzony przejazd, terminowość, ceny, komfort, wszystko się zgadza jak należy :) Zasłużone 6 gwizdek, pozdrawiam i jeszcze tu wrócę!

Przewozy autokarowe

6.0
Magda
Termin usługi: czerwiec 2023

Niestety,autokar zamówiony na wycieczkę szkolną,okazał się nie być autokarem z tej firmy,mimo potwierdzeń mailowych dotyczących rezerwacji okazało się,że Pan zlecił ten kurs komuś innemu,nie informując nas o zaistniałej sytuacji. W związku z tym kierowca nie znał miejsca docelowego,nie znał trasy,miasta, nie wiedział jak najlepiej wrócić i był bardzo zestresowany,co potęgowało stres w nas,a jak wiadomo przejazdy szkolne z uczniami powinny być prowadzone na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Nie polecam,nie potrzebny dodatkowy stres.

Przewozy autokarowe

2.8