Fit&Fizjo Studio

Fit&Fizjo Studio

Wybierz numer

690-882-814
k...@fitfizjoteam.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/29 - Fit&Fizjo Studio Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/29 - Fit&Fizjo Studio Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/29 - Fit&Fizjo Studio Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/29 - Fit&Fizjo Studio Gdańsk +26 1
 

TV Filmy

Metamorfoza Ani
2732

Metamorfoza Ani

Imprezy

Artykuły o nas

O nas

Nasz zespół trenerów personalnych, fizjoterapeutów i masażystów stawia sobie za cel kompleksowe poprawienie jakości życia mieszkańców Trójmiasta poprzez skuteczne pokonywanie różnorodnych wyzwań zdrowotnych.

Z pasją i profesjonalizmem podejmujemy się walki z otyłością, słabą kondycją, dolegliwościami bólowymi oraz różnego rodzaju chorobami metabolicznymi i cywilizacyjnymi.
 

Kim jesteśmy?


Działamy jako zespół, który składa się ze Studia Treningu Personalnego Fit&Fizjo Studio, mającego bogate doświadczenie od 2019 roku. Współpracujemy także z renomowanym Gabinetem Fizjoterapii Ewy Cybulskiej, gdzie oferujemy kompleksowe usługi profesjonalnych masaży oraz różnorodnej fizjoterapii.
 

Co robimy?

 

Trening z trenerem personalnym

Wykorzystaj indywidualne sesje treningowe, aby dostosować swoje ćwiczenia do konkretnych celów i potrzeb. Profesjonalny trener pomoże Ci wydobyć maksimum z każdej sesji, dopasowując ćwiczenia do Twoich aktualnych możliwości i oczekiwań.
 

Zajęcia "Zdrowy kręgosłup"

Naszym priorytetem podczas tych wyjątkowych zajęć jest skupienie się na wzmacnianiu mięśni pleców i brzucha, co stanowi fundament Twojego zdrowia fizycznego. Regularne wykonywanie prostych, ale skutecznych ćwiczeń przyczyni się do poprawy Twojej elastyczności kręgosłupa, przynosząc ulgę w codziennym życiu.
 

Grupowe zajęcia fitness

Dołącz do grupy osób o podobnych celach i wzajemnie się motywujcie do osiągania najlepszych rezultatów. Z naszymi doświadczonymi instruktorami, każdy trening jest nie tylko skuteczny, ale także przyjemny. Przekonaj się, jak regularne treningi mogą zmienić Twoje życie.
 

Gimnastyka dla dzieci

Nasze profesjonalne podejście do fitnessu dziecięcego nie tylko poprawia ich zdrowie fizyczne, ale także buduje pewność siebie i pozytywne podejście do aktywności fizycznej. Zajęcia w naszym studiu przyniosą radość Twojemu dziecku i pozwolą mu rozwijać się w pozytywnym i wszechstronnym środowisku.
 

Znajdź Nas w Trójmieście


Zapraszamy do naszego Studia, mieszczącego się przy ul. Gospody 19A w dzielnicy Żabianka w Gdańsku. Jesteśmy dla was dostępni 7 dni w tygodniu, gotowi by wesprzeć was w drodze do zdrowszego, bardziej aktywnego życia.