FitnessFitback dr Łukasz Płóciennik

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
Gdańsk

FitnessFitback dr Łukasz Płóciennik

Wybierz numer

509-957-030
b...@fitnessfitback.com pokaż
Otwarte do 22:00 więcej

O nas

FitnessFitback dr Łukasz Płóciennik: KOMPLETNA oferta WARTOŚCIOWEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ o wielu zastosowaniach w życiu codziennym lub sporcie, przez którą ZYSKUJESZ SPRAWNOŚĆ tu i teraz na KORZYSTNYCH WARUNKACH dla ZDROWIA ... Let's Fitback !!!

FitnessFitback dr Łukasz Płóciennik to firma stworzona przez wysokokwalifikowanych SPECJALISTÓW WYSIŁKU FIZYCZNEGO z dyplomami II, III (doktorskiego) stopnia Akademii Wychowania Fizycznego. Trenując z nami otrzymujesz rozwiązania EKSPERCKIE: dopasowane i właściwie zintegrowane z celami w obszarach SPRAWNOŚCI i ZDROWIA.
FitnessFitback to unikalna siła i autorska idea powstała w 2008 roku – wyrażona:
1. Członkostwem grupowym – kilkaset Podopiecznych;
2. Indywidualnym treningiem zdrowia / sprawności fizycznej (zrealizowaliśmy 50 000 godzin zajęć);
3. Zaufaniem społecznym – pozycja trenerów głównych od 2016 roku w projektach Ekstra FAN oraz Ekstra FAN Ladies;
4. Obozami ogólnosportowymi FITBACK Camp;
5. Działalnością naukową w obszarze nauk biologicznych;
6. Współpracą z Gdańskim Ośrodkiem Promocji Zdrowia, Operatorem Stadionu Gdańsk, podmiotami naukowo-badawczymi, klubami sportowymi i fitness.

Oceny (192)

Arleta
Ocena wyróżniona  |   

Zajęcia u Łukasza rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Moim celem była poprawa sylwetki po urodzeniu bliźniaków. Treningi wspominam wspaniale. Łukasz pomógł mia przy okazji nauczył bardzo wiele w temacie zdrowia i dbania o swoje ciało. Mimo,że osiągnęłam założone rezultaty to kontynuuje samodzielne zajęcia na siłowni. Ćwicząc mam okazje obserwować Łukasza i Jakuba przy pracy. Miło popatrzyć jak ich klienci zmieniają się z treningu na trening. Widać,że trenerzy robią to z pasją i zaangażowaniem co udziela się trenującym. Bardzo fajna przygoda.

Trener personalny

6.0
Krysia
Termin usługi: kwiecień 2024

Wybrałam się na zajęcia, których celem jest poprawienie sprawności mięśni kręgosłupa, jak i zmniejszenie stanów bólowych. Prawdę mówiąc z pewną dozą niepewności, albowiem problemy moje sięgają końcówki lat osiemdziesiątych (rehabilitacje, masaże, tabletki, sanatoria i jakoś z tym żyję). Jak to mówią Co Cię nie zabije to Cię wzmocni, no i się zaczęło, trener wspaniały, nic na siłę, tyle ile się da, wszak to pierwsze zajęcia. Nawet się nie spostrzegłam jak upłynęła godzina ćwiczeń. Do domu wróciłam bardzo zmęczona jak by nie było jestem trochę po sześćdziesiątce i stacjonarnym trybie życia. Ku mojemu zdziwieniu rano wstałam z łóżka jak skowronek, bez bólu kości i mięśni. Słyszałam o tym od osób ćwiczących, no ale nie po pierwszych zajęciach? Postanowiłam, że pójdę też za tydzień, zobaczę co będzie dalej. Muszę powiedzieć, że czuję się świetnie, postanowiłam, że będę chodziła regularnie. Chciałam bardzo podziękować autorowi ćwiczeń za dogłębną analizę i odpowiedni dobór ćwiczeń. Pomoc osobom w różnym wieku zmagającym się z tym strasznym bólem. Pozdrawiam gorąco cały zespół FitnessFitback, jesteście wspaniali.

Trener personalny

6.0
krzysztof wieśniak
Termin usługi: marzec 2024

Projekt XLminus Fantastyczny projektBrawo dla FitnessFitback za pomysł, profesjonalną opiekę specjalistów. Gratuluję wszystkim uczestnikom. Determinacja, wysiłek oraz systematyczność przynosi jak widać pożądane efekty. Polecam serdecznie wszystkim - dzięki wam odniosłem sukces.

Trener personalny

6.0
Danuta
Termin usługi: marzec 2024

Wspaniałe, zawsze trochę inne treningi, super przygotowana kadra, profesjonalne podejście do klienta sprawiają, że trenowanie z FitnessFitback uzależnia bardziej niż czekolada ;)

Trener personalny

6.0
Kasia
Termin usługi: kwiecień 2024

Miałam przyjemność być uczestnikiem Projektu XL minus FitnessFitback pod opieką najlepszych trenerów: Łukasza, Magdy i Filipa oraz dietetyczki Julii. Przede wszystkim to postawienie na siebie pod okiem profesjonalistów. Efekt murowany. W moim przypadku to minus 6kg, poprawa sylwetki i formy. Polecam z całego serca. A moja przygoda z FitnessFitback trwa dalej.

Trener personalny

6.0
Beata
Termin usługi: kwiecień 2024

Super profesjonalni trenerzy z indywidualnym podejściem do swoich podopiecznych. Uczęszczam na zajęcia grupowe od ok. 6 lat, to nie tylko grupa do ćwiczeń ale też wsparcie i przyjaźnie. Polecam z całego serca.

Trener personalny

6.0
Łukasz
Termin usługi: kwiecień 2024

Z Fitness Fitback trenuję od 5 lat. W tym czasie korzystałem z różnych form treningów, zarówno grupowych jak i indywidualnych. Zajęcia prowadzone są zawsze w ciekawy sposób dostosowany do możliwości każdego uczestnika. Duża wiedza prowadzących w zakresie doboru właściwej aktywności fizycznej i nie tylko sprzyja sprzyja motywacji do zajęć. Przesympatyczna atmosfera sprawia, że z radością czeka się na kolejny trening.

Trener personalny

6.0
Mariusz
Termin usługi: marzec 2024

Polecam Projekt XL minus, którego pomysłodawcą, organizatorem i wykonawcą jest profesjonalny zespół Fitness Fitback dr Łukasz Płóciennik. Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zredukować tkankę tłuszczową nie możesz trafić w lepsze ręce. W ciągu 12 tygodni pozbyłem się 11,1kg. Opieka trenerów, dietetyka oraz psychoterapeuty zapewnia sukces każdemu uczestnikowi. Projekt ukończyłem sprawniejszy, "ładniejszy :)" no i przede wszystkim zdrowszy. Polecam serdecznie wszystkim, dla których zdrowie jest bezcenne.

Trener personalny

6.0
Kamayg
Termin usługi: marzec 2024

Projekt XL minus pod opieką trenera Łukasza, trenerki Magdy, trenera Filipa i dietetyczki Julii to skuteczne efektywne postawienie na siebie i swoją formę. Zajęli się wszystkim jak rodzina i 16 kilo poszło w 12 tygodni zdrowo i bezboleśnie w świetnym towarzystwie i doskonałym humorze! Polecam

Trener personalny

6.0
Marcin
Termin usługi: marzec 2024

Profesjonaliści!!! Wykształceni specjaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Oferują indywidualne podejście do każdego a przy tym świetnie organizują całe grupy. Godni polecenia

Trener personalny

6.0
Lusi
Termin usługi: marzec 2024

Polecam z całego serca . Fachowcy w swojej dziedzinie. Dbałość o zdrowe ciało i sylwetkę.

Trener personalny

6.0
Karolek
Termin usługi: styczeń 2024

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i domowa atmosfera!!!

Trener personalny

6.0
Wojtek F.
Termin usługi: styczeń 2024

Po poważnym złamaniu przedramienia poszukiwałem Trenera, który umiejętnie zajmie się z rehabilitacją i odbudową mięśni mojej ręki. Trafiłem do Łukasza i to był dobry wybór. Po prawie pół roku ćwiczeń pod okiem Łukasza czuję się silniejszy, sprawniejszy fizycznie i moja ręka dużo lepiej funkcjonuje. Jego oryginalne ćwiczenia, które czasami dają mocno popalić :) przynoszą rezultaty. Poza tym z Łukaszem się fajnie rozmawia :)

Trener personalny

6.0
Mirek
Termin usługi: październik 2023

Eksperyment obozu stacjonarnego powiódł się świetnie. Dzięki wspaniałej organizacji mieliśmy okazję nieźle poćwiczyć w super teamie, trochę wspólnie się pobawić a jednocześnie pogodzić z ćwiczeniami sprawy domowe. Dla mnie to świetnie spędzony czas. Dzięki wielkie wszystkim organizatorom! Było warto!

Trener personalny

6.0
Sylwia
Termin usługi: styczeń 2024

Zajęcia z Trenerką Magdą, to przyjemność i bezpieczeństwo. Ćwiczenia zawsze dobrane do możliwości ćwiczącego. Bardzo cenię sobie motywację trenerki i nieocenioną atmosferę na zajęciach. Trenerka zawsze z trosą i uwagą podchodzi to ćwiczących. Podczas zajęć dba nie tylko o naszą sprawność fizyczną ale również o dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie mimo wielu trudności dnia codziennego. Z całego serca polecam!!!!

Trener personalny

5.9
Krzysiek
Termin usługi: grudzień 2023

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z FitnessFitback. Profesjonalne podejście i odpowiednio dostosowane ćwiczenia przyczyniły się do osiągnięcia moich celów. Mam 52 lata i bez trudu biegam dystans półmaratonu. Dodatkowo nawiązałem świetne relacje z ekipą FF. Wyjątkowa atmosfera, tutaj każdy czuje się jak w domu.

Trener personalny

6.0
Karolina
Termin usługi: grudzień 2023

Łukasz jest bezkonkurencyjny! To pawdziwy ekspert w swojej dziedzinie. Treningi z Łukaszem to najlepsza inwestycja w swoje zdrowie. Szczerze polecam!

Trener personalny

6.0
Aga
Termin usługi: lipiec 2023

Przygodę z FitnessFitback rozpoczęłam na początku tego roku. Od początku czułam się zaopiekowania przez trenerkę Magdę, która dostosowuje natężenie i rodzaj ćwiczeń do możliwości i poziomu zaawansowania. Początki były trudne i nadal walczę o swoją wydolność, bo właśnie w tym miejscu nauczono mnie, że wszystko przychodzi z czasem i jest to długofalowy proces. Sama nie wiem, kiedy zaczęłam odliczać czas do kolejnych zajęć, bo każde spotkanie to ogrom wiedzy przełożonej na aktywność, którą otrzymujemy. Po zaledwie kilku miesiącach jestem sprawniejsza, pokonuję kolejne blokady, powoli zmienia się moje ciało i przede wszystkim głowa. Polecam spróbować przełamać swoje bariery, strach przed porażką, bo wyjście z domu i walka o siebie w takim teamie (bo zapomniałam wspomnieć, że podopieczni tworzą atmosferę, która dodatkowo motywuje i nakręca do działania ! ), to czysta przyjemność. Nigdy nie jest za późno na zmianę swoich nawyków ! a jak już się odważysz, to się uzależnisz :)

Trener personalny

6.0
Kasia i Piotr
Termin usługi: czerwiec 2023

W kilku słowach profesjonalizm, kompetencja i każdorazowe 100% zaangażowanie w zajęcia. dr Łukasz posiada szeroką wiedzę na temat aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i żywienia. Zawsze chętnie dzieli się tą wiedzą, udziela bardzo szczegółowych odpowiedzi na pytania i potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia w sposób przystępny. Dodatkowo potrafi zainteresować tematami związanymi z aktywnością sportową i zdrowym stylem życia. Cenimy go za jego ciągłe poszerzanie wiedzy i śledzenie najnowszych trendów w dziedzinie propagowania zdrowia. Ponadto potrafi dostosować swoje podejście do indywidualnych potrzeb i celów. Rozumie ograniczenia fizyczne, zdrowotne i uwzględnia je podczas planowania treningów. Dzięki temu zawsze czujemy się pewnie i jesteśmy zmotywowani. W rezultacie współpracy z dr Łukaszem, zauważyliśmy pozytywne zmiany w naszym ciele, samopoczuciu i ogólnym stanie zdrowia. Poprawiła się kondycja fizyczna, siła i elastyczności. Gorąco polecamy go każdemu, kto poszukuje kompetentnego trenera, który pomoże osiągnąć zakładany cel i prowadzić zdrowszy tryb życia.

Trener personalny

6.0
Michał
Termin usługi: czerwiec 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Łukaszem. Treningi są niezwykle zróżnicowane i przede wszystkim dopasowane do oczekiwań i możliwości. Progres w dziedzinie sprawności widoczny jest z tygodnia na tydzień, co warte jest każdej wydanej złotówki!

Trener personalny

6.0