FitnessFitback dr Łukasz Płóciennik

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
Gdańsk

FitnessFitback dr Łukasz Płóciennik

Wybierz numer

509-957-030
b...@fitnessfitback.com pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
Ocena 6.0 (177 ocen) + Oceń

O nas

FitnessFitback dr Łukasz Płóciennik: KOMPLETNA oferta WARTOŚCIOWEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ o wielu zastosowaniach w życiu codziennym lub sporcie, przez którą ZYSKUJESZ SPRAWNOŚĆ tu i teraz na KORZYSTNYCH WARUNKACH dla ZDROWIA ... Let's Fitback !!!

FitnessFitback dr Łukasz Płóciennik to firma stworzona przez wysokokwalifikowanych SPECJALISTÓW WYSIŁKU FIZYCZNEGO z dyplomami II, III (doktorskiego) stopnia Akademii Wychowania Fizycznego. Trenując z nami otrzymujesz rozwiązania EKSPERCKIE: dopasowane i właściwie zintegrowane z celami w obszarach SPRAWNOŚCI i ZDROWIA.
FitnessFitback to unikalna siła i autorska idea powstała w 2008 roku – wyrażona:
1. Członkostwem grupowym – kilkaset Podopiecznych;
2. Indywidualnym treningiem zdrowia / sprawności fizycznej (zrealizowaliśmy 50 000 godzin zajęć);
3. Zaufaniem społecznym – pozycja trenerów głównych od 2016 roku w projektach Ekstra FAN oraz Ekstra FAN Ladies;
4. Obozami ogólnosportowymi FITBACK Camp;
5. Działalnością naukową w obszarze nauk biologicznych;
6. Współpracą z Gdańskim Ośrodkiem Promocji Zdrowia, Operatorem Stadionu Gdańsk, podmiotami naukowo-badawczymi, klubami sportowymi i fitness.

Oceny (178)

Grażyna
 

Próbowałam sama „zabrać się za siebie”. Kilkanaście razy mówiłam sobie: „zaczynam od tego poniedziałku”. Raz czy dwa dni poćwiczyłam i na tym się kończyło. „Słomiany zapał”. Magdę i Łukasza z OptimalTrener poleciła mi znajoma. I to był strzał w dziesiątkę. Z Magdą ćwiczę 2 x w tygodniu już trzeci miesiąc. Systematycznie – nie odpuściłam żadnego treningu!!! Efekty: schudłam już 4 kilo, mam lepsze samopoczucie (to psychiczne również : w końcu wywiązuję się ze swoich obietnic). To zasługa Magdy. Do treningów podchodzi bardzo profesjonalnie, jest wymagająca i nie odpuszcza. Cierpliwie tłumaczy i pokazuje prawidłowy sposób wykonywania ćwiczeń. Jest przy tym zawsze uśmiechnięta i tryska pozytywną energią. Dziękuję Magda!

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Marlena
 

Dzięki Magdzie powraca mi moja pasja, jaka jest sport! :) codziennie mam ochotę na coś nowego, duzo więcej pozytywnej energii, duzo więcej siły no i przede wszystkim niesamowite efekty :) Trafiłam do Optimal Trener, bo chciałam stracić na wadze kilka kg i wrócić do dawnej 'formy'. Magda jest niesamowita... Trenujemy razem dopiero drugi miesiąc, a dla mnie spadek wagi jest już rzeczą drugorzędna. Na pierwszym miejscu - wiedza jaka mi przekazuje odnośnie techniki wykonywanych ćwiczeń i poznawanie nowych kombinacji w treningu :) Czas spędzany z Magda to czysta przyjemność!! Mimo mojego dość częstego lenistwa, potrafi tak zmotywować, ze zaraz po treningu mam ochotę do niej wrócić i dalej ćwiczyć :) Łukasz także zawsze służy pomocą i nawet gdy jestem sama na siłowni to wiem, ze zawsze mogę sie do niego zwrócić w razie jakichkolwiek pytań i troszkę z nim poćwiczyć:) Współpraca z tak doświadczonymi i pełnymi pozytywnej energii trenerami to coś, co polecam każdemu, kto chce miło i aktywnie spędzić czas no i oczywiście poprawić swój wygląd i samopoczucie :)) Jestem pewna, ze lepiej już trafić nie mogłam !

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Paweł
 

Trening przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób trener ma duzą wiedze na temat samego treningu jak i rownież ego jak zachowuje się cialo co jest bardzo pomocne w uzyskiwaniu lepszych efektów w krotszym czasie. Jestem bardzo zadowolny trening ulżyłem wspólnie z trenerem Łukaszem i efekt był juz po miesiącu Polecam dla tych dla ktorych sport to wiecej niz tylko rekreacja bo naprawde warto :)

Trener personalny

5.8
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Joanna
 

Swoją przygodę z systematycznym treningiem rozpoczęłam 4 miesiące temu. Koleżanka z pracy poleciła mi Trenerkę Magdę! Magda jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę, na każdym treningu tryska energią, którą niewątpliwie mnie zaraża przez co ja daję z siebie 200%!!! Jest bardzo wymagająca, zawsze kładzie nacisk na poprawność techniczną wykonywanych ćwiczeń, a przy tym jest zawsze uśmiechnięta. Po zajęciach padam ze zmęczenia, ale jednocześnie jestem z siebie dumna, że wytrwałam do końca! Ćwiczenia są odpowiednio dostosowane do moich możliwości, dzięki czemu skutecznie tracę na wadze, a na co dzień czuję się świetnie! Mam więcej energii, przestałam odczuwać ból w kręgosłupie i z niecierpliwością czekam na kolejny trening! Ćwiczymy na siłowni, w lesie , w parku, a nawet na sali gimnastycznej! Różnorodność ćwiczeń i otoczenia sprawia, że każdy trening jest inny i nie ma monotonii! Dodatkowo Magda jest trenerką kick-boxingu! Na wybranych zajęciach przeplata ćwiczenia związane ze sztuką walki w połączeniu z siłowymi. Polecam treningi z Magdą każdemu – pełen profesjonalizm i klasa!

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Łucja
 

Mam 42 lata, dyskopatię, hashimoto i otyłość. Problemy pojawiły się 4 lata temu. W związku z nieskutecznością działań na własną rękę, zaczęłam szukać profesjonalnej pomocy i tak trafiłam do Optimal Trener. Zaledwie po 3 mies. treningów widać dużą poprawę, przestałam odczuwać notoryczne zmęczenie, a moja kondycja poprawiła się niewyobrażalnie. Trenuję 2 razy w tygodniu z Łukaszem na siłowni i 2 razy z Magdą w terenie. Oboje są bardzo wymagający, potrafią tez świetnie motywować! Ćwiczenia są urozmaicone, właściwie każdy trening jest inny. Ćwiczę na oporze własnego ciała, ale też z wykorzystaniem przyrządów, na czas lub na ilość powtórzeń. Ćwiczenia są tak dopasowane, że mimo intensywnego wysiłku nie odczuwam bólów kręgosłupa związanych z dyskopatią. Po treningu padam ze zmęczenia, ale jestem szczęśliwa że dałam radę. Pierwsze treningi z Magdą polegały na marszo-biegu, a właściwie marszu, bo nie dawałam rady biec w ciągu nawet przez 30 sekund. Dziś biegnę ponad pół godziny bez przerwy i przy w miarę wyrównanym oddechu. Łukasz i Magda to nie tylko 100% profesjonaliści z ogromna wiedzą, ale i ludzie z pasją, widać że kochają to co robią. I zawsze są uśmiechnięci. POLECAM!

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Milena
 

Zdecydowałam się dodać opinię już po kilku treningach bo nigdy nie miałam styczności z tak profesjonalnie zaplanowanym wysiłkiem fizycznym, a doświadczenia na ten temat zbierałam przez ostatnie 7 lat! Po pierwsze ćwiczenia są dopasowane i bezpieczne. Po niemalże upływie jednego miesiąca zauważyłam znaczą poprawę swojej sprawności fizycznej, a także kondycji! Każde zajęcia cechują się dużą różnorodnością ćwiczeń, dzięki czemu nie ma monotonni! Trener Łukasz już od pierwszego spotkania wzbudził we mnie zaufanie i dużą sympatię. Jest wymagający, konsekwentny, a także bardzo cierpliwy. Dzięki Niemu ponownie uwierzyłam w siebie, mam dużo energii oraz lepsze samopoczucie! Nie mogłam trafić lepiej! Wiem, że jestem pod opieką zawodowca, który podchodzi do swojego zawodu z pasją i pełnym poświęceniem! Z całą odpowiedzialnością polecam Łukasza jako najlepszą markę wśród trenerów osobistych!

Trener personalny

5.8
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Dorothy
 

First of all I must confess I have never been so thankful to anybody in the area of sport, fitness and derivative issues. Łukasz has redefined my body composition in just 12 weeks. I have lost 8kg and the size of my clothes are 4 units smaller now. What impressed me the most is his own style of coaching. We always change something in training units so that it is impossible to be bored. What is more, just with the help of exercises Łukasz cure my old injury, which basically kept me apart from fitness for a long time. Of course the offer is huge. My PhD can set aerobic training, functional programme and so on... The quality is high - I have never felt this much of professionalism before. Really!!! Hmm... Prices with relation to the services are on the right level. Maybe a little bit neutral. Generally, on the scale from 1 to 6 I rate Łukasz on 10 and recommend Optimal Trener to everyone in the need of fitness, sport, exercises, rehabilitation. Of course, these who wish to loose body fat will be satisfied as well!!!

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Barbara
 

Dzięki trenerowi Kubie Przedpełskiemu wracam do dawnej formy i kondycji. Po przebytych zabiegach operacyjnych (problemach z tarczycą) nie mogłam zupełnie się zmotywować do ćwiczeń, przybrałam na wadze. W pokonaniu moich problemów ze zdrowiem pomógł mi trener Kuba swoim profesjonalnym podejściem i ogromną cierpliwością zmotywował mnie do ciężkiej pracy nad sobą. Zaznaczam, że trening z Kubą to wielka satysfakcja i przyjemność. Serdecznie polecam!!

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Elżbieta
 

W tym roku obiecałam sobie na 100%, że zacznę regularnie ćwiczyć. Latka lecą... Niestety odbiło się to na mojej figurze. Pomyślałam o prywatnym trenerze. Najpierw popytałam wśród znajomych. Koleżanki poleciły mi Łukasza. Ma duży luz, ale przy tym jest bardzo zaangażowany. Motywuje i co jest dla mnie niezwykle ważne, działa efektywnie!!! W ciągu dwóch miesięcy schudłam ponad 3kg i zrzuciłam 10cm w pasie, po kilka centymetrów w udach i ramionach. Znowu się sobie podobam i czuje, jak zmienia się moje ciało i kondycja fizyczna. FENOMENALNE. Każdej Pani polecam MOJEGO TRENERA!!! Ćwiczenia są wymagające, przy tym dopasowane i zaskakujące. Pozytywnie wpływają nie tylko na sylwetkę, ale i na moje nerwowe usposobienie. Mam ogromną frajdę z zajęć, bo nie sądziłam, że będę się tak dobrze czuć i bawić zarazem.

Dżasta
 

Od 1,5 roku mam przyjemność pracować z Kubą Przedpełskim, jest profesjonalistą w tym co robi... Zaraża pozytywną energią i mobilizuje do walki, aż do ostatniego powtórzenia. Ma obszerną wiedzę i ogromną kreatywność, sprawia ze żaden trening nie jest taki sam a wysiłek fizyczny staje się prawdziwą przyjemnością. Ma dużo cierpliwości i potrafi motywować do pracy. Polecam z czystym sumieniem wszystkim ćwiczenia z Kubą, którzy chcą w miłej atmosferze popracować nad kondycją i sylwetką. Uzyskane efekty to: rewelacyjne samopoczucie, kształtna sylwetka, no i zaspokojenie "próżności" - przyjmowanie komplementów od mężczyzn - bezcenne! Miałam dużo szczęścia, że trafiłam na Kubę, ogarnia mnie smutek, gdy widzę innych Trenerów bez pasji, wiedzy i doświadczenia....

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
IZa
 

Jestem pracującą studentką, która postanowiła zdawać do Policji. Moja sprawność fizyczna pozostawiała wiele do życzenia a po spotkaniu organizacyjnym jak dowiedziałam się, że mam niecałe 1,5 miesiąca, aby się przygotować postanowiłam zainwestować w trenera. BEZ ŁUKASZA NIGDY BYM NIE ZALICZYŁA TEGO TESTU. DZIĘKUJĘ! Poświęcał mi bardzo dużo czasu i wykazywał wiele cierpliwości nawet mimo tego, że w trakcie treningów miałam kontuzję kolana, która bardzo utrudniała mi nawet chodzenie. Przystosowywał mi ćwiczenia w taki sposób, że kontuzję, że tak powiem rozćwiczyłam i z powrotem zaczęłam intensywnie trenować. Taki trener to skarb, który dodaje otuchy w chwilach, gdy organizm przestaje współpracować ze zmęczenia i który w ciebie wierzy nawet, gdy ty masz chwile z wątpliwości, że bezproblemowo zaliczę test. Test oczywiście zaliczony za pierwszym razem mimo tak krótkiego czasu na przygotowanie z NAJLEPSZYM CZASEM w śród kobiet! Dziękuję i gorąco polecam!!! :)

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Marcin
 

Najpierw o plecach. Pracuje w banku i chronicznie boli mnie krzyż. Byłem na fizykoterapii, korzystałem z masaży, brałem leki. Było raz lepiej, raz gorzej. Ćwiczenia z chłopakami uwolniły mnie od bólu!!! Terapia trwała dwa miesiące, później zaczęła się zabawa z wysiłkiem fizycznym i walka o dobrą formę fizyczną. Jest super. ZROBIŁEM OGROMNY POSTĘP. Jestem bardzo zadowolony WY na pewno też będziecie!!! Dzieci, praca i praca. W jednym zdaniu, mało czasu i ciągły stres. Ćwiczenia z Łukaszem dają mi prawdziwą chwilę dla siebie. Wiem, że robię coś dla zdrowia. Wiem, że nasza praca zaprocentuje w przyszłości. Widzę, jak zmienia się moje ciało- jego proporcje  i kondycja. POLECAAAAAM, SZCZEGÓLNIE PANIOM!!!

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Mtylda
 

Byłam zła na cały świat, kiedy nie mogłam doprowadzić swojego ciała do figury sprzed paru lat. Diety, wyrzeczenia i nieudolne próby ćwiczeń na własną rękę. Trafiłam do Łukasza. Ma oryginalne i skuteczne podejście, a w dodatku kosmiczną wiedzę! A efekty??? Te przyszły szybko! Wpierw zyskałam lepsze samopoczucie, a później smuklejsze i jędrniejsze ciało. Kreska na wadze tylko zmieniła położenie o 5kg w dół. Za to zmniejszenie rozmiarów ciuchów rekompensuje wszystko. Teraz czekam na kolejny pełen wyzwań zestaw ćwiczeń. To uzależnia. Dzięki Trenerku-Doktorku  Matylda

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
JOANNA
 

Na spotkaniu konsultacyjnym Łukasz przeprowadził wywiad i to mi się spodobało, bo pytał o to, co mi również wydawało się najważniejsze. Powiedział krótko, jak będziemy pracować. Trwało to może 5 minut, ale te kilka chwil mnie zbudowało. Później była już tylko praca i efekty, efekty i praca. W moim przypadku musieliśmy skorzystać z dodatkowych opcji, np. diety, suplementacji i TEJ NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII. Kosztowało to więcej, ale przynajmniej wiem, dlaczego i za co! Najważniejsze, że schudłam i to nie mało! Czuję się bezpiecznie podczas treningów. Jest to ważne dla mnie. I jak tu nie wierzyć w te wszystkie komentarze! Chłopaki są naprawdę genialni!!!

Trener personalny

5.8
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Klara
 

Dzieki treningom pod fachowym okiem Kuby,poprawilam wszystkie mozliwe niedoskonalosci w moim ciele. A co wazniejsze znowu poczułam sie jak kilka lat wcześniej. Z tak otwarta,przemila i posiadajaca duza wiedzę osoba dawno sie nie spotkalam. Aha. Co warte podkreślenia. Nigdy nie zwatpil i zawsze wierzyl l,ze uda Nam osiagnac wyznaczony cel. Dziekowac Trenerze !!!!! Klara.

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kornelka
 

Dla mnie wszelkiego rodzaju aktywnośc fizyczna zawsze kojarzyła się,a także w pewnym sensie była przykrym obowiązkiem. Zajęcia podczas których chociaż odrobinę się spociłam zupełnie mnie interesowały. Niestety przyszedł taki moment w moim życiu,że nie było już odwrotu. W marcu ślub,a na wadze było jakieś 18 kilogramów za dużo. " Męczarnie " z Kubą zaczęłam w lipcu tego roku. Zaznaczyłam,że sport to mój wróg numer jeden,ale Kuba tylko uśmiechnął się pod nosem i szybko uciął temat. Zaskoczył mnie przede wszystkim siłą spokoju i pewnością siebie w tym co robi. Dzisiaj mogę śmiało przyznać,że nie było to zachowanie bezpodstawne. Brakuje tu miejsca żeby wypisywać wszystkie pochwały. Dość powiedzieć po prostu,że na każdy trening przychodzę strasznie nakręcona i pobudzona. Wychodzę czasami na czworaka ale satysfakcja i wyniki,zarówno te siłowe i kondycyjne jak i ubytki na wadze są czymś pięknym. Zrobić ze mną coś takiego to sztuka PANIE KUBO!!!! Wielka sztuka!!!!

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Tamara
 

Na początku będę pisać w czasie przeszłym :). Byłam otyła, nie miałam energii, a do tego chronicznie bolały mnie plecy w odcinku lędźwiowym :(. Po kilku miesiącach uczciwej pracy z Łukaszem nie jestem już cieniem samej siebie. Ból ustąpił, figura znowu podoba się mojemu mężowi. Co do tego? Mam w sobie tyle życia, jak chyba nigdy wcześniej. To jest to, czego szukałam. Naprawdę. Polecam wszystkim paniom, które myślą, że się już nie da...

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Paweł
 

Niezdecydowanym i zastanawiającym się nad taką formą treningu mówię krótko- dzwońcie do Kuby!!!!!! Chłopak niesamowicie przyjazny i potrafiący ruszyć każdego lenia - nawet mnie,co wydawało mi się nierealne :) Czym mnie zmotywował?????? Otóż jak sam mi to zaznaczył na pierwszym spotkaniu,motywować mnie będą moje własne rezultaty. Wyczuł mnie bezbłędnie. Pierwszy trening to totalna katastrofa. Wykonałem jedna serię i padłem na "pysk". Przemaszerowałem szybkim krokiem,bo bieg to nie był 8 minut i koniec. Byłem załamany swoją kondycją. Niedawno trening numer 12. 4 pełne serie treningu obwodowego po 8 ćwiczeń każda i 40 minut biegu w sumie. Dla mnie to szał!!!!!!! Jeśli się zastanawiacie,to skończcie i ruszajcie do Kuby. Wart każdej kasy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Aleksandra
 

Dwie rzeczy chciałam tak naprawdę podkreślić. Po pierwsze - nie wiem do tej pory, jak to możliwe, ale nie bolą mnie już plecy!!! Mogę ćwiczyć z uśmiechem na twarzy :). Druga sprawa dotyczy oddziaływania ćwiczeń na moje ciało. Zmienia się tak jak sobie tego życzyłam. Kosztuje mnie to wiele wyrzeczeń, o wiele więcej niż zakładałam!. Cóż??? Tak czy inaczej, TRZEBA. Teraz jeszcze motywuję koleżanki i znajomych. Sprawne środowisko = wesołe środowisko :) :) :)

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Asia
 

Wysiłek fizyczny zawsze mnie pociągał. Uważałam, że to jest po prostu fajne. Do Kuby i Łukasza trafiłam z polecenia. Poczułam profesjonalne spojrzenie, luz i całe pokłady pozytywnej energii. To bardzo wiele. Rozpoczynać dzień w dobrym nastroju to bezcenna sprawa!!! Dziękuję Panowie.

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6