Fizjoterapeuta Grzegorz Jakubowski

Fizjoterapeuta

Wybierz numer

519-692-390 664-174-000
g...@gmail.com pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Fizjoterapeuta Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - Fizjoterapeuta Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - Fizjoterapeuta Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - Fizjoterapeuta Gdańsk +2 1
 

O nas

Nazywam się Jakubowski Grzegorz, z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. Aktywnym zawodowo fizjoterapeutą jestem od 2015 roku. W tym czasie pracowałem w prywatnych gabinetach gdzie zajmowałem się głównie pacjentami:
- ortopedycznymi, 
-pacjentami po zabiegach chirurgicznych, 
-sportowcami czy pacjentami z różnego rodzaju bólami i dolegliwościami przeciążeniowymi.

Poza pracą w gabinetach byłem fizjoterapeutą w:
-drużynach siatkarskich na poziomie 2 ligi Polskiej, 
-drużynie piłkarzy ręcznych TORUS Wybrzeże Gdańsk, 
-klubie piłkarskim Arka Gdynia. 

Obecnie poza pracą we własnym gabinecie jestem fizjoterapeutą Kadry Polski senior oraz junior w łyżwiarstwie synchronicznym. Od 3 lat zajmuję się również działalnością szkoleniową, gdzie uczę ludzi pracujących na siedząco jak dbać o zdrowie w pracy i poza nią. Prowadzę również warsztaty promujące ruch, aktywność fizyczną oraz podnoszące kwalifikacje fizjoterapeutów.

W swojej pracy mocny nacisk stawiam na diagnostykę, znalezienie przyczyny dolegliwości i działania mające na celu jej eliminacje. W tym celu podczas fizjoterapii wykonuje badania dodatkowe jak np USG stawów i mięśni. Dokładna diagnostyka oraz ścisłe dobrane pod pacjenta działanie pozwala precyzyjniej oszacować czas powrotu do sprawności i skrócić proces fizjoterapii.

Zapraszam do kontaktu! 

Oceny (6)

Daniel
Termin usługi: styczeń 2024

Podejście, które lubię - wysłuchanie objawów i historii, zbadanie okoliczności. Ostrożne wyciąganie wniosków wraz z pacjentem. Dogłębne wytłumaczenie mechanizmów i sensowny plan działania z opcjami. Bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam.

Rehabilitacja

6.0
Dariis
Termin usługi: listopad 2022

Byłam u wielu fizjoterapeutów, ale Pan Grzegorz jest bez konkurencyjny. Poświęca dużo uwagi, niczego nie bagatelizuje. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i napewno wrócę nie raz. Duży plus to możliwość zrobienia USG na wizycie.

Rehabilitacja

6.0
Maria
Termin usługi: grudzień 2022

Pan Grzegorz ma ogromną wiedzę, a jeszcze większy dar tłumaczenia zawiłości fizjoterapeutycznych. Fantastyczny specjalista, od dłuższego czasu treningi medyczne z panem Grzegorzem skutecznie chronią mnie przed poważniejszymi kontuzjami. Pozdrawiam!

Rehabilitacja

6.0
Basia
Termin usługi: wrzesień 2022

Świetny fizjoterapeuta, z doświadczeniem, wiedzą i bardzo miłym podejściem do człowieka. Zapisałam się na wizytę z naderwanym wiązadłem w kolanie i kostce. Wszystko dokładnie zbadał, wytłumaczył. Odpowiedział wyczerpująco na każde pytanie. Rzetelna wiedza i fachowo dobrane ćwiczenia pomogły mi wrócić do pełnej sprawności. Byłam też u niego z córkami, które ćwiczą wyczynowo. Przeprowadził wywiad, wszystko wytłumaczył, powiedział i pokazał nad czym należy popracować i co wzmocnić by w przyszłości nie pojawiał się ból w nadwyrężonych miejscach. Szczerze polecam :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo za miłe słowa :)

Rehabilitacja

6.0
nina
Termin usługi: wrzesień 2022

Polecam Pana Grzegorza. Jest świetnym fachowcem. Poszłam do niego z bratankiem z wadą postawy, Pan Grzegorz dokładnie wytłumaczył na czym polega wada postawy, dał nadzieję, że ćwiczenia mogą ja skorygować. Miał świetny kontakt i podejście do nastolatka, jednocześnie zasygnalizował, że prca nad postawą wymaga przede wszystkim pracy ze strony pacjenta. Polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo

Rehabilitacja

5.8
Ewa
Termin usługi: wrzesień 2022

Byłam niedawno na poradzie jak ćwiczyć po swoich operacjach i urazach. Pracowałam w życiu z wieloma fizjo, ale pan Grzegorz ma wiedzę, którą się dzieli tak żeby pacjent rozumiał co się dzieje z jego ciałem. Dla mnie wielki plus, że jest to połączenie fizjoterapeuty (gabinet) z trenerem personalnym. Cena MEGA przystępna!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo za opinie, powodzenia w ćwiczeniach :)

Rehabilitacja

6.0