Fizjoterapia i Osteopatia Pediatryczna - PPF mgr Anna Pieprzak

Fizjoterapia i Osteopatia Pediatryczna

Wybierz numer

781-675-080
 

Oceny (12)

Justyna
Termin usługi: luty 2024 

Polecam każdemu . Cudowna osoba. Świetny specjalista. Chodzę tam z dziecmi od 3 lat i dziwię się, że dopiero daje komentarz Ale tak to jest. Gdy wszytsko jest super, ludzie nie piszą. A powinni. PANI Ania zawsze wita nas uśmiechem, jest bardzo skupiona na swojej pracy. Lokal jest Zadbany, dzieci się nie boją bo Pani Ania łapie dobry kontakt nawet z niemowlakiem.

Rehabilitacja dziecięca

6.0
Mama Antosia i Stasia
Termin usługi: maj 2023 

Do Pani Ani trafiliśmy ze starszym synkiem 2 lata temu, po ciężkim porodzie, trudnym pobycie w szpitalu i problemach z karmieniem. Jest to bardzo ciepła, emparyczna osoba. Wszystko cierpliwie tłumaczy, daje ćwiczenia do domu (jak maluch mocno zmęczony, to wykorzystuje lalkę, żeby można było sobie utrwalić/nagrać). Wspaniałe podejście do maluszków, dla których taka wizyta na pewno jest bardzo wymagająca. Swoim spokojem wobec emocji dziecka, potrafi też uspokoić rodziców (równie przejętych). Ze starszym synem chodziliśmy regularnie przez rok, korygując na bieżące jego problemy/ograniczenia i ćwicząc w domu, żeby mógł się prawidłowo rozwijac. Bez problemu można się umówić na wizytę kontrolna, a jak potrzebna jest szybsza wizyta, często udaje się "wskoczyć" w miejsce kogoś, kto zrezygnował w ostatniej chwili. Obecnie kontynuujemy wizyty z młodszym synem, bo w wieku 3 m-cy napotkaliśmy problemy z dużym napięciem obręczy barkowej i szyi. Szczerze polecamy!

Rehabilitacja dziecięca

6.0
Anna
Termin usługi: kwiecień 2023 

Byłam kilka razy u Pani Ani i jestem mile zaskoczona, bardzo miła i kompetentna osoba z ogromnym doświadczeniem. Odpowiada na wszystkie pytania, już widzę progres u dziecka. Polecam!

Rehabilitacja dziecięca

6.0
Mama
Termin usługi: marzec 2023 

Bardzo nie polecam tej Pani, podejście do klienta na 0, nie była pomocna, niczym nie pomogła, przez cała godzinę tylko powtarzała ze dziecko ma słaby brzuch, i pokazała ćwiczenia, odpowiedziałam ze w owi pani pokazywała takie ćwiczenia, to ona zaczęła pytać czy inne ćwiczenia znam i dalej pokazywała kiedy i tak miałam sporo tych ćwiczeń , a kiedy zapytałam czy Pani zrobi jakieś rzeczy osteopatyczne, bo specjalnie zapisałam się do osteopaty to powiedziała ze nie, usiadła chamsko do komputera i nic się nie odzywała, bardzo żałuje ze w ogóle zapłaciłam tej pani za ta wizytę 200zl bo niczym nie pomogła, poczułam ze jestem oszukana Żadnej kontynuacji wizyty, nawet nie powiedziała po jakim czasie bym miała pokazać dziecko, gdziekolwiek, kolejna wizyta, jakaś zalecana wizyta według jej diagnozy Po prostu dramat

Rehabilitacja dziecięca

1.0
Monika Socha
Termin usługi: cały czas

Pani Ania jest bardzo dobrą rehabilitantką i wspaniałą osobą. Kocha swoją pracę i kocha dzieci, pracuje z pasją i robi to, aby pomagać dzieciom, w tym mojemu 2-letniemu synkowi. Pani Ania ćwiczy z moim Michałkiem już wiele miesięcy i efekty tej pracy cieszą nas ogromnie. Cieszymy się z każdego małego kroczku, a Pani Ania razem z nami. Jest zawsze bardzo zainteresowana jak się Michałek czuje, jak sobie radzi w domu, jak ja radzę sobie z ćwiczeniami w domu. Jest świetną terapeutką metody Vojty, dzięki Jej ciężkiej pracy i zaangażowaniu Michaś robi ogromne postępy ... pomimo że cierpi na nieuleczalną chorobę mięśni, więc wymaga ciągłej, systematycznej i bardzo fachowej rehabilitacji. Przede wszystkim jednak wymaga dużo cierpliwości, życzliwości i wiary w to, że ten cały wysiłek ma sens. Pani Ania zawsze wierzyła i cały czas wierzy w Michałka i Jego możliwości. Ma świetne podejście do dzieci. Pomimo ciężkich ćwiczeń Michałek bardzo Ją lubi, bo oprócz pracy zawsze jest czas na zabawę i chwilę wytchnienia. Pani Ania jest cierpliwa, spokojna, skupiona na terapii, ale również pomocna dla mnie jako mamy. Zawsze można z Nią porozmawiać, poradzić się, czasami po prostu się wygadać :)

Rehabilitacja

6.0
Anna Banaś
Termin usługi: Od 24.01.2015 cały czas

Anna Pieprzak jest fantastycznym fizjoterapeutą, mam super kontakt z dziećmi ale także umiejętnie i z sercem podchodzi do rodzica, który na początku jest przestraszony metody Voyty. Jest osobą, która ciągle doskonali swój warsztat. Bardzo ciepła, uczuciowa i mądra osoba. Dzięki Ani moja córka jest w super stanie zaskakującym wszystkich lekarzy. Dziecko, które miało leżeć jak warzywko, w tej chwili dzięki systematycznym ćwiczeniom z pomocą Ani jest w miarę samodzielna. Wszędzie przemieszcza się po mieszkaniu sama pełzająć. Dziękujemy Aniu za wszystko a przede wszystkim za serce i ćwiczymy i walczymy dalej.

Rehabilitacja

6.0
Mama
Termin usługi: Sierpień 2015 do teraz

Do Pani Ani trafilysmy z powodu osłabionego napięcia mięśniowego i asymetrii. Córka w wieku 8 miesięcy sama nie siadała. Pełzała jednostronnie. Pani Ania wyprowadziła nas na prosta. W chwili obecnej córka zaczęła sama chodzić. Ma 13 miesięcy. Polecamy rehabilitacje z Panią Ania wszystkim, szczególnie metodę vojty.

Rehabilitacja

6.0
Ewa
Termin usługi: pół roku

Podpisuję się pod opiniami poniżej. Moja córka trafiła do Pani Ani w wieku dwóch miesięcy z diagnozą asymetrii ułożenia. Ćwiczyłyśmy z Panią Anią metodą Vojty i udało się pozbyć wady. Dla mnie istotny był fakt, że Pani Ania posiada doświadczenie zdobyte w poradni rehabilitacyjnej w szpitalu dziecięcym na polankach, gdzie trafiają dzieci z różnymi wadami. Pani Ania oprócz dobrego podejście do małych pacjentów ma też dobre podejście do rodziców, motywuje i potrafi przekazać wiedzę. Polecam!

Rehabilitacja

6.0
Justyna
Termin usługi: luty 2014 - październik 2014

Gorąco polecam rehabilitację z p. Anią. Pani Ania jest fizjoterapeutą ze wspaniałaym podejściem do Maluszków. Michaś ćwiczy już osiem m-cy ( od 2 m-ca życia) i bardzo dobrze oceniam współpracę. Szczególnie polecam metodę Vojty, która pozwoliła wyprowadzić kręcz szyi i wynikającą z niego asymetrię. Pania Ania jest profesjonalistką w każdym calu, uważną i skupioną na jak najlepszym wykorzystaniu czasu terapii. Z czystym sumieniem polecam każdemu zatroskanemu rodzicowi.

Rehabilitacja

6.0
Natalia
Termin usługi: lipiec 2014

Pani Ania jest rehabilitantką z powołania. Ma świetne podejście do dzieci , jest konsekwentna , a każdą minutę wizyty wykorzystuje w 100%. Po każdym spotkaniu widzę poprawę u córki, której rokowania na odzyskanie sprawności rączki były słabe. Teraz nie zamieniłabym Pani Ani na żadną inną, gdyż jest to jedyna rehabilitantka, z którą do tej pory miałam doczynienia, która poświęca się całkowicie swojej pracy, i dzięki której córka będzie dorastała zdrowa tak jak inne dzieci. Dziękujemy Pani z całego serca!!!

Rehabilitacja

6.0
Dorota
Termin usługi: 3 lata

Moja córka ćwiczy pod opieką p. Ani już ok. 3 lat. Rehabilitantka zawsze bardzo skupiona na terapii, wymagająca i dużo dająca od siebie.Przy tym mila i serdeczna dla dziecka.Szczególnie polecam terapię metodą Voity.

Rehabilitacja

6.0
mama Roberta
Termin usługi: 07.04.2014

Gorąco polecam rehabilitację z p. Anią.Już po pierwszych spotkaniach widać było postępy. Kompleksowe podejście do choroby dziecka sprawia, że w krótkim czasie można zauważyć rezultaty rehabilitacji. Bardzo podoba mi się to, że p.Ania oprócz metody Vojty uczy również rodziców masażu Shantala. Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji z p.Anią

Rehabilitacja

5.7