O nas
Zapraszam do mojego nowoczesnego i przytulnego salonu, gdzie z pasją dbam o piękno i dobre samopoczucie moich klientek. Oferuję profesjonalną stylizację rzęs oraz szeroki zakres usług kosmetologicznych, dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdej osoby. Pracuję na wysokiej jakości produktach, w miłej i relaksującej atmosferze. Umów się na wizytę i pozwól sobie na chwilę dla siebie!
Oceny (19)
Mega przyjemna atmosfera, a same rzęsy utrzymują się długo! Dziewczyny super doradzają i przychodząc do nich nie muszę się martwić czy efekt mi się spodoba
Salony kosmetyczne
Polecam bardzo mocno. Od wejścia czuć,ciepła atmosferę. Salon jest czysty i piękny. Panie które w nim pracują,są bardzo miłe, traktują klienta z należytym szacunkiem,dbają o każdy detal. Można sie tam odprężyć i zrelaksować. Będę wracać i z czystym sercem polecać.
Salony kosmetyczne
Piękne rzęsy i cudowna obsługa !
Salony kosmetyczne
Rzęski u Klaudii to cudo , zawsze będę zadowolona i chętnie wracała co miesiąc Polecam !!
Salony kosmetyczne
Świetny salon, profesjonalna obsługa. Zawsze wychodzę zadowolona z rzes. Polecam!
Salony kosmetyczne
Polecam całym serduszkiem !
Salony kosmetyczne
Super salon. Jestem bardzo zadowolona
Salony kosmetyczne
Cudowny naturalny efekt Brwi ️
Makijaż permanentny
Profesjonalizm i cudowna atmosfera. Polecam każdemu! ️
Salony kosmetyczne
Wspaniałe wyczucie estetyki, profesjonalizm i bardzo przyjazna, swobodna atmosfera. Świetne miejsce. Z przyjemnością wrócę :)
Makijaż permanentny
Super rzeski, polecam
Salony kosmetyczne
To była cudowna wizyta. Jestem zachwycona efektem i klimatem który panuje w salonie. Polecam!
Salony kosmetyczne
Świetny salon kosmetyczny! Ceny super, a efekty jeszcze lepsze. Wyszłam bardzo zadowolona i na pewno wrócę!
Salony kosmetyczne
Polecam studio urody Flair w Gdańsku! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i świetna jakość usług. Efekt zawsze idealny na pewno wrócę!
Salony kosmetyczne
Najlepszy gabinet w Trójmieście. Polecam szczerze
Salony kosmetyczne
Jestem bardzo zadowolona, super zabiegi, profesjonalizm, bardzo sympatyczne panie, piękny salon. Z całego serducha polecam.
Salony kosmetyczne
Bardzo polecam Flair Beauty Studio. Salon jest estetyczny, zadbany i ma przyjemną, spokojną atmosferę, w której można się naprawdę zrelaksować. Od samego wejścia czułam się zaopiekowana, a obsługa była miła i profesjonalna. Zabieg został wykonany z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Pracownice słuchają klientki, doradzają i wszystko dokładnie tłumaczą, co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Widać, że pracują tam osoby z doświadczeniem i pasją. Wyszłam bardzo zadowolona z efektu i na pewno wrócę ponownie. To miejsce, w którym kobieta może poczuć się dopieszczona i pewna siebie.
Salony kosmetyczne
Cudowne miejsce na mapie Trójmiasta. Dziewczyny są nie tylko profesjonalne, ale też bardzo sympatyczne, dzięki czemu w salonie panuje świetna atmosfera. Wyszłam zrelaksowana i piękniejsza. Polecam
Salony kosmetyczne
Szczerze polecam Flair Beauty Studio! Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera i usługa wykonana na najwyższym poziomie. To miejsce, do którego chce się wracać. Na pewno jeszcze tu zawitam
Salony kosmetyczne
4
3
2