Flauta Gdynia Ladies Piłka nożna dla dziewczynek!

Flauta Gdynia Ladies

Wybierz numer

604-203-028
b...@flauta.eu pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Flauta Gdynia Ladies Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/9 - Flauta Gdynia Ladies Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/9 - Flauta Gdynia Ladies Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/9 - Flauta Gdynia Ladies Gdynia +6 1
 

O nas

Zapraszamy wszystkie dziewczynki w wieku 6 - 7, 8 - 9, 10 - 12 lat na zajęcia sportowe, w którym dominującą rolę odgrywa radość z aktywności ruchowej w grupie rówieśniczek oraz piłka nożna.
W projekcie FLAUTA LADIES prowadzimy zajęcia sportowe, które mają zachęcić dziewczęta do uprawiania piłki nożnej, jako idealnej formy wypełnienia czasu wolnego przez cały rok, bowiem ZIMĄ organizujemy obozy dla dziewcząt, zaś latem bezpłatną akcję LATO NA FLAUCIE! 
Nie klasyfikujemy dzieci wg ich poziomu sportowego talentu - każda dziewczynka może do nas przyjść i spróbować swoich sił w naszej sekcji FLAUTA LADIES!

Wszystkie dziewczęta są dla nas jednakowo ważne, bowiem u źródła pracy naszych trenerek i trenerów-pedagogów leży pasja do powszechnego edukowania i wychowania najmłodszego pokolenia poprzez sport!
 
Wszystkie dziewczynki oprócz stałych zajęć, uczestniczą w letnich i zimowych obozach sportowo-edukacyjnych, podczas których uczą się nie tylko nowych umiejętności piłkarskich czy miłości do sportu w ogóle, ale przede wszystkim zdobywają kompetencje w zakresie zdrowego odżywiania, odpowiedzialności, współpracy w grupie, wytrwałości czy cierpliwości.

Najzdolniejsze dziewczęta mają ponadto możliwość by rozpocząć swoją drogę ku prawdziwej sportowej karierze, w oparciu o innowacyjny i autorski Program Sportowej Edukacji “FLAUTA FOOTBALL CONCEPT”.

Trenujemy na nw. boiskach lub halach:
1/ Boisko i hala piłkarska przy XIV LO CHYLONIA, ul. Wejherowska 55     
2/ Nowe boisko i sala sportowa SP 35 WITOMINO, ul. Uczniowska 1
3/ Nowe boisko i hala widowiskowa XVII LO WICZLINO, ul. Wiczlińska 50 A     
4/ Nowe boisko i hala sportowa SP 44 OBŁUŻE, ul. Sucharskiego 10.
 
Nasi ważni merytoryczni Partnerzy:
- Gdyńskie Centrum Sportu
- Fundacja Sportu Pozytywnego
- Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej

SZANOWNI RODZICE:
Chcecie zapisać dziecko na nasze stałe zajęcia?
Macie pytania?
Dzwońcie pod nr tel:
604 20 30 28  

ZAPRASZAMY !
www.flautaladies.pl

Zadanie sportowego szkolenia dziewczynek w dyscyplinie piłki nożnej w klubie "FLAUTA" Gdynia, jest wspierane przez miasto Gdynia.