Flauta Gdynia Ladies Piłka nożna dla dziewczynek!

Flauta Gdynia Ladies

Wybierz numer

604-203-028
b...@flauta.eu pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Flauta Gdynia Ladies Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - Flauta Gdynia Ladies Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - Flauta Gdynia Ladies Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - Flauta Gdynia Ladies Gdynia +7 1
 

O nas

Zapraszamy wszystkie dziewczynki w wieku 5 - 6, 7 - 8, 9 - 11 lat na zajęcia sportowe, w którym dominującą rolę odgrywa radość z aktywności ruchowej w grupie rówieśniczek oraz piłka nożna.
W projekcie FLAUTA LADIES prowadzimy zajęcia sportowe, które mają zachęcić dziewczęta do uprawiania piłki nożnej, jako idealnej formy wypełnienia czasu wolnego przez cały rok, bowiem LATEM i ZIMĄ organizujemy półkolonie dla dziewcząt i chłopców poprzez akcję FLAUTA FUN a także obozy sportowe!
Nie klasyfikujemy dzieci wg ich poziomu sportowego talentu - każda dziewczynka może do nas przyjść i spróbować swoich sił w naszej sekcji FLAUTA LADIES!

Wszystkie dziewczęta są dla nas jednakowo ważne, bowiem u źródła pracy naszych trenerek i trenerów-pedagogów leży pasja do powszechnego edukowania i wychowania najmłodszego pokolenia poprzez sport!
 
Wszystkie dziewczynki oprócz stałych zajęć, uczestniczą w letnich i zimowych obozach sportowo-edukacyjnych, podczas których uczą się nie tylko nowych umiejętności piłkarskich czy miłości do sportu w ogóle, ale przede wszystkim zdobywają kompetencje w zakresie zdrowego odżywiania, odpowiedzialności, współpracy w grupie, wytrwałości czy cierpliwości.

Najzdolniejsze dziewczęta mają ponadto możliwość by rozpocząć swoją drogę ku prawdziwej sportowej karierze, w oparciu o innowacyjny i autorski Program Sportowej Edukacji “FLAUTA FOOTBALL CONCEPT”.

Trenujemy na nw. boiskach lub halach:
1/ Boisko i hala piłkarska przy XIV LO CHYLONIA, ul. Wejherowska 55     
2/ Nowe boisko i sala sportowa SP 35 WITOMINO, ul. Uczniowska 1
3/ Nowe boisko i hala widowiskowa XVII LO WICZLINO, ul. Wiczlińska 50 A     
4/ Nowe boisko SP 40 CHYLONIA, ul. Rozewska 33.
 
Nasi ważni merytoryczni Partnerzy:
- Gdyńskie Centrum Sportu
- Fundacja Sportu Pozytywnego
- Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej

SZANOWNI RODZICE:
Chcecie zapisać dziecko na nasze stałe zajęcia?
Macie pytania?
Dzwońcie pod nr tel:
604 20 30 28  

ZAPRASZAMY !
www.flautaladies.pl

Zadanie sportowego szkolenia dziewczynek w dyscyplinie piłki nożnej w klubie "FLAUTA" Gdynia, jest wspierane przez miasto Gdynia.