Najlepszy druk wielkoformatowy Gdynia

Oceny (6)

Alicja
Termin usługi: listopad 2022

Fototapeta o sporych wymiarach tj. 710x380cm wykonana doskonale ze zdjęcia które wysłałam. Jesteśmy bardzo zadowoleni gdyż dostaliśmy najkrótszy termin od tej firmy bo tylko 3 dni robocze. Pan Artur z którym rozmawiałam przez telefon zapewnił mnie, że termin zostanie dotrzymany i słowa dotrzymał. Kolory fototapety są takie jakie sobie wymarzyliśmy. Będziemy z pewnością wracać po kolejne wydruki na inne budowy i polecać Waszą firmę. Pozdrawiam Ala.

Tapety, fototapety

6.0
Darek
Termin usługi: maj 2022

Zamówiłem fototapetę na wymiar. Była możliwość zamówienia z dokładnością do 0,5 cm. i z niej skorzystałem. Przysłali nawet szybko ale niestety rozjechały im się wymiary. Na szerokości dołożyli 1 cm a na szerokości brakło 1 cm. Napisałem do nich wiadomość że dali ciała i co chcą z tym zrobić . Nie odezwali się do dzisiaj , totalna żenada. Nie polecam korzystania z ich usług .

Tapety, fototapety

3.2
Ewelina Marciniak
Termin usługi: 14.08.2012

Ekspresowe tempo realizacji zamówionych materiałów oraz błyskawiczny ich montaż na witrynach w moim sklepie. Wszystko w ciągu zaledwie 4 dni! jestem pod ogromnym wrażeniem ponieważ panowie robili projekty od praktycznie zera i muszę powiedzieć że wszystko wypadło MEGA! Zdecydowanie polecam :)

Reklama zewnętrzna

6.0
anna wolska
Termin usługi: 18.07.2012

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonanych przez firme Printegro.Zamawiałam banery reklamowe dla mojej działalności oraz oklejenie kilku punktów handlowych.Termin super szybki a wydruki tak ładne jakich sie nie spodziewałam.Firma printegro rówież wykleiła mi w domu szafy oraz ściany fototapetami.Lubie patrzeć na miny znajomych jak sie zachwycają jakością wydruków.Oczywiście wszystkim jak najbardziej polecam ze wzglęgu na fachowe podejście do klienta,super szybkie terminy realizacji(po 3 dniach od momentu zamówienia przyjechała do mnie ekipa i wykleiła mi mieszkanie fototapetami) oraz wydruki wspaniałej jakości.Dziękuje i pozdrawiam

Druk wielkoformatowy

6.0
Dawid
Termin usługi: 31.05.2012

Zamawialiśmy już drugą fototapetę, poprzednia doskonale sprawdziła się w sypialni i zrobiła wrażenie na znajomych. Tym razem była to fototapeta do kuchni która również przypadła wszystkim do gustu a to w dużej mierze za sprawą profesjonalnej rekomendacji ze strony Pana Tomka który przygotowywał nam zdjęcia, zamówienie złożone 29.05.2012 dziś już po montażu - zdecydowanie będziemy polecać usługi. Dziękujemy!

Druk wielkoformatowy

6.0
Daria
Termin usługi: maj 2012

Złożyłam zamówienie 8.05 i tego samego dnia dokonałam zapłaty- natomiast fototapetę odebrałam sama dzisiaj 23.05- termin makabrycznie długi, po mylnych informacjach o najpierw 2-3 dni potem 7 dni i o dostawie w ubiegłym tygodniu- oczywiście ja dzwoniłam bo Panowie mają "taki młyn w pracy"- to cytat- faktycznie dzisiaj byłam świadkiem (czekałam na wydanie tapety) jak dyskutowali zaciekle o jakiejś grze komputerowej- to może być zajmujące.... Pan właściciel dodał jeszcze na przelanie czarki: "nie mam wprawy w tłumaczeniu się". Rada dla Pana na przyszłość- jeśli klient stanowi dla Pana wartość- to pomijając wszelkie pechowe sploty okoliczności- należy: informować klienta, umieć przeprosić i jeśli ma wrócić zaproponować rabat itp - ja musiałam upomnieć się o zwrot za kuriera - żenada ODRADZAM KAŻDEMU

Odpowiedź obiektu:

Mówiąc krótko z terminem realizacji spóźnilismy sie 3 dni z winy kuriera.W trakcie transportu uszkodził przesyłke która do nas wróciła.
Oto szczegółowe wyjasnienie:

Zgodnie z regulaminem który każdy klient akceptuje przed zakupem jest w nim napisane że termin realizacji druku wynosi do 7 dni roboczych a w skrajnych przypadkach może sie wydłuzyć(BARDZO CZĘSTO MAMY OKRESY KIEDY ZLECENIA REALIZUJEMY W 1-2 DNI ROBOCZE).Pani dokonała zakupu 8,05 więc 7 dni roboczych mineło 17,05(czwartek)więc w ten sam dzień wysłaliśmy to kurierem z gwarancją dostarczenia na następny dzień roboczy czyli przesyłka miała być u Pani 18,05(piatek) ale nie dotarła i kurier przywiózł ją do nas uszkodzoną w poniedzialek (21,05).w ten sam dzień Panią o tym poinformowałem i obiecałem że tapete niezwłocznie drukujemy jeszcze raz.Wydrukowaliśmy ją następnego dnia czyli we wtorek a w środe z rana ją Pani odebrała.Oczywiście przyznaje że po zakupie prosiła Pani aby wydrukować tapete w ciagu 2-3 dni,powiedziałem że sie postaramy zrobić w expres terminie ale niestety mieliśmy awarie maszyny o czym równiez poinformowałem.Naszczęscie z awarią uporaliśmy sie w ciągu 2 dni i tak czy inaczej zdążyliśmy tapete wydrukować w ciagu 7 dni roboczych tak jak było w umowie.Reasumując oczywiście odebrała Pani tapete z 3 dniowym(roboczym) opóźnieniem ale wypadki sie zdarzaja tak jak np w tym wypadku że kurier uszkodził przesyłke(zdarza sie to bardzo żadko ale jednak sie zdarza i po to w terminie realizacji podajemy że w skrajnych przypadkach termin może sie przedłuzyć.To był właśnie ten skrajny przypadek i szkoda że Pani nie jest wyrozumiała i tego nie rozumie.Zawsze dbamy o klientów jak tylko można najlepiej i przez wiele lat na rynku wyrobiliśmy sobie opinie że mamy szybkie terminy realizacji,często nawet w 1 dzień roboczy.Szanując Panią jako klientke naszej firmy jeszcze przepraszam za to drobne opóźnienie wynikającą z uszkodzenia przesylki przez kuriera.

Druk wielkoformatowy

1.7