• Zdjęcie 1/4 - Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o. Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o. Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o. Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o. Gdynia 1
 

O nas

Franke Foodservice Systems jest jedną z trzech dywizji biznesowych Grupy Franke. Oprócz nas do Grupy Franke należą Franke Home Solutions (oferuje produkty i rozwiązania do kuchni w gospodarstwach domowych) oraz Franke Coffee Systems (oferuje systemy kawowe dla biznesu). Jako Grupa Franke zatrudniamy prawie 8000 pracowników na 5 kontynentach.
Dywizję Food Service Systems w Polsce reprezentuje 400-osobowy zespół fachowców, inżynierów i specjalistów w branży. Pracujemy w nowoczesnym biurze oraz hali produkcyjnej w Gdyni. Mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w planowaniu, wyposażaniu oraz technicznym utrzymywaniu powierzchni kuchennych i usługowych dla największych, globalnych sieci restauracji szybkiej obsługi.
Patrzymy w przyszłość i angażujemy się w innowacje, w szczególności koncentrując się na specjalistycznym chłodzeniu i ogrzewaniu, automatyzacji, wentylacji czy organizacji stanowisk pracy w przestrzeni kuchennej.
Mamy jasne cele, które wspierają naszą ambicję stworzenia zrównoważonego świata dla naszych klientów, pracowników i społeczeństwa. Chcemy osiągnąć zerową emisję netto do 2030 roku w zakresie produkcji i do 2040 roku w całym łańcuchu wartości naszej organizacji.
Z pasją angażujemy się prospołecznie poprzez akcje charytatywne oraz wolontariat, które są wpisane w kulturę naszej firmy.